Büyüler

Bağlama Büyüsü

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bağlama büyüsü, günümüzde sıkça talep edilen çözüm yollarındandır. İnsanlar antik çağdan bu yana fiziki ve ruhi hastalıklardan arınmak enerjilerini düzenlemek için büyülerden ve medyumlardan faydalanırlar. Tarihi orta çağ paganlar dönemine dayanan büyücülük günümüzde de çokça rağbet görmektedir. Günümüzde maddeleşen insan ilişkileri insanları daha bencil davranmaya itmektedir. Bundan dolayı da büyülerden yardım alarak özellikle kadın-erkek ilişkilerinde ve hemen her konuda insanlardan istendiği gibi davranmaları beklenilmektedir.

İlişkiler yaşamın içerisinde gerekli ve önemli noktadadırlar. Yaşamı boyunca insan sevmek, sevilmek, birine bir eve bir yuvaya bir hissi bir kalbe bir iletişime bağlı olmak, ait olmak ister. Aitliği olmayan insan özgürdür ama aynı zamanda da gidecek yeri yoktur. İnsan ait olarak evini bulur, yuvasına kavuşur, gidecek bir kalp, ev bulur. Bu aitlik ile birlikte yaşamında huzur ve mutluluk bulur. Mutlu olan insan da hem yaşama sıkı sıkı tutunur hem de etrafındaki insanlara da yaşamın güzelliklerini göstermeye, anlatmaya çabalar. Mutlu ve huzurlu olan bir insan artı etrafında mutlu ve huzurlu olan birçok insan demektir.

İnsan ilişkilerinde ve iletişimlerinde iki taraf eşit miktarda bağlılık taşımalı karşılıklı olarak bir emek, sevgi akışı olmalı ve sadakat en önemli temel olarak çiftler arasında bulunmalıdır. Hayat zordur ve badireler, sıkıntılar her dönemde kişinin başına gelecektir önemli olan bu sıkıntılardan kurtuluş şeklidir. Çiftler bu sıkıntıları zamanla atlatamamaya, atlatma isteğini kaybetmeye, emek vermeyi zamanla bırakarak aralarındaki ilişkiyi zayıflatır ve bozar. Bir taraf bu zayıflığın getirisi olarak daha fazla uzaklaşıp etrafına, kendi sosyal yaşamına daha fazla zaman harcamaya, ilişkiyi ve iletişimi unutmaya başlar. Bu uzaklıkların kırılması, ilişkiye ve aralarındaki iletişime çiftlerin yeniden kavuşabilmesi için bağlama büyüsü oldukça kuvvetli ve güçlü bir seçenektir.

Büyü daha çok eşinizle veya sevgilinizle aranızda sorunlar ve soğuma olan dönemlerde ilişkinizi eski haline getirmeyi amaçlayan bir büyüdür. Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçerek bağlama büyüsü yapılması konusunda yardım alabilirsiniz. Bağlama büyüsü ilişkinin en başında yapıldığında çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir.

Her büyü gibi bağlama büyüsünün de etkili, keskin ve güçlü tesirini gösterebilmesi, büyünün yapılmasını isteyen kişinin amaçladığı ve istediği koşulların, sonuçların eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleşebilmesi, ilişkinin birbirine bağlı çift olarak devam edebilmesi için en önemli koşul bilgili, tecrübeli, ilim sahibi bir medyum hocadan yardım alarak bağlama büyüsünü yaptırmaktır. Kendi kendinize, amatör yollarla evde hazırlamaya çalışacağınız veya bilgisiz, tecrübesiz bir medyum hocaya danışacağınız durumlarda bağlama büyüsü olumlu etkisini gösteremez ve sonuç vermez.

Bağlama büyüsünün en çok tercih edilen ve etkisini en olumlu şekilde gören kişiler genellikle aralarında sorun olan eşlerdir. Eşlerden biri karşısındaki kişiyi kendisine, evine, yuvasına, evliliğine bağlayıp dışarıda kalan kişilerle bağlantısını kesmek ister. Bu istek bağlama büyüsü ile gerçekleştirilir. Aynı şekilde nişanlı veya evlenmeye yakınsanız ve partnerinizle aranızda soğuk rüzgârlar estiğini hissediyorsanız yeniden yakın olmak, evliliğin gerçekleşebilmesi, güzel bir yuva kurmak amacı ile yapılan bağlama büyüsü için uzman bir medyumdan destek alabilirsiniz.

Bu büyü sayesinde siler de en kısa sürede aradığınız huzuru ve mutluluğu bulabileceksiniz. Büyünün etkili olabilmesi için ilk olarak Medyum Muhammed El Ziyad Hoca gibi bir uzman medyum ile iletişime geçmeli ve sözlerini dinlemelisiniz.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgililik yaşamın içerisinde kişinin kalbinde kelebekler uçurtan, bazen mide bulandıran, bazen karın ağrıtan, bazen uçmayı istemesine olanak sağlayan, bazen mutluluktan ağlatan bir ilişki çeşididir. Yaşamın biri ile paylaşılması, yaşam içerisindeki mutlulukların, mutsuzlukların, umutların hayallerin paylaşılması, bir arada beraber yaşanmasıdır sevgililik. Çift olmak, iki ayrı kişi değil bir olmak anlamına gelmektedir. Yaşamın her alanında iletişim, sevmek ve sevilmek ihtiyacını duyan insanın bu eksikliklerini geçiren, dindiren bir ilişkidir sevgili olmak. Çiftler yaşamı paylaşır sevgili olarak. Her ilişki çeşidinde olduğu gibi bu güçlü ilişkide de sorunlar, sıkıntılar yaşanacaktır. Önemli olan karşılıklı emek vererek, sorumluluk alarak bu sorunların üstesinden gelmektir.

Sorunların atlatılamamaya başlandığı, gözden kaçan noktaların her an göze daha da battığı, birikmiş hiç konuşulmamış sorunların yüzeye çıkıp sürekli konuşulup başa kakıldığı, halı altına süpürülenlerin meydana çıktığı döneme giren sevgililer zamanla bu birikmişler ile birbirinden, ilişkilerinden, çift olmaktan, yaşamı paylaşmaktan uzaklaşır, soğukluklar ve halledilemeyen sorunlar aralarına girer ve ayrılık gözükür. Bir taraf bu halledilemeyenlerin ardından uzaklığı daha fazla hisseder ve ilişki başlamadan önce sıkça vakit geçirdiği arkadaş ortamlarına, farklı farklı kişilerin arasına daha fazla dahil olur ve vakit harcar. Bu durumda bu kişi ilişkiye emek vermeyi keser ve bir kenarda ilişkinin bitmesini bekler.  

Emek vermeye devam etmeyi arzulayan ve isteyen kişi tek başına çabalamaya başladığı durumda bir başına büyük bir ilişkiyi sırtlanarak daha fazla yorulur, yıpranır. Bu kişi hem yükünü hafifletecek hem de sorunlarını çözecek bir yöntem arar ve karşısına bağlama büyüsü çıkar. Sevgiliyi bağlama büyüsü için uzman bir medyum hoca ile iletişime geçerek, ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Sevgiliyi bağlama büyüsü, ilişkiden uzaklaşan soğuyan sevgilinizi yeniden kendinize, ilişkinize, iletişiminize ve güçlü sevginize bağlayabilirsiniz. Onarılamaz, toparlanamaz gördüğünüz ilişkinizin çaresi sevgiliyi bağlama büyüsü olabilir. Bağlama büyüsü oldukça güçlü ve keskin bir büyüdür.

Sevgiliyi bağlama büyüsü, sevgililik ilişkisi olan kadın veya erkeklerin, partnerlerini bağlamak için uygulanan ve mutlaka deneyimli medyum desteği aranan büyü çalışmalarının başında gelir. Sevgiliyi kendine bağlamak ve onun size karşı sevgi, muhabbet ve aşk duyguları beslemesini sağlamak için hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşi Bağlama Büyüsü

İlişkilerin belirli aşamaları ve süreçleri vardır. Çift olmak, sevgili olmak bu sürecin en başıyken aile olmak yuva kurmak bu sürecin tamamlanması ve ulaşılması istenen noktasıdır. İlk olarak iki ayrı parça olan kişiler birbirini tanıyarak, birbirinin hayatlarına dahil olarak sevgili olurlar, çift olmaya başlarlar. Bu sevgililik muhabbeti içerisinde olmak durumu çiftlerin birbirlerine duydukları karşılıklı sevgi, ilgi, istek, arzu ve çekim ile alakalı olarak süre bakımından değişiklik gösterir.

Zamanla daha ciddi, daha büyük bir boyuta taşınması istenen sevgililik ilişkisi yerini nişanlılığa bırakır. Nişanlılık ciddi bir adım atmanın ilk koşuludur. Çiftler nişanlanarak ailelerine, akrabalarına, yakınlarına ilişkisini resmen duyurmuş, tanıtmış olur. Nişanlılığın ardından da artık ciddi adım gelir ve evlilik, yuva kurmak gerçekleşir.

Evlilik kurumu oldukça resmi, ciddi bir kurumdur. Bir insan ile yalnızca kalbini paylaşmak değil ortak bir yuva kurmak, evini, yaşamının her anını paylaşmak anlamına gelir. Böylesine ciddi ve önemli bir kurum olmasının yanında çiftlere hissettirdiği duygularda ciddi ve güçlüdür. Eş olan çift zaman zaman mutlulukla birlikte sorunlar, sıkıntılar, tartışmalar da yaşayabilmektedir. Bu doğaldır ve bu noktada önemli olan çift olarak evlilik yeminine bağlı kalmak, sorunlar ve sıkıntıları beraber çözebilmektir.

Eşler sıkıntılarını çözemediği durumda araları açılır, evlilik birliği zamanla zarar görmeye başlar, başta ettikleri evlilik yeminini bozarak, koşullarına uyum sağlamazlar, bir evi, yuvayı, yaşamı paylaşmak bu hale gelen bir ilişkide değersizleşir, önemsizleşir. Bu durum içerisinde olmaktan sıkılan taraf için yeni fırsatlar, yeni ilişkiler, yeni insanlarla tanışmak heyecanla, cazibeli ve çekici gelecektir. Bu ilişkiden, evlilikten bu kişinin daha fazla kopukluk yaşamasını ve soğumasını beraberinde getirir. Bunu gözlemleyen çiftlerden biri yeniden mutlu sorunların çözümlerinin bulunduğu ilişkisine geri dönmek ister ve bu uğurda çabalar, çözüm yolları bulmayı amaçlar. Eşi bağlama büyüsü bu kişinin ilacı olacaktır.

Eşi bağlama büyüsü, evlilik birliğinin bozulduğu ve çiftlerden bir kişinin başka yeni heyecanlara daha açık baktığı durumlarda önemli bir kurtarıcı olacaktır. Başarılı, ilim ve bilim sahibi bir meydum hoca ile iletişime geçen kişi evliliğini kurtarmak adına eşi bağlama büyüsü yaptırmak istediğini, evlilik ilişkisinde yaşadığı sorunları ve sıkıntıları paylaşarak medyum hocadan destek alır.

Bağlama büyüsü bir yuva yıkma amacı değil yuva kurmak, yıkılan yuvayı onarmak amacı gütmesinden dolayı diğer tehlikeli büyülere nispeten daha tehlikesiz bir büyüdür. Onarıcı bir büyüdür. Her büyü gibi eşi bağlama büyüsünde de önemli olan nokta mutlaka büyüyü başarılı bir medyum hocanın gerçekleştirmesi gerekliliğidir.

Kendi kendinize veya başarısız, amatör kişilere güvenip büyü yaptırma yoluna girdiğinizde maddi ve manevi olarak zarara uğrarsınız. Başarılı Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçerek eşi bağlama büyüsü yaptırabilir, onun deneyim ve tecrübelerine güvenerek ilişkinizi onarıp, kurtarabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü, birbirine daha bağlı yaşamayı isteyen çiftler arasında yapılan bir büyü olarak öne çıkmaktadır. Aralarında sonsuz bağlılığın olduğu çiftler bu bağlılığın getirmiş olduğu sadakat duygusu ile daha mutlu, akıllarında şüphe soru işareti kalmadan ilişkilerine devam ederler.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna internet üzerinden bulduğu çeşitli kaynaklara güvenerek araştırıp, uygulama yapabileceğini düşünür. Bu güven ile kişi amatörce evde kendi kendine uygulama yapmaya başlasa da bilmelidir ki sonuç olumlu ve umduğu şekilde olmayacaktır. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun doğru cevabı yalnızca uzman bir medyum hocada saklıdır.

Uzman Medyum Muhammed El Ziyad gibi hocalar büyüleri yalnızca bilgileri doğrultusunda değil, güçlü sezgileri, ilimleri ve başarılı tecrübe, deneyimleri ile yapar, hazırlar uygularlar. Başarılı bir büyü sürecinde olabilmek açısından bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını uzman bir medyum hocada aramalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü her büyü gibi mutlaka bir uzman medyum tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir tılsımdır. Uzman Medyum hoca Muhammed El Ziyad Hoca ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınız ve sıkıntılarınız için uygun bir çözüm yoluna başvurmuşsunuz demektir.

Normal yaşamınız içerisinde karşı tarafta, partnerinizde bir değişiklik, evden, yuvasından, sizden uzaklaşıp eski ilişkisine veya farklı bir kişiye aşırı bağlılık, sadakat o kişiyi yanından ayırmak istememe, sürekli o kişi ile birlikte olma gibi hisler ve davranış, istekler gerçekleştiriyor ise bu kişinin üzerinde bağlama büyüsü var anlamına gelebilmektedir.

Eski ilişkide olduğu kişi siz ilişkiye başlamış olsa dahi o kişiyi, eski anlarını ve anılarını unutamamış bunun doğrultusunda da o kişiyi yeniden hayatına çekmek isteyebilecektir. Bu kişi bağlama büyüsü yaptırarak kişinin mutlu ve huzurlu giden ilişkisinin bozulmasına sebebiyet verebilecektir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur, büyü bozma işlemi nasıl gerçekleştirilir gibi konularda uzman medyumdan destek alabilirsiniz.

İlişkiniz içerisinde şüphelendiğiniz durumlar doğrultusunda bir uzman hocadan destek almanız faydalı olacaktır. Bildiğiniz, emin olduğunuz veya yalnızca şüphelendiğiniz durumları onunla paylaşarak kişinin üzerinde büyü olup olmadığını varsa da çeşidini saptayıp ona göre bozma işleminin gerçekleşmesi gerçekleştirilir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını yanlış yerlerde, yanlış ve hatalı kaynaklarda değil uzman medyum hocalarda aramalı ve uzmanlıklarına danışmalısınızdır. Bağlama büyüsü nasıl bozulur kısmında destek alabileceğiniz kişi uzman medyum Muhammed El Ziyad’tir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsü güçlü ve tesirli büyülerdendir. Etkisini kısa sürede göstererek amaçlanan ve istenilen doğrultuda sonuçlar gösterilmesinde olanak sağlayacaktır. Kişi daha huzurlu, mutlu, birbirine bağlı, sadakat içerisinde bir evlilik, sevgililik, nişanlılık için bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Bağlama büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusunun cevabı büyünün yapılma şekline, yapıldığı kişiye, kişinin karakterine, hislerine, ilişkinin boyutuna, süresine göre farklılık gösterebilecektir.

Daha uzun süren, birbirine alışmış ve sevgi içerisinde olan ilişkiler içerisinde bağlama büyüsü ne kadar sürede etki eder sorununun cevabı elbette daha kısa sürede etki edeceğidir. Uzman Medyum Muhammed El Ziyad ile iletişime geçerek etki süresini, etki etme şeklini, yapılan kişide değişiklik gösterecek durumları hareketleri ve hisleri, bağlama büyüsü ne kadar sürede etki ederi sorup öğrenebilirsiniz.

Bir yere, bir sevgiye bağlı olan insan mutlu ve huzurlu olarak yaşamına devam eder. Bu bağlılık duygusunun çok uzağında, dışında kalan kişi ise yaşama dair isteklerini mutluluklarını kaybetmiş kişi anlamına gelir. Yaşam o kişi için zor ve çetrefilli bir oyun haline gelir. Bağlama büyüsü bu kişinin yaşamı için bir kurtuluş yolu olabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Fark Edilir?

Bağlama büyüsünün nasıl fark edileceği büyünün yapıldığı kişinin ilişkiye, karşıdaki kişiye karşı olan hislerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Genel olarak etkileri aynı olsa da ilişkinin seyri, yaşanılan durumlar, olduysa araya giren soğuklukların, sorunların neden olduğu durumlar sonucunda daha farklı kişiye özel etkiler görülebilecektir. Ani değişiklikler, kişinin hareket ve hislerinde oluşan farklılıklar göze çarparak kişinin bağlama büyüsü nasıl fark edilir sorusunun cevabına ulaşması için araştırmalar yapmasına itebilecektir. Bağlama büyüsü nasıl fark edilir;

 • Kişi normalde sergilemeyeceği davranışları, hareketleri aniden sergilemeye başlıyorsa,
 • Karakterine davranışlarına zıt kendi ile özdeşleşmeyen hisler içerisinde olduğundan bahsediyorsa,
 • Aşırı sinirli, alıngan duygular sergiliyorsa,
 • Daha önce ilişkide bulunduğu kişiye yeniden aşırı istek ve çekim duymaya başlıyorsa,
 • Sosyal yaşamından uzaklaşıp, kendi yalnızlığına, kendi hisleri ve davranışlarına odaklanıyorsa kişiye bağlama büyüsü yapılmış olabilmektedir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. İyi günler arkadaşlar. Bağlama büyüsü ile ilgili daha önce bir çok makale bir çok yazı okumusumdur. Bunlardan yola çıkarak bir çok hoca arayıp birçok kez kandirildim. Daha sonrasından Medyum Muhammed El Ziyad hocamla tanıştık. Daha öncekiler gibi Medyum Muhammed El Ziyad hoca da onlar gibi zannederken hocamız sayesinde sevdiğim adamı kendime baglattim. Çok şükür mutluyuz. Allah Medyum Muhammed El Ziyad hocadan razı olsun.

 2. Uzun süreli ilişkimde belirsizlik yaşıyorduk erkek arkadaşım bi iyi davranıyodu bazem hiç görüşmüyorduk iki tarafında ailesi artık ciddiyete binmesini istemesine rağmen erkek arkadaşım yanaşmıyordu bana bağlanmasını istiyordum. Yaptıkları ikimizide yıpratıyodu bunun üzerine Medyum Muhammed El Ziyad beyle tanıştım. Sorunumu bağlama büyüsü yaparak çözeceğimizi söyledi şartlarını sundu kabul edip işleme başladı. Sabırsızlıkla sonuç almayı bekliyordum. Sabrımın sonunda çok şükür istediğim sonuca vardım. Artık önceki gibi belirsizlik yaşamıyordu ve nişan hazırlıkları yapıyoduk Muhammed El Ziyad Hocamı ısrarla tavsiye ediyorum Allah razı olsun

 3. Hayatımda ilk defa birine böylesine değer gösterdim. Hissiz duygusuz olduğumu düşünen ben ilk defa sevdim aşık oldum. Ben ne kadar bağluysam kız arkadaşım bana aynı şekilde değildi. kendime bağlamak istiyodum kaybetmek istemiyordum. Bu sebepten dolayı Medyum Muhammed El Ziyad Hocama ulaştım. Daha sıkıntılarımdan bahsederken Muhammed El Ziyad Hocam bana ilk önce bakım yapmam lazım eğer sana karşı birşey hissetmiyorsa bişey yapamam dedi. İşte tam olarak burda profrsyonellik ustalık konuşuyor. Böyle bi kelimeyi başka birinden duyamayacağınıza eminim. Hocam bakımı yaptıkıktan sonra Herhangi bi problem olmadığını ve işlemlere başlayabileceğimizi söyledi ve sonrasında işlemlere başladık. 21 Gün geçen süre zarfında her geçen gün kız arkadaşımın hal ve tavırları dahil değişti. Olmusuz hiçbirşey olmadı. Beklentimin çok çok üzerinde bi çalışma yaptı Muhammed El Ziyad Hoca Allah ne muradı varsa versin.

 4. merhaba arkadaşlar benim işlemim 1 hafta önce tamamlandı üniversite zamanında başta hoşlandığımı düşündüğüm sonradan ona karşı olan hislerimin arttığını hissetmek beni çok kötü etkiliyordu aklımdan çıkmamaya başladı uzun zamandır kendisiyle konuşmamıştık arkadaşım böyle olmaz bir medyuma danış ritüel yap büyü yaptır diye ısrar edince internetten medyum aramaya başladım karşıma 100’den fazla site çıkmıştı hangisine güveneceğimi bilmiyordum karar vermek zordu ilk çıkan sayfayı aradım telefonu açar açmaz bana fiyat vermeye başladı yüzüne kapattım diğer sayfalara baktım yorumlara baktım aradım beni dinledi bakım yapacağını söyledi bazı bilgiler istedi birde bin tl istedi ucuzda değildi istemediğimi söyledim kapattım umudum azalmaya başlamıştı o yüzden aramayı bıraktım yattım uyudum gecenin bi saati arkadaşım aradı bana bi medyum bulduğunu söyledi oda işlem yaptırmak için arıyormuş bakım yaptırmış bir çok şeyi bilmiş web sayfasını attı bana yorumlarını okudum çok güzeldi aramaya karar verdim sesi çok hoştu huzurlu hissettim kendimi kendisine durumu anlattım konuştuk bana 10 gün süre verdi sana o çocuğu Aşık edicim dedi çok umutluydum işleme başladık 5 gün sonra bir mesaj gelmişti o çocuktan böylelikle konuşmaya başlamıştık işlem sonu ilişkimiz çok ilerideydi böyle bir şeyin olduğuna inanamıyorum size ne kadar teşekkür etsem azdır Medyum Muhammed El Ziyad hocam sağolun sizi her tanıdığıma her sayfaya yazacağım bilgilendireceğim..

 5. Bir süredir görüştüm bir kız arkadaşımı kendime bağlamak istiyordum sürekli görüşüyorduk hemen hemen her gün beraberdik ama benim ona karşı hislerim oluşmaya başladı ve ona bunları açıklayamıyordum ne yapacağımı bilemiyordum ama bana bağlanmasını istiyordum bunun için ne yapacağım diye düşünürken bir anda aklıma internette araştırma yapmak ve yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad Hocamı buldum hocamı aradım ve yaptırmak istediğim işlemi söyledim hocam da bana bağlama ve aşık etme çalışması yapacağımızı söyledi hocam benden istediği onay sonrasında çalışmaya başladık 21 gün süren bir işlem sonrasında hocam işlemi bitirdi beni aradı ve bilgi verdi bekledim sabrettim işlem bittikten 3 gün sonra kız arkadaşım bana geldi ve bana hisleri olduğunu söyledi ve bana aşık olduğunu belirtti şaşırdım çok şaşırdım ve şaşkına döndüm çok mutlu oldum Allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad Hocam sizin sayenizde mutlu olmaya başladım ve istediğin oldu sonsuz teşekkürler

 6. Uzun zamandır hoşlandığım bir adam vardı bunu ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyordum çünkü sevdiği birisi vardı ama mutlu olamıyordu ben onu mutlu edeceğime çok emindim bana gelmesi için elimden gelen herşeyi yaptım ama bir türlü beni görmedi bana gelmiyordu bende bana gelsin bana bağlansın istiyordum internette araştırma yaparken karşıma Medyum Muhammed El Ziyad Hoca çıktı hocamın sayfasına girdim ve gayet meşhur ve güvenilir bir hocaydı hocamı aradım ve elimden ne geliyorsa yapmaya razıydım yeterki istediğim adam bana gelsin ve bağlansın istiyordum hocamın yaptığı 14 günlük bir çalışma sonrasında aşık olduğum adam bana bir anda geldi ve benimle beraber olmak istediğini ve bana aşık olduğunu söyledi şaşırdım ama istediğim oldu şükürler olsun Medyum Muhammed El Ziyad Hocam sayesinde aşık olduğum adam bana geldi ve bağlandı sonsuz teşekkürler hocam

 7. Bir süredir aşık olduğum bir kız vardı sürekli görüşüyorduk ama bir türlü kendisine açılamıyordum ne yapacağımı bilmiyordum çekiniyordum ya kendisini kaybedersen diye ama çok istiyordum geçenlerde bu konuyu halama anlattım halam bana direk Medyum Muhammed El Ziyad Hocayı önerdi neden böyle birşey yapıyım ki dedim ama konuşamıyordum korkuyordum onu kaybetmekten ve mecburen Medyum Muhammed El Ziyad Hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve yaptığı bakım çalışmasında kız arkadaşımın da bana hisleri olduğunu söyledi kız arkadaşımı bana aşık etmek için bağlama ve aşık etme işlemi yapacağını söyledi hocam bende hocama güvenerek hocamın benden istediklerini yerine getirdikten sonra işleme başladık 21 gün süren bir işlem oldu işlem bittikten hemen sonra kız arkadaşım bana geldi ve herşeyi söyledi bana içindekileri döktü ve şu an birlikteyiz ve çok mutluyuz Allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad Hocam iyiki sizi aramışım iyiki varsınız herkese tavsiye ederim arkadaşlar iyi günler

 8. ben uzun zamandır bir türlü mutlu olamıyordum çalışıyorum cebimde para kalmıyor bir yere gidecem kimse yüzüme bakmıyor insanlara yaklaşmaya çalışıyorum herkes beni dışlıyor kısmetim de kapanmıştı kimse bana bakmıyordu ne yapacağımı bilmiyordum ama artık bir şekilde mutlu olmak istiyordum mutluluğun sırrını arıyordum ve aradığım mutluluğu Medyum Muhammed El Ziyad Hoca sayesinde buldum hocamı internetten araştırma yaparken buldum aradım ve herşeyi birer birer anlattım hocama hocam yaptığı bakım çalışmasında kısmetimin kapalı olduğunu söyledi ve bunun çözümü olduğunu da söyledi hocam bu işlem için yapmam gereken ne varsa yapmaya razıydım hocamın dediklerini onayladım ve işleme başladık 21 günlük çalışma sonrasında işlemimi bitirdi hocam işlem bittikten sonra herşey yavaş yavaş yerine oturmaya başladı şimdi daha da mutlu olmaya başladım ve insanlar bana yakın davranmaya da başladı bir kaç aydır da birlikte olduğum ve mutlu olduğum bir kız arkadaşım da var Allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad Hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu