Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Osiris

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim öğretileri ve manevi yöntem uygulamaları içerisinde varlıklarını sürdüren, bu alanlar dahilinde çalışan gizli isimlerdir.

Medyum Osiris Kimdir?

Medyum Osiris ismini sizlerin de bizlere iletmesi doğrultusunda bir araştırma çerçevesi içerisine dahil ettik. Medyumun kimliği, işlemleri gizli ilimleri, yöntem uygulamaları, yetkinlikleri ve tecrübeleri dahilinde edindiğimiz tüm bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır.

Medyum Osiris Biyografisi

Medyum Osiris hakkındaki araştırmamız dahilinde medyumun kimliği çerçevesinde öncelikli gizli ilimler ile haşır neşir bir aileden geldiği bilgisine ulaştık. Medyum dedesi ve babaannesinin uzun yıllar insanlara şifa dağıtmak adına çeşitli yardımlarda bulunduğu bilinen isimler arasında yer aldığından bahsetmektedir. Küçük yaşta kendisindeki güçlü tılsımlı hislerin farkına varılmasının ardından öncelikli olarak eğitimlerinin aile içerisinde tamamladığından bahsetmektedir. Yıldızname bakımı, enerji çalışmaları ilk gözlemlediği işlemler arasında yer almaktadır. Durugörü üzerine kendisini geliştirdiğinden bahseden medyum simya bio enerji parapsikoloji alanları dahilinde de kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Osiris Yorumları

Medyum Osiris hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumdan aldıkları desteğin, işlemlerin çok çeşitli olduğundan medyuma öncelikle sıkıntılarını belirtmelerinin ardından kendisinin işlemlere karar verdiğinden, uygun gördüğü işlemin de kısa sürede uygulanmaya başladığından sürecin hızlı ilerlediğinden bahsetmişlerdir.

Medyum Osiris Şikayetleri

Medyum Osiris hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun oldukça yoğun bir çalışma sürecinin bulunduğunun, işlemler adına garanti verilemiyor olmasının da bu beklentiye değip değmeyeceği belirsizliğini kişilere yaşatıyor olmasının bir sorun olduğu kişilerin en sık yazdıkları şikayetler arasındadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dana önceden çalıştığım insanlar tarafından dklandırıldım. Hem paramı kaybettim hem umutlarımı. Yaşadığım ilişkide çok sevdim gerçekten çok sevdim. Aldatıldım ağladım hiçbirzaman yolunda gitmedi hiçbirşey. Medyum Mesih Hocam ile tanışana kadar. Hocam ile tanıştıktan sonra derdimi anlattım dermanı olması için nitekim de öyle oldu.. 14 Gün sürecek olan işlemleri bana anlattı ve beraber yapacağımız olan işlemleri bana kargo yolu ile gönderdi. gerçekten 14 gün sonunda hiçbit problemim kalmadı herşey istediğim gibi oldu Allah Medyum Mesih Hocamdan Razı Olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu