Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zümrüt

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar öncelikle isimleri ile tanınırlar fakat asıl onları seçmelerinin sebebi isimlerinin ardında yatan tecrübeleridir.

Medyum Zümrüt Kimdir?

Medyumların tecrübeleri onları en iyi tanıtan yerdir. Medyum Zümrüt hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde medyumun kimliği, medyumluk tecrübeleri, ilmi bilgileri gibi birçok farklı bilgiye eriştik ve sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Zümrüt Biyografisi

Medyum Zümrüt hakkında yürüttüğümüz araştırmamız dahilinde öncelikli olarak medyumun ailecek bu sektör içerisinde bulunduğu bilgisine ulaştık. Küçüklük yaşları itibari ile kendi kişiliğini oluştururken diğer çocuklardan farklı yetkinlikleri olduğunun farkına vardığından bahseden medyum kendisini farklı alanlarda geliştirdiğini de eklemektedir. Parapsikoloji alanına küçük yaştan itibaren merak saldığını ve bu alanlar dahilinde uzunca araştırmalar yaparak uzmanlaştığını eklemektedir. Medyum bu sektör içerisine 14 yaşında dahil olduğunu da eklemektedir. Zamanla kendisini geliştirdiği alanların çoğalması ile birlikte yıldızname bakımı, tarot kart açılımı, enerji uyumlama ve temizleme çalışmaları gibi farklı yöntemler üzerinde çalışmaya başladığından da kendisi hakkındaki bilgiler dahilinde bahsetmektedir.

Medyum Zümrüt Yorumları

Medyum Zümrüt hakkında yapılan yorumları incelememize dahil ettiğimiz süreçte en sık yazılan yorumlar medyumdan kişilerin kendilerine uydurmak için enerji uyumlama çalışmaları, yıldızname ve tarot açılımı, yorumlanması desteği aldıkları yönündedir.

Medyum Zümrüt Şikayetleri

Medyum Zümrüt hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumda ulaşmanın ardından işlemlerin başlama ve sonuçlandırma sürecinin askıda kalması, hızlı ve titiz ilerleyen bir sürecin olmaması hakkında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bulunduğum durumdan ötürü çekinceliydim aslında. Nasıl bir yol izlerim pek bilemiyordum. İsmim nimet hoşlandığım biri var ve kendisi de bayan. Bu durumdan ötürü kimseyi bilgilendiremiyordum. Cesaretimi toplayana kadar araştırmalarıma devam ettim. Medyum Mesih Hoca’yı buldum. İletşimi kurdum ve durumumdan bahsettim.Yapılacak belli başlı çalışmalardan,işkemlerden bahsetti. Onayımı aldı ve başladık. 14 gün sürdü. Ama ilk zamanlar yani ilk 3-4 gün hiçbişey değişmemişti hatta bunun üzerine Mesih Hocayı aradığımda bana kargonu aldıktan sonra gün saymaya başlıyorsun demişti. Yani gerçekten de tam olarak öyle oldu. Kendisi çok kaliteli bir insan dilediğiniz gibi gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
    Medyum Mesih Hoca
    0532 597 8079

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu