Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Domuz yağı büyüsü, Medyum Mesih Hoca gibi uzman medyum ve hocalar tarafından yapılması gereken, genellikle eşleri ayırmak için yapılan büyülerden bir tanesi olmakla beraber, kara büyü çalışmalarındandır. Büyünün uygulanması ve başarılı bir şekilde etki etmesi için domuz yağına ek olarak aynı zamanda rahip veya papazın dua okuması, dua etmesi gerekir. Eşleri ayırma büyüsü olarak ta bilinen büyü, bu nedenle sadece uzman medyum olarak görev yapan kişiler tarafından yapılır. Kara büyü sınıfında değerlendirilebilecek büyünün farklı uygulanış şekilleri vardır ve eşler, sevgili veya nişanlı çiftler arasında ayrılığa neden olabildiği gibi aynı zamanda tartışma ve kavgaların artmasına da neden olabilir. Bu nedenle yapılması veya yaptırılması son derece günah olan büyüyü genellikle kadınlar tarafından yaptırılır. Büyü için Medyum Mesih Hocaya gelenlerin çoğunun kadın olması şaşırtıcı değildir.

Domuz yağı büyüsü, bir çiftin arasını açmak veya çiftler arasında sevgi ve muhabbet duygularının yerini nefret, kıskançlık ve düşmanlığın alması için yapılan kara büyülerdendir. Sizlere büyünün adımları hakkında bilgi verirken, detaylı olarak yapılış şeklinden söz etmeyeceğiz; zira bu kara büyü amatör olarak denenmemelidir. Zaten genellikle büyünün tutması için İncil’den çeşitli duaların kullanılması elzemdir. Bu nedenledir ki, uzman medyum olarak büyüyü yapacak olan kişinin Süryanice veya Aramice bilmesi gereklidir. Kimi versiyonlarında büyü, bir rahip veya papazın dua okuması şeklinde gerçekleştirilir. Bu nedenle domuz büyüsü olarak ta bilinen büyü aynı zamanda papaz büyüsü ile sık sık karıştırılır. Medyum Mesih Hoca, büyüler, büyü tarifleri ve büyü kitapları konusunda engin bir arşive sahip olduğu için büyü bozma gibi konularda kendisi ile görüşebilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü yaptırmak veya büyü bozma işlemi için Medyum Mesih Hoca ile konuşabilir, internet sitesinden irtibata geçebilir kendisinden büyü veya büyü bozmak konusunda yardım isteyebilirsiniz. Bu, ciddi ve etkileri kısa zamanda kendisini gösterebilen büyülerden birisidir. Eşleri birbirine bağlamak yerine, birbirlerinden ayrılmalarına, uzaklaşmalarına, kavga etmelerine neden olmak için yapılır. Sihir için kullanılan tılsım, domuz yağının kendisidir. Çoğu zaman tılsımın bozulması için büyü bozma işlemi veya domuz yağı sürülmüş kısmın sirkeli su ile silinmesi gerekebilir.

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Niçin Yapar?

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Ne için Yapar?

Domuz yağı büyüsü bir tür kara büyü çeşididir. Büyünün farklı türleri, versiyonları bulunur. Örneğin bazı versiyonlarda, domuz yağının ayrılması istenen aşıkların kıyafetine sürülür. Kimi versiyonlarda, papaz veya rahibe dua okutulur, kimi versiyonlarda domuz yağı kavga etmesi istenen kadın ve erkeğin evinin kapısına veya iç kısmında bir noktaya sürülür. İslam Dini ve Yahudilikte, domuz pis olarak görülen bir hayvandır. Kötücül ruhlar, iblis ve cinler ise, pisliği severler.

Şeytani büyü çeşitlerinden birisi olan büyü, özellikle kıskanç akrabalar, komşular, aşkına karşılık bulamamış olan kadın veya erkekler tarafından yapılsa da, talepte bulunanların ekseriyeti kadınlardır. Kadınların, kıskançlık ve haset duygularına daha rahat bir şekilde kapılabilmeleri, büyünün özellikle kadınlar tarafından yapılmasına neden olur. Medyum Mesih Hoca’ya gelmeden önce büyüyü yaptıracaksanız iki defa düşünün. Domuz yağı büyüsü eş ayırma, ayırma veya ara bozma büyüsü gibi çeşitli isimlerle anılır. Günümüzde bu niyetle yapılan büyüler için farklı adımlar da atılabilir. Uzman medyum desteği sayesinde, büyü kısa zamanda bozulabilir. Size de büyünün yapıldığından şüpheleniyorsanız, Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçip yardım almanız da mümkün.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Ne için Yapar?

Domuz yağı büyüsü gibi ayırma veya ayrılık getiren büyüler, ani ve keskin bir şekilde kendilerini belli ederler. Örneğin çok iyi anlaşan bir çift, birden bire sudan sebeplerle birbirleri ile tartışmaya başlarlar. Buna ek olarak, bu kişiler örnek ilişkileri ile de dikkat çekerler ve nazar enerjisi de büyünün etki süresini kısaltırken aynı zamanda büyünün etki süresinin de uzamasına neden olur.

Aşağıdaki belirtiler sizlerde aniden ve sebepsiz bir şekilde oluştuysa, çevrenizdeki kötü niyetli ve kötü kişiler tarafından sizlere büyü yapılmış olabilir;

  • Eşiniz veya karınıza, sevgilinize ya da birlikte yaşadığınız kişiye karşı nedensiz öfke,
  • Ani ve yersiz kıskançlık, düşmanlık, haset ve kızgınlık hisleri,
  • Sebepsiz veya çok küçük nedenlerden dolayı sevdiklerinizle tartışma
  • Sonucu fiziksel şiddet ile bitebilen öfke nöbetleri ve ağız dalaşı
  • Birlikte yaşadığınız eş veya sevgilinize karşı tiksinti hissi, Domuz yağı büyüsü yapıldığına işaret eder. Ancak bu belirtileri değerlendirmeden önce ilişki danışmanı veya psikolog veya psikiyatriste danışmayı ihmal etmeyin. Hocamız Medyum Mesih gibi uzman medyumlara danışanlar, kimi zaman bir tür tılsım veya büyü tesiri altında olduklarını düşünürler. Buna karşın, büyü yerine sevgili, eş veya nişanlılarına karşı içlerinde biriktirdikleri kötü duygular da sebepsiz bir tartışma ile kendisini gösterebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak büyü ciddi ve etkili bir büyü olup, eşlerin boşanmasına dahi neden olabilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Bozmak

Domuz Yağı Büyüsü Bozmak

Domuz yağı büyüsü bozmak, uzmanlık isteyen bir eylemler silsilesi olup bu işin ancak Medyum Mesih Hoca gibi konusunda deneyimli uzman hoca ve medyumlar tarafından yapılması gerekir. Büyü bozma işleminde ilk adım, büyü için kullanılan domuz yağının nereye ve kim tarafından sürüldüğünü bilmektir. Kara büyü etkisi daha sonra, evdeki bu kısma sürülen domuz yağının sirkeli su ile temizlenmesi ile ortadan kalkar. Tahmin ettiğiniz üzere, uzman medyum domuz yağı nereye sürülmüş, bunu cinlerle irtibat kurarak ve hissi olarak bilir.

Domuz yağı büyüsü, şeytanla tam işbirliği halinde ve ruhunu şeytanın ele geçirdiği kimseler tarafından yapılır. Büyüyü kimin yaptırdığını bulduysanız, aynı negatif durumu yaşamamak için ilişiğinizi kesmeniz gerekir. Kara büyü, sabun ve saç büyüsü veya papaz büyüsü, Süryani büyüsü ve benzeri büyülerle en sık olarak uygulanan kötücül büyü tiplerinden bir tanesidir ve etkileri tecrübe ile sabittir. Büyüyü birisi için yaptırmayı düşünüyorsanız, büyü sonuçlandığında meydana gelen etkiden dolayı oluşabilecek vicdani sorumluluğu da almanız gerekir. Aynı zamanda domuz be domuz yağı kullanıldığı için bu büyünün günahı da çok büyüktür ve yapılması genellikle tavsiye edilmez. Her ne kadar güçlü bir kara büyü olsa da büyüyü bozmak mümkündür; elbette uzman medyum desteği ile. Uzman medyum olarak Medyum Mesih Hoca’yı tercih edebilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü başta olmak üzere her türden kötü sihir ve büyünün çözümü bulunur. Ancak kara büyü çalışmaları arasındaki bazı büyülerin etkileri cidden çok kötü olabilir. Bu büyüler kayıplara neden olabilir, maddi olarak zarar verebilir ve hatta birinin ölmesini bile sağlayabilir. Mesela sabun büyüsü olarak ta sık sık yapılan sabun ve saç büyüsünde, sihir ile etki altına alınan kişinin tıpkı sudaki bir sabun misali erimesi ve ölmesi istenir. Yani büyünün insan organlarını direkt olarak etkileme gücü olarak ta bilinen psikosomatik etkiden faydalanılır. Bildiğiniz gibi özellikle Vudu Büyüsü olarak bilinen büyüler de benzer şekillerde yapılırlar ve bu kara büyü tarifi uygulamalarının etkileri gerçektir.

Domuz Yağı Büyüsü Korunma Yolları

Domuz Yağı Büyüsü Korunma Yolları

Domuz yağı büyüsü için kara büyü tarifleri konusunda uzman cadı, büyücü ve insanlardan faydalanılır. Bu insanlar, son derece yıkıcı kişiler olup para uğruna insanların yuvalarını yıkmak için ellerinden geleni yapabilirler. Aynı şekilde hasetlik ve kıskançlık içindeki komşu, arkadaş ve tanıdıklar da benzeri şekilde farklı sinsi yollara başvurabilirler. Bu insanlara karşı dikkatli olun. Modern bilim kabul etmiyor olabilir ancak büyü gerçektir ve etkileri gözlenebilir. Elbette büyünün tutup tutmayacağı Allah’ın takdirine kalmıştır. Ancak kara büyü tutarsa da, bunun Allah’ın sizleri bir sınaması olarak görmeli ve yine Allah’a sığınmalısınız.

Özellikle Esma, Dua ve telkin bu tipten büyülerden korunmanız için çok güçlüdür. Etkiler devam ederse, psikolog veya danışmanlar sizlere yardımcı olamıyorlarsa ilişkinizi kurtarmak için Medyum Mesih Hoca ile internet sitesi üzerinden veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. Domuz yağı büyüsü ve benzeri büyülerden korunmak mümkündür. Büyüden korunmak, kara büyü etkilerini kırabilir. Ancak bazı güçlü kara büyü tarifleri oldukça güçlüdür ve adeta manevi zırhı delen oklar gibidirler. Yine de günümüzde uğurlu kabul edilen dua ve esma okunmuş su, sirkeli su, hurma çekirdeği, at nalı, kavrulmuş ve üzerine Yasin Suresi okunmuş kuru üzüm gibi uğurlu ve tılsımlı nesneler, büyüden korunma yolları arasında en popüler olanlarıdır. Kimi zaman, ayırma büyüsü tesiri, aşk veya arzuyu arttırmak için gerçekleştirilen bir tür kırmızı büyü ile tersine dönebilir. Kuru üzüm büyüsü, kısmet açma ve özellikle de aşk için yapılan önemli büyülerden bir tanesidir.

Domuz yağı büyüsü bozma işlemi gerçekleşmediği sürece etkisini göstermeye devam eder. Bazı kara büyü tarifleri veya ak büyüler, geçici olabilirler. Bazı büyüler kalıcı, bazıları ise geçicidir. Özellikle kara büyü uygulamalarında bazen de “büyü tazeleme” gibi işlemler uygulanır ki, büyünün etki süresi daha uzun olsun. Misal ayırma büyüsü için bu uygulanabilir ve kavga ve tartışmalar boşanma veya yuvaların dağılması şeklinde kendisini gösterebilir. Ne kadar tazelenirse tazelensin, bir kara büyü namazında niyazında olarak tabir edilen dindar kişilere daha az etkiler. Bu kişilerin; Fatiha, Yasin, Ayet’el Kursi, Felâk ve Nas Sureleri ile aralarının iyi olması ve sık sık bu duaları okuması kimi zaman bir büyü bozma işlemi olmaksızın büyünün etkisini sonlandırabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Adımları Nelerdir? Bu Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Domuz Yağı Büyüsü Adımları Nelerdir, Bu Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapılışı, kara büyü tarifleri konusunda hocamız Medyum Mesih son derece hassastır. Büyü bilgisi ile ilgili iki temel kural vardır. Bu kurallara uymayan insanların kendilerini uzman medyum veya saygın hoca olarak lanse etmelerine kanmayın. Büyü basit bir şey değildir; bir laboratuvar deneyi gibi amatörce veya eksik bilgilerle yapılmaz. Bu nedenle büyü tarifi konusunda sizlere sadece yüzeysel bilgi vereceğiz; sizlere detayları anlatan sahte medyum veya şarlatanlara sakın ola ki güvenmeyiniz. Büyünün yapılış zamanı ve ayın konumu önemlidir. Çeşitli hayvan parçaları, kan, domuz yağı ve benzeri malzemeler büyü için kullanılırlar. Peki bu neden böyledir? Dikkatinizi çektiyse örneğin definecilik için de uzman medyum ve hoca desteği ve rehberliği aranır.

Domuz yağı büyüsü gibi kara büyüler, şeytan işi işlerdir. Bu büyülerin ekseriyeti iki melek Harut ve Marut tarafından insanlara öğretilmiştir. Elbette amaç, insanları sınamaktır. Genelde büyüler, cinlerin belli noktalara odaklanması için yapılırlar ve cinler altını, kanı, pisliği severler; elbette bu, kötü cinler yani Allah inancı bulunmayan cinler için geçerlidir. Bildiğiniz gibi cinler aleminde de çeşit çeşit cin vardır ve bazıları da Allah’a inanmayan kafir cinlerdir. Kara büyüler için işte bu cinler ve özellikle de iblisler kullanılırlar. Hocamız, kara büyü bozumu için bu tipte büyülerin yapılışları hakkında bilgi sahibidir. Bunlara ek olarak mum, kumaş, yağ, yarasa kanı, bakır veya altın metalleri, kuvars veya benzeri taşlar da kullanılabilir. Semboller, muska ve diğer ayrıntılar konusuna bir başka büyü konusunda detaylı olarak değineceğiz. Tüm bu bilgilere sahip olmak için Medyum Mesih Hoca’yı ziyaret edin. Kendisi, kara büyü çeşitlerinden korunmanız için engin bilgisi ile sizlere yardımcı olacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Evimde genel bi temizlik yaparken yatağımın altında bi leke gördüm ve önce lekedir dedim bikaç arkadaşıma gösterdim bana domuz yağı büyüsü olduğunu söylediler araştırdım domuz yağı büyüsü eşleri veya sevgileleri ayırmak için yapılan bi büyü olduğunu öğrendim ben sivasta yaşıyorum eşim de bende sivaslıyız önce burdaki hocalar ile görüştüm herkes bişey atıp tuttu inanmadım araştırma yaptım ve Mesih Hoca ile tanıştım işe başladım tabi bu sırada domuz yağı büyüsünün tüm belirtileri eşimde hafif hafif başlıyodu mesela ufak bi örnek beraber uyumaya geçtiğimizde kendi yataktan kalkıp içeri geçip tv açıp uyuya kalıyordu Mesih Hocayla işlemlere başladık büyüyü çekti ve bozdu zaten herşey bariz belli olıyor özellikle gözlemlemenize gerek bile kalmıyor

  2. Eşimle tanışıklığımız 11 yıla dayanıyor bunun 4 yılı evlilik geri kalanı nişan söz sevgililik vesaire. Eşimle ilişkimiz birden raydan çıktı normalinden çok çok anormalleşmişti araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamla görüştüm durumumumdan ufak bi bahsettikten sonra üzerimize eşleri ve sevgililileri ayırmak için yapılan domuz yağı büyüsü olduğunu söyledi. İşlemlere başladık büyüyü çekip bozduktan sonra evimin bi noktasında leke göreceğimi söyledi gerçekten aklımın ucundan geçmezdi normalde çok titiz bi insanımdır hocam bunu söyledikten sonra evde bahsettiği lekeye rastladım gerçekten çok şaşırmıştım. işlemlerimizde zaman geçtikçe bana bilgiler veriyor ve sürekli irtibatta kalıyorduk. Büyüyü çekip bozduktan sonra bana kimin yaptığına dair isim bile verdi. Gerçekten bu zamanda böyle ilime ve böylesi bilime sahip olan birini bulmak gerçekten imkansız gibi bişey Medyum Mesih Hocam gerçekten işinin em iyisidir kesinlikle ısrarla ve şiddetle tavsiye ediyorum.. Allah razı olsun

  3. üzerime yapılan işlemlerden büyüden kaynaklı nerdeyse nefes alamıyacak durumdaydım eşimden ve ailemden uzak kalmak istiyordum kimseye yanaşmak istemiyordum herkes bana itici geliyodu kenimden şüphe etmeye başladım sürekli dengesiz düşüncelere giriyordum çok sevdiğim eşimden bile tiksiniyordum. Medyum Mesih Hoca tanıştım durumumdan haberdar ettim ve bana yardım etti üzerimeki büyüyü çekip bozdu ve beni normal halime getirdi. Allah kendisinden razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu