Büyüler

Adet Kanı Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Adet kanı büyüsü, kara büyü dünyasının ne yazık ki en iğrenç büyülerinden birisidir. Buna karşın, erkeklerini kendine aşık etmek isteyen kadınlar tarafından bu büyünün sonuç ve günahı dikkate alınmaz ve hocamız Medyum Mesih gibi iyi medyum ve hocalara büyü talebi ile insanlar gelmeye devam etmektedirler. Büyü, bir tür bağlama büyüsüdür. Genellikle kadınlar tarafından yapılan büyü ile er kişinin aşık olması sağlanmaya çalışılır. Kimi zaman bu kötücül büyü tarifi son derece mide kaldıran adımlara sahip olsa da, yuvaların dağılmasını önlemek için kadınlar kocalarına büyü yaptırabilirler. Peki, bu büyü nasıl yapılmaktadır?

Kara büyü, bir erkeği evine bağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılan büyülerden bir tanesidir. Büyünün günah olup olmadığı ile ilgili muhtelif görüşler vardır. Büyü ile evinden uzaklaşmaya başlayan ve eşine karşı ilgisini kaybeden erkeklerin ilgileri tekrar canlandırılabilir. Bu açıdan büyü ancak gerçek medyum olarak bilinen kişilerce yapılır. Özellikle erotik, cinsel amaçlı bu büyülere büyü dünyasında kırmızı büyü adı verilir. Kimi zaman, arası açılmış olan kadın ve erkeklerin birbirlerine duydukları sevgi ve şefkatin tekrar canlanması, cinsel arzuların ortaya çıkması gibi çeşitli nedenlerle yapılırlar. Bugün, uzman medyum ve hocalar, şifa maksatlı olarak büyü tarifi pratiğini hala uygulamaktadırlar.

Adet kanı büyüsü geçmişi oldukça eskiye dayanır ve bu büyünün geçmişi oldukça eskidir. Geçmişte de kadınlar kocalarını evlerinde tutmak, kendilerine duydukları aşk ve sevgiyi tekrar canlandırmak, sevgilileri veya nişanlıları elde tutmak için büyü konusunda bilgili güvenilir medyum ve hocalara danışırlardır. Günümüzde de Medyum Mesih Hoca’ya gelenler yine ekseriyetle kadınlardır. Aslında büyü yapmak her ne maksatla olsun günahtır; çünkü büyü ile elde edilmek istenen şey, doğanın ve evrenin akışına müdahale etmektir. Ancak kırmızı büyü olarak ta bilinen bu büyülerin günah olup olmadıkları hala tartışılmaktadır. Şifa amaçlı, yuvaların dağılmasını, ilişkilerin bitmesini engellemek için uzman medyum desteği alınıp büyü yapılabilir mi? İşte bu sorunun cevabı, hala bilinmezliğini korumaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü, adından da rahatlıkla anlaşılabileceği üzere kadınların regl dönemindeki kanı kullanılarak yapılır. Detaya girmeden büyü tarifi hakkında bilgi vermemiz gerekirse, büyü etki altına alınmak istenen erkeğin yediği, içtiği, kokladığı bir tür eşya, yemek veya içeceğe karıştırılarak bu büyü yapılabilir. Bildiğiniz gibi, özellikle büyü tarifi pratiklerinde karşımıza çıkan cinler kanı severler. Belki de bu yüzden Ermeni Büyüsü, Papaz Büyüsü, Süryani Büyüsü ve benzeri büyülerin çoğunda yarasa kanı veya domuz yağı kullanılır. Aynı şekilde bu büyü tarifi için adet kanı gereklidir. Bu büyüyü evde kesinlikle denemeyin. Zira büyünün başarılı olması için pek ok etkenin bir araya gelmesi lazımdır. Bunu da ancak uzman medyum olarak görev yapan Medyum Mesih gibi hocalar yapabilirler. Üstelik bu aşk veya elde tutma büyüsü (eve bağlama büyüsü veya kocayı eve bağlama büyüsü tabiri de sıklıkla kullanılır) oldukça hassasiyet isteyen büyülerdendir ve ancak büyüler – büyü bozma konusunda bilgili hoca veya medyumlar tarafından yapılmalıdırlar.

Adet kanı büyüsü, etkisi kanıtlanmış eski ve kadim büyü tarifi çeşitlerinden birisidir. Kimi bazı kara büyü çeşitleri, tersten uygulanırsa benzer etkiler meydana getirebilir; bununla beraber, bir durumda hangi kırmızı büyü veya kötücül büyü uygulanacak, büyü ne zaman yapılacak gibi konular, uzman medyum tercihine kalmış konular arasında gelmektedir. Filistin Asıllı Mesih Hoca, büyü yapmak veya büyü bozma işlemleri konusunda uzman olan kişilerdendir. Kendisi ile iletişim kurarak büyü konusunda yardım alabilirsiniz. Büyü çalışması, kara büyünün en karanlık örneklerinden birisidir. İyi niyetle, şifa ve aşk gibi konularda insanlara yardımcı olmak için yapılsa da, büyü için kullanılan malzemeler ve kullanılış şekilleri kimi zaman inşaların mide ve anlayışını ciddi oranda zorlayabilir. Yağlar, hayvan kanı, ölü toprağı, ölü kefeni gibi malzemeler, kara büyü için olmazsa olmazdır. Ayrıca, uzman medyum enerjisini sık sık temizleme ihtiyacı duyar ve bunun için renkleri değişen kırmızı, yeşil, beyaz, altın renkli mumlar da kullanabilir. Yine tütsüler, değerli metaller ve mineral taşları da uzman medyum tarafından kullanılan malzemeler arasında gelmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Adet kanı büyüsü evde yapılabilir mi? Günümüzde en sık sorulan sorulardan birisidir. BU ve buna benzer kara büyüler için, cinlerden ve özellikle de kötü niyetli inançsız cin taifelerinden yardım alınır. Eğer bu tip ciddi büyü tarifleri evde amatörce denenirse, cinler bir daha terk etmemek üzere sizlere musallat olabilirler. Adet büyüsü veya diğer büyüler ve özellikle kırmızı – kötü büyü çeşitleri için bu kural olmazsa olmazdır. Medyum Mesih Hoca, sizlere büyü tarifi veya büyünün yapılış detayları ile ilgili bilgi vermez ki uzman medyum olarak çalışan insanların bu şekilde hareket etmesi gerekir. Bu da büyü dünyası ve kara büyü çeşitleri ile ilgili bir diğer önemli kuraldır ve mutlaka uyulması gerekir.

Öncelikle metafizik âlemdeki düzen ile herkes baş edemez. Bununla beraber, büyü tarifi eğer kötü niyetli insanlarla tüm detayları ile paylaşılırsa, ciddi sorunların meydana gelmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle büyü tarifi, uzman medyum tarafından saklanır veya çeşitli büyü kitaplarında şifrelenerek aktarılır. Şimdi bunu size neden anlattık? Bunun nedeni, sosyal medya ve internet sitelerinde ciddi kara büyü (Canbar aşk büyüsü veya Ermeni Büyüsü) gibi büyü tarifi sanki bir tür yemek tarifi gibi kendisini uzman medyum olarak lanse eden kişilerce paylaşılmaktadır ki, bu yanlıştır. Bu kişiler büyü yapmak veya büyü bozmak konusunda bilgi sahibi değillerdir. Dikkat edin ve paranızı kaptırmayın. Filistin Asıllı Hocamız Mesih, adet büyüsü bozma veya yapma konusunda becerikli uzman medyum ve hocalardan bir tanesidir.

Adet Kanı Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü evde nasıl yapılır? Büyünün tam tarifi nedir? İşte bu sorular günümüzde özellikle kadınlar ve kızlar tarafından sık sık sorulan soruların başında gelmektedir. Aslında bu soruları sormak son derece yanlıştır. Zira, özellikle kara büyü veya kara büyü bozma gibi işlemler asla ve asla evde denenmemesi gereken ve uzman medyum / hocanın onayının ve rehberliğinin alınması gereken konuların başında gelmektedir. Bununla beraber, Hüddamlık, Nazar ve benzeri konularda uzman olunmadan yapılacak büyü çalışması çoğu zaman etkili olmayacağı gibi, sizlere büyük zarar ve sorunlar da getirebilir. Bu nedenle dikkatli olun ve evde kendi başınıza büyüyü yaptırmayı veya bozmayı asla ve asla denemeyin bile. Filistin Asıllı Hocamız Mesih, sizlere büyü ve büyü bozma konusunda yardımcı olabilir.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir? 

Adet kanı büyüsü, etkisini erkekler üzerinde gösteren ve bunu ani bir şekilde ortaya çıkaran güçlü bir büyüdür. Büyünün yapılış zamanı genellikle gece vakti olup, etki etmesi için ayın dolunay haline gelmesi de beklenebilir. Büyü, erkeğin eşine ve evine karşı ani bir sevgi, muhabbet, sevda ve ilgi hissetmesi ile kendisini gösterir. Etkiler ani bir şekilde ortaya çıkar ve çoğu zaman sihir ile tesir altına alınmış olan erkek dahi bu etkilere bir anlam veremez. Yani adet büyüsü, bu denli güçlü ve etkili bir kırmızı büyü / kara büyü tarifi olarak görülür ve uygulanır. Medyum Mesih Hoca’ya adet büyüsü konusunda danışmaya gelen kadınlar, genellikle erkeklerden; sevgililerinden, koca veya nişanlılarından şikâyetçi olurlar. Kara büyüler başta olmak üzere günümüzde de uygulanmaya devam eden büyü çeşitlerinin psikosomatik etkilerinin olduğu bilinir.

Mesela sabun ve saç büyüsü olarak bilinen büyü tarifi ile, bir kişinin belli bir organının işlevsiz kalması, sağlığının ve işleyişinin bozulması da hedeflenebilir. Bununla beraber aşk ve bağlama büyüsü –veya kocayı eve bağlama büyüsü- gibi büyü çeşitleri, çoğu zaman erkeklerin beyin, kalp ve cinsel organlarını hedefler. Bu arada doğru tahmin ettiniz; erkeklerde iktidarsızlık, kadınlarda cinsel isteksizlik, bekâret koruma, kısmet açma ve güzel görünme gibi pek çok iş için büyü tarifi çeşitleri uzman medyum tarafından uygulanabilir. Medyum Mesih Hoca’ya gelen insanların büyük bir kısmını da erkekler oluşturur ve bu erkekler, erkekliklerinin bağlanmasından şikayetçi olurlar. Genellikle kara büyü ile, bir çift arasında cinsel soğukluk meydana getirilebilir. Bir erkek olarak şayet sevgiliniz, eşiniz, nişanlınız ile sevgi ve muhabbetiniz gayet iyi iken, aşkınız tavana vurmuşken aniden eşinizden veya sevgilinizden soğumaya başlarsanız, sizde de adet büyüsü olabilir.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü etkileri nelerdir ve etkiler ne kadar zamanda gözlemlenebilir? İşte bunu cevaplamak, tercih ettiğiniz uzman medyum ve hocaya göre değişkenlik gösterebilecek bir cevaptır. Eğer deneyimli ve dürüst çalışan bir medyum dua, vefk ve tılsım çalışmasını etkili ve düzgün bir biçimde yaparsa, büyü etkilerini hızlı bir şekilde gösterebilir. Büyü yapıldığında çoğu zaman aşağıda sıraladığımız etkiler, büyünün yapıldığı er kişide gözlemlenmeye başlar;

  • Büyü sonrasında erkeğin büyüyü yapan kadına karşı hal, hareket ve tavrı olumlu yönde değişir.
  • Büyü etkisi altında olan erkek, büyüyü yaptıran kadına karşı daha güler yüzlü olur.
  • Büyü neticesinde, erkekler büyüyü yaptıran kadını sık sık rüyasında görebilir.
  • Kişi büyüden etkilendiğinde, aklı fikri büyüyü yaptıran kadın veya kız olur. Büyü çoğu zaman kadınlar tarafından yapılması istenen kara büyü çalışmalarından birisidir.
  • Er kişinin tüm zihni büyü yaptıran kadın veya kız ile dolar ve bu kadın veya kıza kız, erkeğin zihin ve kalbinde yer etmeye başlar. Erkek çoğu zaman konsantrasyonunu kaybeder ve sadece kadına odaklanır.

Adet kanı büyüsü çoğu zaman kadınlar tarafından yapılır. Temelde bu büyü ritüeli, kara büyüler arasında yer alan büyüler arasında gelir ancak şayet yuvaların dağılması, boşanma veya ilişkilerin kurtulması için de profesyonel medyum desteği aranabilir. Büyünün aşık etme etkisi, aynı zamanda elde edilmesi zor birinin kalbine girmek ve onu kendine aşık etmek için de tercih edilebilir. Her durumda, Filistin Asıllı Medyum Mesih Hocamız gibi kişilerin bu işe mesai harcamaları esastır.

Adet Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

Adet kanı büyüsü, pek çok açıdan eş ve sevgililerin arasını açmak için uygulanan büyü tarifi çeşitlerine benzer. Etkiler ani ve nedensizdir. Örneğin soğutma büyüsü gibi büyülerde, soğuyan eş veya sevgili aniden hırçınlaşır ve öfke nöbetleri geçirir. Bununla beraber domuz yağı büyüsü ile eşler nedensiz olarak birbirleri ile sıkça kavga etmeye başlayabilirler. Buna dikkat edin; belirtiler sizde meydana gelirse uzman medyum olarak Medyum Mesih Hoca’yı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz iyi niyetinizi kullanmak isteyen kişilerden uzak durun. Kara büyü bozmak da, Medyum Mesih Hoca’nın becerikli olduğu konular arasında gelir. Bu durumda bir güvenilir medyum ve hocayı kara büyü bilgisine sahip olduğu için kesinlikle suçlamamalısınız.

Peki neden? Bunun nedeni, bir soruna çare olmak için o soruna neden olan şey hakkında çok derin bilgiye sahip olma zorunluluğudur. Bugün uzman medyum elbette kara büyü, kırmızı büyü tarifi, cinler, Hüddamlık, yıldızname, fal, nazar, muska, vefk, semboller, enerji gibi konularda bilgi sahibi olacaktır. Onlar, bu bilgileri sayesinde sizlere yardımcı olabilirler. Daha önce kara büyü yapmamış veya bu konu hakkında hiç biri beceri veya bilgisi olmayan birinin sizlere yardımcı olabileceğini düşünemezsiniz öyle değil mi? Bu açıdan güvenilir medyum, aslında bir tür gri alanda yer alır. Yani kötü büyüler yapmaya veya kötü büyü bozma konusunda mahirdir ve de beceriklidir.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Adet kanı büyüsü bozma, güvenilir medyum ve uzmanlar tarafından yaygın olarak verilen hizmetlerden birisidir. Büyünün bozulması için evde kesinlikle deneme veya işlem yapılmamalı, büyü yapma veya büzü bozma işlemlerinin diğerlerinde olduğu gibi, deneyimli medyum desteği aranmalıdır. Kara büyü bozma, ancak deneyimli medyum tarafından gerçekleştirilebilecek işlemlerin başında gelir. Sık sık tekrar ettiğimiz üzere, büyüyü yapmak veya bozmak için kesinlikle kendiniz girişimde bulunmamalısınız.

Büyünün bozulması için uzman medyum, çeşitli karşı büyüler yapabilir. Adet kanının kullanıldığı ve tarifi ile sıradan insanların midesini bulandırabilecek büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için, ara açma büyülerinin çeşitli tip ve cinsleri tercih edilebilir. Aynı zamanda Filistin Asıllı Medyum Mesih Hoca gibi hocalar, kendi özel yöntemleri ile büyünün etkilerini ortadan kaldırabilirler. Büyü bozma, kara büyü bozma gibi işlemler için kesinlikle ve kesinlikle kendiniz bir deneme veya teşebbüste bulunmayın ve güvenilir medyum / hoca desteği mutlaka alın.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Adet kanı büyüsü yaptırmak günah mıdır? Hayat her ne kadar bir kadının kocası ile imtihan edilmesini sağlasa da bu sorunu çözmenin medeni, modern ve akılcı çareleri elbette ki vardır. Zaten uzman medyum, bu tip durumlarda sizlerin başvuracağı son adres olmalı ki bu konuda zır bit görüşe sahip olan herhalde ki yoktur. Çoğu hoca ve medyum ise adet büyüsü gibi büyüleri yapmanın temelde günah olmadığını çünkü bunların insanların yuvalarını, ilişkilerini korumak adına yapıldıklarını savunurlar. Bu doğru olabilir.

Bununla beraber, kara büyü tesir ve etkisi için ak büyü – şifalı büyü tarifi çeşitleri de uygulanabilir. Yani özetlemek gerekirse, güvenilir medyum yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu konuda gri bir alandadır. Büyü, kocayı elde tutma büyüsü – kocayı evde tutma büyüsü veya bağlama büyüsü gibi çeşitli isimlerle anılabilir, ciddi ve etkilidir. Bu nedenle şayet modern tıp, psikoloji sizlere çare olamadıysa Medyum Mesih ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözmesi için kendisinden yardım isteyebilirsiniz. Ciddi kara büyü tarifi ve pratikleri için herkese aldanmayın ve kesinlikle paranızı bu kişilere kaptırmayın.

Unutmayın; büyücü ve gerçek medyum yaptığı işlemlerden para kazanabilir. Ancak bu para genellikle şifa bulanların gönüllerinden kopan bir meblağdır ve genellikle çok abartılı bir rakam ile karşı karşıya olmazsınız. Büyü yaptığını iddia eden, sizlere kendisini bir tür uzman olarak tanıtan kişilerden mutlaka ama mutlaka uzak durmalısınız.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Daha önce böyle bişey başıma gelmemişti başıma geleceğinide hiç sanmazdım hatta böyle olaylara açıkçası pek inancımda yoktu. Gerçekten büyü diye bişey varmış arkadaşlar başıma gelince anladım ailemle sıkıntıların ardı arkası kesilmiyordu evlenmek için uğraştığım çabaladığım herşeyi hiç uğruna yok oluyordu göz göre göre araştırma yapmaya başladım. Detaylı bi araştırma yaptığım zaman Medyum Mesih Hocamla tanıştım. Sıkıntımdan derdimden bahsettim üzerimde adet kanı büyüsü olduğunu söyledi. Büyüyü bozmasını istedim ve haliyle işleme başlamış olduk bana 27 gün süre verdi 27 gün içerisinde herşeyin yoluna gireceğini söyledi nitekim öyle oldu Mesih Hoca gerçekten profesyonel bi insan piyasadaki diğer isimler gibi kesinlikle değil bu geçen 27 gün içerisinde neler oldu derseniz her geçen gün düzelme olduğunu zaten anlıyordum her geçen gün iyiye gidiyordu 27 gün sonunda herşey çözülmüştü. Allah kendisinden razı olsun. Tavsiyelerim Medyum Mesih Hocamadır. Teşekkür ediyorum.

  2. Herşey eşimin yeni bir iş yerine girmesi ile başladı yeni evliydik eşim bir maliye ofisinde işe başladı fakat işinin 2. Ayında birşeyler olmaya başlamıştı kendisine artık bana karşı arzusu kalmamıştı benimle beraber vakit geçirmez oldu önceden işten direk eve gelen eşim artık eve hep gece vakitlerine doğru gelmeye başladı bir gün merak ettim sordum iş çıkışı iş arkadaşıyla beraber bir yerlere gezmeye takılmaya birşeyler içmeye gidiyormuş ben kendi evimde bir yabancı gibi olduktan sonra dayanamadım bu işin peşine düştüm ve zaten herşey çok garipti onları bir restoranda yakaladım eşimin bana vermediği ilgiyi o iş arkadaşı olan kadına veriyordu ne yapacağımı şaşırdım ailemle arkadaşlarımla paylaştım bu durumu çoğu eşimin büyülendiğini söyledi ne yapmam gerektiğini sordum aynı durumu yaşayan bir arkadaşım bana Medyum Mesih hocayı söyledi aynı şeylerin de kendisinin başına geldiğini ve bu medyum sayesinde çözüldüğünü söyledi bende bir an önce bu medyum amir Ahmed hocaya ulaşıp bütün olan biteni anlattım ve kısa bir süre içerisinde basit bir şekilde çözülebileceğini söyledi bizde hemen başladık 4. Gün eşim eve erken gelmişti işten çıkar çıkmaz geldi şaşırdım ilkinde sonra yine erken gelmeye başladı ilerleyen günlerde ve birgün işe gitmedi kendisine nedenini sordum bana o iş yerinden bir kadın ile tanışmış olduğunu eve onun yüzünden geç geldiğini söyledi olan biten herşeyi itiraf etti ve o iş yerinden çıkıp başka bir yere geçti ve en sonunda 21. Günde kesin bir şekilde eşim tamamiyle bana dönmüştü buna gerçekten çok sevinmiştim yani olmaz demeyin derdi olan paylaşsın illaki yardımcı olabilecek biri çıkar

  3. Hayatımdaki herşey tepetakla oldu birden iyi giden ne varsa herşey yok oldu. işim ilişkim aile bağım sürekle kendimi kuruyordum saçma sapan şeylere. Annem bişeyler olduğunun farkındaydı ama elindende bişey gelmiyordu. Artık bende bu uğursuzluğum bitmesi için uğraşıyordum. Annem Medyum Mesih Hocam ile görüşmüş. Görüştükten sonra bende Görüştüm bizzat beni dinlemek istemişti. Annem durumu anlatmıştı önden zaten bende anlattım. Üzerimdeki büyünün adet kanı büyüsü olduğunu söyledi. Büyüyü çekip bozmak için işlemlere başladık. Belli başlı bikaç şart sundu bana ve işlemlere başladık. 1.2.3. gün sadece hocam vekalet aldığında baş ağrısı oluyordu vucudum uyuşuyodu başka bi durum olmadı. 4. gün kargo gönderdi bana içersinde basit işlemler bulunan. Kargomu aldıktan sonra bütün süreç değişti Sanki nefes alışverişim bile değişi Kendimi her geçen gün iyi hissediyordum ve hayatımda düzeliyordu gerçekten Medyum Mesih Hıca Profesyonel bi insan. Yani bu işin üstadı Medyum Mesih Hoca tavsiyelerim onun yönünde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu