Büyüler

Cin Musallatı

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Büyü gibi gizli ilimler ile hazırlanan ve çeşitli hayırlı hayırsız sonuçlar doğurması amacı ile yapılan işlemler oldukça tehlikeli ve dikkat edilmesi gerekli olan aşamalardır. 12 Gizli ilim vardır. Bu ilimler içerisinden büyü, vekf gibi işlemlerin hazırlanıp uygulanması için kullanılan yöntemler titizlikle, usta bir medyum tarafından dikkatle uygulanmalıdır.

Her gizli ilmin kendine özgür özellikleri ve tehlikeleri bulunmaktadır. Bu tehlikelerin işlemler esnasında göz ardı edilmesi, umursanmaması ve bu umursamazlık ile dikkat edilmemesi sonuç kısmına gelindiğinde büyük bir tehlikeye sebep olabilmektedir. Bu tehlikelerden birisi de cin musallatıdır.

Gizli ilimler, manevi çözümler içerisinden seçilen kara büyü gibi yöntemlerin uygulanması esnasında dikkat edilmemesi, özenli davranılmaması ve bir amatör tarafından uygulanmasının sonucu cin musallatı olmaktadır.

Cin Musallatı Belirtileri

Ruhani varlıklar birçok gizli ilmin içerisine dahildirler. Gizli ilimler manevi yöntemler olarak çok güçlü ve tesirli işlemlerdir. Bu ilimlerin içerisinden kişinin derdine, sıkıntısına çözüm getirmek amacı ile seçilip uygulanan yöntemler ak, hayırlı olabileceği gibi hayırsız ve kara yöntemler de olabilmektedir.

Kara olarak adlandırılan hayırsız, kötülük getirici işlemler uygulanırken genellikle ruhani varlıkların gücünden yararlanılmaktadır. Birini kendinize sonsuz ve güçlü bağlar ile bağlamak için kullanılabileceği gibi bir kişinin başına kötülükler, umutsuzluklar getirmek için de yapılan yöntemlerde ruhani varlıklardan destek alınmalıdır. Bu destek doğru şekilde alınmadığında sonu uçurum olabilmektedir.

Cin Musallatı yanlış işlemler ile ruhani varlıkların kişinin yaşamına varlığına rahatsız edicilik boyutunda dahil olması, dadanması, musallat olmasıdır. Bu kişi büyü gibi yöntemler ile uğraşmış, bu yöntemleri amatörce uygulamaya çalışmış fakat becerememiş birisi, bir amatör medyuma danışmış fakat doğru işlemler ile ilerlenmediğinden dolayı yanlış uygulama ile hüsrana uygulayan birisi veya büyü gibi yöntemlerin uygulanması istenilen kişinin üzerinde ters tepmesi ve yine yanlışların ağır basması ile büyü ile değil musallat ile karşılaşan bir kişi olabilmektedir.

Cin musallatından şüphelenebilmek için bazı belirli başlı durumların olması gereklidir. Şüphelenen fakat emin olamayan kişilerin ilk başvuracağı bu belirtiler içerisinde uygunluk sağlanan çıktığı durumda da kişiler acilen başarılı ve profesyonel bir medyum ile iletişime geçmelidir. Bu aşamada şüphelenmenin ardından hızlı hareket etmek önemlidir. Medyum Mesih ile iletişime geçerek zaman kazanabilir işler daha da tehlikeli olmadan çözüm bulunmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Cin musallat olmuş kişilerde karaktere, yaşama, işlemlere ve nedenlere göre değişik çeşitlerde etkiler görülebilmektedir. Fakat belirli başlı her durumda yaşanan belirtiler de bulunmaktadır. Bunları şu başlıklarda sıralamakta fayda vardır;

 1. Ruhsal Belirtiler:
 • Ani girilen ve fark edilen depresyon hissinde olmak.
 • Nefes alamama atakları, kesik kesik ve sık sık nefes almaya başlamak.
 • Sık yaşanan kalp çarpıntıları.
 • Sürekli ağlamak veya tam tersi olarak gülmek istemek ve bu isteğe hakim olamadan yaşamak. Yani sık sık ve sebepsiz gülmek veya aniden ağlamak.
 • Vesvese olarak adlandırılan ve kişinin istemsiz şekilde aklına gelen içine düşen düşünceler, söylemleri sık sık yaşaması. Bu vesveselerin genellikle kötü fikirler, kişinin hem kendisini hem de yakınlarını tehlikeye atacak, kötü hissettirecek düşünceler hakkında olması.
 • Sudan ve banyo ortamından korkma hissi. Banyo yapamamak, tazyikli akan sıcak veya soğuk sudan korkma hissi. Bu histen dolayı da banyoda bulunamama, duş alamama, uzun süre banyo içerisinde kalamama.
 • Sürekli huzursun ve tehlikede hissetmek. Bu hislerden dolayı da sık yaşanan üşüme krizleri, güvensizlik duygusuna kapılmak.
 • Abdeste almak, namaz kılmak, dua okumak, tespih çekmek gibi ibadetleri kişinin asla yapamaması, kendisini yapmaya zorlasa da başaramaması veya içinde hiç ibadet yapma isteği bulunmaması.
 • Bulunduğu ortamda sık sık göz dalması yaşamak. Bir noktaya kilitlenip kalmak. O bakılan noktada da siyah karartılar görmek.
 • Sürekli izlenildiğini düşünmek ve bu düşünceden dolayı da güvensiz hissetmek. Yaptığı her hareketten düşündüğü her fikre kadar her durumun birileri tarafından izlenip kontrol edilmeye çalışıldığını düşünmek.
 • Cinsellik konusunda isteksizlik, cinsellikten soğuma ve tiksinme veya fazla cinsel duygulara bağlı hissetme, karşı cins veya kendi cinsine karşı aniden karşı konulamaz derecede şehvet ve arzu hissetmeye başlamak.

2. Uykuda Görülen Belirtiler:

 • Uyurgezer olmak. Aniden uykuda uyanır hale geçmek kalmak ve karşı konulamaz vesveselerin istediği şekilde davranmak fakat bu aşamada uyanamamak, bu vesveseye karşı çıkamamak.
 • Uyuyamamak, çok uyumak veya düzensiz şekilde uyumak. Uyuduğunda sık sık kabus görmek uyuyamadığında hareler ve halüsinasyonlar görmek, uyku geldiğinde yatıp uykuya geçememek.
 • Karabasan görmek. Uykuda aniden göğse oturan bir ağırlık ve boğaza dayanan bir el hissedip boğulma hissi ile nefes alamadan uyanılır gibi olmak, ses çıkartıp, bağıramamak, boğanda hissedilen el yüzünden yardım isteyememek.
 • Rüyalardan yorgun, pis ve mutsuz uyanmak. Rüya anında sürekli kötü şeylerle, pis maddeler ile uğraşmak, rüyada çok koşmak, kaçmaya çalışmak ve yorulmak.

3. Fiziksel Belirtiler:

 • Yüz ve vücut bölgelerinde büyük kızarıklıklar, hassas bir bünyeye sahip olmaya başlamak.
 • Tansiyon düşmesi, göz kararması, mide bulantısı ve bayılmak.
 • Mide ağrısı, bulantısı ile birlikte şişkinlik hissi.
 • Omuz ve ense kökünde şiddetli ağrılar yaşamak.
 • El, ayak titremesi ve vücudun istemsiz titreme krizlerine girmesi.
 • Sürekli vücutta ağrı ve iğne batması gibi kramplar hissetmek.
 • Çok terlemek veya çok üşümek.

Cin Musallatı Nasıl Geçer?

Cin musallatı bir kara beladır. Bundan kurtulmak için profesyonel bir yardıma başvurmak ilk yapmanız gereken kuraldır. Amatörce yapılmış her hareket sonucunun hangi uçuruma çıkacağını bilmediğiniz bir yol anlamına gelmektedir. Bu konuda Medyum Mesih ile iletişime geçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Cin musallatı yaşadığını düşünen kişi ve yakınları yazımızda da belirttiğimiz belirtilerin en az 3’üne uyuyorsa mutlaka bir medyuma vakit kaybetmeden danışmalıdır. Musallat yeni başlamışsa medyumun işi daha kolaydır fakat bir süredir devam eden ve yerini benimsemiş ruhani varlıkların musallatının son bulması daha zorlayıcı olacaktır.

Medyuma başvurmanızın ardından medyum kişiyi görmek, yakından tanımak ve onunla konuşmak ister. Bu iletişimler kişiye musallat olmuş ruhani varlıklar ile de iletişime geçilmesini sağlamaktadır. Bu noktada medyum ruhani varlıklar ile dolaylı yoldan konuşarak onları tanır, istediklerini çıkartır ve işleyeceği yol hakkında fikir yürütmeye başlar.

Cin musallatının geçebilmesi için yapılacak işlem büyü bozma işlemidir. Büzü bozma işlemi ile birlikte kişi musallat olan cinden kurtulabilir. Büyü bozma işlemi yapılan büyüye göre farklılık gösterir. Bu aşamada ise öncelik vara büyünün ve işlemin çeşidini anlamaktır. Bu yapılacak olan büyü bozma işleminin nasıl ilerleyeceği konusunda ilk fikir olmaktadır.

Büyü bozma işleminde musallattan kurtulmak için en sık tercih edilen yöntem duadır. Dualar oldukça güçlü ve tesirli yöntemlerdir. Çeşitli duaların okunması belirli bir ritüel içerisinde önemli olan gün ve saat bilgilerine dikkat edilerek gerçekleştirilmelidir.

Ağır Musallat Belirtiler

Bir ruhani varlığın size musallat olması ve yaşamınızı artık onunla dürdürmeniz oldukça korkunç ve ağır bir durumdur. Yapılan yanlışın büyüklüğü kişiyi etkileyecek olan musallatın büyüklüğünü de belirlemektedir. Cin musallatı yaşayan kişilerde en ağır musallat belirtileri vesveselerdir. Bu vesveseler tamamen musallat olan ruhani varlığın ürünü olarak kişilerin içerisine ekilir ve filizlenir. Bu vesvese düşünceleri bazen kişinin çevresindekilerin kötülüğünü getirecek fikirler ve o fikirlerin uygulanması için ikna edilmesi olabilirken daha ağır olanı kişilerin vesvese ile intihara ikna olabilmesi durumudur.

Kişinin içerisinde hiç susmayan bir sesin olması ve bu sesin çok güçlü kaybolmaz şekilde yerinde durması kişinin direncini ve iradesini bozmaktadır. Kişi bu sese daha fazla karşı koyamaz duruma gelerek kulak vermeye bu vesveselerin dediğini yapmaya başlayabilir. Bu o kadar tehlikeli bir durum haline gelir ki vesveseler kişiyi kendisini kesmeye, intihar etmeye ikna eder hale gelebilir. Bu noktalara varmamak, daha fazla yorulmadan çözüm bulmak için Medyum Mesih ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Cinler İnsanlara Neden Musallat Olur?

Cinler insanlara yanlış uygulanan büyülerin sonucu olarak veya amatörce kişilerin uyguladığı yöntemlerin yanlış belirtileri olarak musallat olabilmektedirler. Büyüler gibi çeşitli güçlü yöntemler ile bazen yakınlarımızın, sevdiklerimizin veya sevmediklerimizin iyiliğini, kötülüğünü ister ve bu doğrultuda işlemler yaptırabiliriz. Bu işlemler içerisinde özellikle kötülük, hayırsızlık getirmesi için tercih edilenler yanlış ve amatör kişiler tarafından uygulanırsa ter tepecektir. Yani karşı tarafın hayırsız ve kötülükler yaşamasını isterken siz hayırsız olaylar kötülükler ve cin musallatı yaşayabilirsiniz. Bu noktada doğru adım atmak ve daha fazla yanlışa düşmemek için Medyum Mesih ile iletişime geçmelisiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Uzun süredir devam eden araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum eşimle sorunlar yaşamaya başlamıştık son zamanlarda çözümünü bulamıyordu kimse en son Medyum Mesih Hocamı aradım sağolsun ki hocam gerekli işlemi yapıp eşimle aramızı düzelteceğini söyledi hocama güvendim ve gerekli işlemler için onay verdikten sonra çalışmaya başladık ve 21 gün sürecek bir çalışma olacağını söylemişti hocam bekledim beklemekten başka çarem yoktu zaten Medyum Mesih Hocama güvendim ve güvenimi boşa çıkarmadı Allah sizden razı olsun Medyum Mesih Hocam iyiki varsınız

 2. kız kardeşimin 4 aydır anlamsız şekilde hareketler ediyordu hastanelere götürdük herhangi bir çare bulamadık derken bir yakınımızın bize Medyum Mesih hocamızı önermesiyle başladı herşey hemen aradık iletişime girdik ve hocam kız kardeşime musallat olduğunu söyleyince bir duraksadık korktuk tabi ama hocamız sağolsun bu zorlu süreci 21 gün içerisinde atlattırdı hocam için ne desem az allah bin kere razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu