Büyüler

Aşk Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Büyüler insanoğlunun asırlar öncesine dayanan geçmişinde yer alan ve insanları istediklerine kavuşturan en kuvvetli uygulamalardandır. Aşık etme büyüsü, aşk içerikli büyülerdir. Aşk her insan için çok özel bir durum olmanın yanı sıra insanı kim zaman çaresizliğe ve ruhsal bunalımlara sürükleyen bir ruh halidir. İnsanın platonik aşık olması veya aşık olduğu kişi tarafından ihanete uğraması ise apayrı bir psikolojik buhrana sebep olur. İşte tam da bu noktada aşk büyüsü kurtarıcınız olabilir. Aşık etme büyüsü çok etkili bir büyü olup sıkça tercih edilen büyülerdendir.

Çoğu insan için aşk söz konusu olduğunda akan sular durur ve yapılamayacak şey yoktur. Bu büyü ile en nihayetinde sizler de istediğiniz hayata, aşka ve o aşkı doya doya yaşamaya kolayca ulaşabilirsiniz. Büyü, en imkânsız olayları mümkün hale getirebilir. Büyüyü genellikle platonik aşık olanlar, terk edilenler veya evliliğinde her şeyi yerine oturmak isteyenler tercih eder. İyi bir medyum tarafından yapılmış olan aşk büyüsünün gücünün önüne hiç kimse geçemez. Aşk büyüsü güçlü ve kısa sürede etkisini gösterebilecek bir büyüdür.

Aşk büyüsü, genellikle aşkı yaşamak isteyen, aşk gibi güçlü ve mutlu bir duyguyu uzaktan izlemek yerine tutup hayatına katmak, yaşamına ve kaderine çekmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir büyü çeşididir. Evlilikler için de sıklıkla tercih edilen bu büyü ile çiftler evlilik içerisinde iken birbirine aşk ile daha da bağlanmış olurlar ve evliliğin, aynı kişiyle, aynı yuvayı uzun yıllar paylaşmanın monotonluğu, sıkıcılığını hissetmeden aşkla birbirine bağlı birer evlilik bağı içerisindeki çiftler haline gelebilirler.

Aşk büyüsü yuva yıkma, kötülük getirme, mutsuzluk yaşatma, kısmet kapatma, hayırsızı isteme gibi etkilere sahip olmadığından nispeten diğer büyülerin arasından yuva yapmak, yuvayı kurtarmak, aşk ve sevgi duygusu ile mutluluk sağlamak amaçlarını güttüğünden dolayı ak büyüler arasında yer alabilmektedir. Fakat her büyüde olduğu gibi aşk büyüsü işleminde de hayatın, yaşamın doğal döngüsüne bir ruhani güç ile müdahale etme amacı, isteği olmasından ötürü kişi aşk büyüsü yaptırma yoluna girmeden evvel bu seçtiği yoldan kesin ve emin olmalıdır. Kişi aldığı sorumluluğun, verdiği kararın ve etkilerinin farkında olarak bir medyum hoca ile iletişime geçmelidir.

Platoniği Aşık Etme Büyüsü

Aşk, kişinin yaşamak istediği, doya doya tadını çıkarta çıkarta yaşamı içerisine katmak istediği son derece güçlü ve keskin bir duygudur. Bu denli güçlü bir duygunun kendiliğinden kişinin hayatına gelmesi büyük bir şans ve güzellik iken bazen kişiler çok bekleseler de isteseler de aşkı yaşayamaz, tadamazlar. Bu kişiler aşkı hayatlarına çekmenin bir yolu olacağını hisseder ve bu yolu aramaya başlarlar. Platonik aşkı yaşamak, bu aşkın içerisinde iken tek taraflı ilerletmek gerekmesi çok zor ve yorucudur. Kişi bir aşkı tek başına, yalnız yaşamak istememektedir. Aşkın yaşanabilmesi için çift olunması, karşılıklı yaşanması önemli ve gereklidir.

Platonik kişiyi uzaktan izlemek, ona uzaktan ulaşmaya çalışmak kendinizi fark ettirmeye çalışmak zor ve yıpratıcıdır. Kişi bu aşkın pençesinde savaşırken kendini çaresiz hissedebilir ama platonik aşkı gerçek yaşanılan bir aşka çevirmenin, çift olmanın bir yolu vardır. Platoniği aşık etme büyüsü ile uzaktan izlemek zorunda olduğunuz, dokunamadığınız, konuşamadığınız, yaşayamadığınız aşkı büyü yolu ile yaşamaya, uzaktan izlemek yerine doya doya aşkın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Platoniği aşık etme büyüsü ile karşılıksız aşkınıza bir karşılık bulabilirsiniz. Her büyüde olduğu gibi aşık etme büyüsünde de mutlaka başarılı bir medyum hocadan destek almanız önemli ve gereklidir. Platoniği aşık etme büyüsünün güçlü etkisini göstermesi, karşılıksız uzaktan izlediğiniz kişinin sizi fark etmesi, aklına düşmeniz ve sizi sürekli düşünüp, sizi ve aşkınızı görmeyen gözlerinin açılması, size karşı atakta bulunması için Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşık etme büyüsünü, uzun süredir ilgi gösterdiğiniz, izlediğiniz, hayatınızda olmasını ve hayatında olmak istediğiniz kişinin size aşık olmasını istiyorsanız, sizi fark etmesini istiyorsanız, evlilikler içerisinde aranızdaki bağın güçlenmesini, kaderinizin güzel bir aşka çıkmasını, ilişki içerisindeyken ilgi ve çekimi kaybetmenin etkilerini kaldırmak yeniden canlı, heyecanlı, çekim ve isteği yüksek ilişkinize dönmek istiyorsanız aşık etme büyüsü isteklerinizin karşılığını almanıza olanak sağlayacaktır.

Aşk büyüsünün etkileri genellikle kısa süre içerisinde büyüyü yaptırdığınız kişinin hislerinde, hareketlerinde ve kararlarında kendini gösterir. Büyüyü ne amaçla ve ne isteklerle yaptıysanız belirtileri de bu şekilde olmaktadır. Aşk büyüsü yoğunluk etkisi büyük olan bir büyüdür. Etkileri kısa süre içerisinde net olarak gözlenir. Elbette bunun için bilgili, tecrübeli bir medyum şarttır. Başarılı büyüler, kısa zamanda tesir etmesi ile bilinirler. Bu nedenle de büyülerin başarılı olabilmesi, güçlü tesirli etkisini gösterebilmesi açısından başarılı, tecrübeli, ilim ve bilim sahibi Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçerek, aşk büyüsünü tercih etmenizin nedenlerini, büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin ve ilişkinizin bilgilerini paylaşmalı ve etkili bir aşk büyüsü yaptırmanın ilk adımını atmalısınız.

Kişi aşkı yaşamak, aşık olmanın ve aşık olunan kişi olmanın keyfini çıkartmak için sabırsızlanır ve aşk büyüsünün etkilerini bir an evvel görmek ister. Hızlı etki eden ve yoğun, güçlü hisler uyandıran aşk büyüsü ilk olarak kişinin hislerine temas eden bir büyüdür. Kişi aşk büyüsünün etkilerinden öncelikle hislerinde büyü yaptıran kişiyi çok ve yoğun olarak hissetmeye başlar. Ardından bu hisler daha da fazlalaşarak kişi ne olduğunu neden olduğunu bilmediği doğrultuda hissettiği kişiye karşı ataklar yapmak ihtiyacı içerisine girer.

Büyüyü yaptıran kişiye adım atmak, onun hayatına girmek ve onu kendi hayatına aşmak çift olmak ilişki kurmak ister. Bu doğrultuda da kişiye ulaşır, onunla konuşur. Zaten bir ilişki içerisinde olduğu kişinin ilişkiye ve kendisine daha da bağlanması amacı ile aşk büyüsü yapan kişi de büyünün yapıldığı kişide gördüğü etki daha farklıdır. Bu kişide aşk büyüsünün etkileri kişinin ilişki içerisinde olduğu kişiye daha fazla sürprizler, jesteler yapması, hediyeler alması onu daha fazla sevgi sözcükleri ve sevgi gösterileri ile şımartması olarak görülür.

Evlilikte Aşk Büyüsü

Evlilik kurumu içerisinde olan kişilerin birbirine alışmaları, aynı rutinde devam etmeleri, uzun zaman boyunca aynı evi, aynı yaşamı, aynı ortamı paylaşmaları ilk zamanlar hoş, cazibeli heyecanlı gelse dahi zaman içerisinde bütün bu noktalar sıkıcı gelmeye, monoton bir hayat düzenine girdiklerini hissettirmeye başlayacaktır.

Bu kişiler bu monotonluk içerisinden çıkmak için farklı kişilerle, her gün aynı evin içerisinde olduğu kişi yerine yeni yüzler yeni ortamlar içerisine dahil olarak farklı heyecanlar ve arayışlar içerisine gireceklerdir. Bu yeni arayışlar kişinin evliliğinden, eşinden bir miktar soğumasına eski ilgisini ve sevgisini evli olduğu kişiye yeterince gösterememesine sebebiyet verecektir. Evli olduğu kişinin, eşinin eski aşkını hissedemeyen bunun boşluğuna düşen kişi bu eksikliği gidermenin yollarını arayacaktır. Aşk büyüsü sevgililik, platonik ilişkileri kurtardığı gibi evliliği de kurtaracaktır.

Evlilikte aşk büyüsü yaptırma seçeneğine başvuran kişi evliliğine yeniden eski heyecanını katabilecek, monoton, aynı ve sıkıcı gelen evlilik yaşantısını yeniden canlandırabilecektir. Evlilikte aşk büyüsü yaptırmak için mutlaka bilgili, başarılı bir medyum hocadan destek almak büyünün hazırlanıp uygulanması ve bu doğrultuda evliliğinizin kurtulması için önemlidir. Büyü yapılan kişi yeniden eve bağlanır, eşine yeniden duyduğu aşk ile onu şımartır, mutlu eder ve öncesinde hissettiği o sıkıcı hislerden tamamen kurtulur. Monoton evlilikleri kurtarmanın bir yolu evlilikte aşk büyüsü yaptırmaktır.

Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Sevgililik ilişkileri zor, çetrefilli, heyecanlı ve sürdürülmesi gereken, emek verilerek ilerletilmesi gerekilen bir ilişki çeşididir. İki kişi arasındaki tanışmanın ve muhabbetin artması ile birlikte sevgililik başlar. Bu yakın ve hızlı başlayan ilişki zamanla çiftlerin birbirini daha iyi tanıması, birbirine alışmaları ile birlikte daha ciddi boyutlara taşınacak, çiftler yalnızca sevgili değil daha farklı sıfatlar da kazanabilecekleri ilişkilerin içerisinde mutlulukla bulunabileceklerdir.

Fakat her iletişimin getirdiği ilişki sağlıkla ve mutlulukla ilerlemez. Bazen bazı durumlarda çiftlerin arasındaki iletişim sekteye uğrar, anlaşmazlıklar başlar, bu anlaşmazlıklar doğru konuşamamak, kendini karşı tarafa anlatamamak ile birlikte mutsuzluğu ve huzursuzluğu ilişkinin ortasına oturtur. Sevgililik ilişkilerinde bir tarafın uzaklaşması, ilişkiden soğuması bu kopukluğun sonucu olarak karşınıza çıkar. Bu durumun içerisinde mutsuzlukla boğuşan kişi sevgiliyi aşık etme büyüsü ile yeniden ilişkideki iletişimi ve mutluluğu yakalayabilir.

Sevgiliyi aşık etme büyüsü, kopan, soğuyan ilişkinin yeniden canlanmasını, onarılmasını sağlayacaktır. Her büyü çeşidi gibi sevgiliyi aşık etme büyüsü de mutlaka tecrübeli ve bilinçli bir medyum hoca tarafından hazırlanmalı ve uygulanmalıdır. Evde kendi kendinize hazırlamaya çalışacağınız veya amatör birine ulaşarak medet umacağınız sevgiliyi aşık etme büyüsü yeterli ve gerekli tesirini gösteremeyecektir.

Uzaktan Aşk Büyüsü

Aşk yaş, şehir, ülke, kişi, karakter, isim, cisim, mesafe tanımadan var olmayı başarabilecek kadar güçlü ve büyük bir duygudur. Uzaktan, dokunamadan, araya mesafelerin, yolların, kilometrelerin, uzaklığın girdiği aşk ilişkilerinde, kilometrelerin getirdiği uzaklıkların yanında duygusal uzaklığın da gelmesi olasılıklıdır. Bu durumu yaşan kişi çaresinden de uzakta gibi hissedebilir kendisini. Fakat uzaktan aşk büyüsü yaptırmak da mümkündür.

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak için uzman medyum hoca ile iletişime geçerek aşkınızın acısını uzaktan yaşıyor olmanın zorluğundan kurtulabilirsiniz. Uzaktan aşk büyüsü, büyünün yapıldığı kişinin üzerinde etkisi kısa sürede gösterecek bir büyü çeşididir. Büyünün yapıldığı kişi büyü yaptıran kişiye karşı hislerinde yavaş yavaş bağlılık, istek, çekim ve aşk duymaya başlar. Bu hislerinin yoğunluğunun doğrultusunda da hareketlerini davranışlarını bu hislerle ilerletir. Böylece büyüyü yaptıran kişiye duyduğu aşk duygusu ile hareket eder, kişiye hislerini açıklar ve yakınlaşır.

Uzaktan aşk büyüsü işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Aksi durumlarda kişi boşuna umut etmiş olacak çözümü yanlış yollarda arayarak sonuçsuz ve çözüme ulaşamadan bitecek bir yola girmiş olacaktır. Kişi mutlaka çözüm yollarını büyüde aradığı durumlar içerisinde uzman bir medyum hocanın ilim ve bilgisinden, başarılı deneyimlerinden destek almalıdır.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü Yapmak

Aşk büyüsünün yapılması için birçok farklı seçenek mevcuttur. Kişi aşık olduğu kişiye o an ulaşamıyor olabilir, iletişim kuramıyor olabilirler bu durumda kişi aşk büyüsü yaptırmak için uzman medyum hocaya başvurduğunda bir fotoğraf ile büyü yaptırma seçeneğini seçmesi büyünün yapılacağı kişi ile arasındaki ulaşılmazlığın giderilmesinde önemli bir rol oynayacaktır. Kişinin ulaşamadığı, kendi çabası ile hayatına çekemediği aşk için büyü yaptırmak yoluna başvurması doğru bir yol olacaktır. Fakat kişi ilk olarak kendi çabaları ile doğal akış içerisinde sorununu çözmeye çalışmalıdır. Kişiye kendisinden, hissettiklerinden bahsetmeli ve tamamen açıklığa kavuşturduğu hisleri ile sorunlarının çözümünü aramalıdır. Bu denediği yolun sonuç vermemesi durumunda kişi büyü yaptırmak yoluna başvurabilir.

Fotoğrafla aşk büyüsü yaptırmak, kişilerin aşk büyüsü yaptırmak yolunda en çok ve sık tercih ettiklerinden birisidir. Uzman medyum hocaya aşk büyüsü yaptırmak için başvuran kişi büyünün yapılacağı kişinin yalnızca ismini vererek değil fotoğrafını da göstererek daha etkili ve tesirli bir büyü yapılmasına yardımcı olur. Fotoğrafla aşk büyüsü yaptırmak için kişi büyünün yapılmasını istediği kişinin ismini, kişisel bilgilerini, aralarında geçmiş olan ilişkiyi, yakınlığı, yaşanılanları anlatarak aynı zamanda kişinin fotoğraflarını göstererek büyünün etkisini arttırmaktadır. Fotoğrafın kişinin yeni çekilmiş fotoğraflarından birisi olması büyünün tesiri açısından önem taşımaktadır.

Nohutla Aşk Büyüsü

Nohutla aşk büyüsü, evliliklerde, sevgililik ilişkilerinde soğuyan, uzaklaşan, kopan taraflar için yaptırılması tercih edilen etkili bir büyüdür. Aşk büyüsünün farklı farklı seçenekleri ve çeşitleri vardır büyüyü yaptırmak istediğiniz kişi ile aranızda yaşanılan olaylara, durumlara, soğukluk ve kopukluğun aranıza girmesine sebep olacak yaşanmışlıklara göre farklılık gösterilir ve uzman medyum bu çeşitlerden uygun olanını belirleyip seçer.

Nohutla aşk büyüsü yaptırmak aşk büyülerinin arasında etkisini kısa sürede güçlü bir şekilde gösterebilecek bir büyüdür. Nohutla aşk büyüsü kendi evde araştırmalarınız ile yapıp uygulayabileceğiniz bir büyü çeşidi gibi gözükse bile asla öyle bir büyü değildir. Mutlaka bir uzman medyumun bilgi ve birikimleri ile hazırlanması gereken büyülerdendir. Uzman Medyum Mesih, aşk büyüsü yaptırmak için ona ulaştığınız, sizi büyü yaptırmaya teşvik eden sorun ve sıkıntıların anlatılması durumunda size ve durumunuza uygun büyü yolunu seçerek uygulamaya başlayacaktır. Nohutla aşk büyüsü yaptırmak kısa zamanda etkili sonuca ulaşabilmenize olanak sağlayacaktır. Uzman medyum hoca 41 adet nohut ile büyüyü yapmaya ve uygulamaya başlar.

Uzman Medyum Mesih Hoca’ya Ulaşın

Aşk büyüsü yaptırmak için internette kendi halinize yaptığınız araştırmalar ile elde edebileceğiniz sonuçları deneyerek, büyü yapma yoluna girebilirsiniz. Fakat bu yolun oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini unutmamalısınız.

Büyüler kolay ve hızlı sonuçlar değildirler. Belirli bir altyapı, bilgi, tecrübe, başarılı deneyim isteyen, uzmanlık gerektiren, ruhani varlıkların da devreye sokulması ile uygulanan, hazırlanması aşamasında ilim ve bilgiye dayanılan, ne yapıldığının bilincinde olarak yapılması gereken yoldur büyü. Büyü yaptırarak yaşamınıza müdahale etmek için uzman medyum Mesih Hoca’ya ulaşmalısınız.

Kendi kendinize denediğiniz büyüler sonuç göstermeyecek, gösterse dahi bilmeden attığınız her adım tehlike doğurabilecek, ruhani varlıklara bilinçsizce ulaşmak, onları rahatsız etmek size musallat olmalarını, size rahatsızlık vermelerini sağlamanıza sebebiyet verecektir. Büyü yaptırmak için mutlaka uzman Medyum Mesih Hoca’ya ulaşmalı ve ondan destek almalısınız. Uzman Medyum Mesih Hoca’ya ulaşarak aşk büyüsü gibi birçok etkili ve tesirli büyüyü yaptırabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Merhabalar hayırlı günler..
    Evliliğe giden bi yolda isteksizlik hissetmiştim kız arkadaşımdan dolayı. yıllardır birlikteyiz hem sevgilim hem em yakın arkadaşımdı kendisi. Ben gerçekten seviyorum. Onunda beni sevdiğini biliyorum ama bende ona karşı olan onda bana olmayan bi eksiklik vardı. Oda “aşk”tı bu yüzden. Aldığım bir kaç tavsiye ve arıştırmalarım doğrultusunda Medyum Mesih Hocamla iliteşime geçtim. Detaylı bir bakım yaptıktan sonra işlemlere başladı. iki hafta kadar süren işlem sürecinde sürekli kontaktaydık. gelişen durumlardan olumlu veya olumsuz hocamı bilgilendirdim. Şartlarına eksiksiz uyduğum için ve Mesih Hocamın çalışmaları sonucunda fazlasıyla faydalandım. Medyum Mesih Hoca gerçekten işinin ehli. Çekinmeden aramanızı öneririm. Herkesin fayda görmesini isterim

  2. Herkese merhabalar uzun süreli olan bir ilişkimiz vardı erkek arkadaşımla aramızda hiç bir sorun yokken sebepsiz yere sorunlar oluşmaya başladı bende bu durumdan çok korkuyordum zarar görebiliriz diye ama zamana bırakıyordum ve gün geçtikçe daha kötü olmaya başladık en sonunda artık beni istemediğini ve ayrılmak istediğine karar verdiğini söyledi bir şey diyemedim dilim tutuldu ama ben onu çok seviyordum Peki dedim ve gitti biraz zaman geçsin kafasını dinlesin döner dedim ama dönmedi ben herşeyi unutup eskisi gibi tekrar mutlu olmak istiyordum geri gelsin aşık olsun gitmesin istiyordum bu durum için de arkadaşım bana Medyum Mesih hocayı önerdi ve hocamla görüşme sağladıktan sonra hocam geri döndürme aşık etme ve bağlama çalışması yağacağımızı söyledi onay verdim ve işleme başladık 14 günde erkek arkadaşımı bana geri dönderdi ve geri bağladı şu an eskisiden çok daha mutluyuz Medyum Mesih hocamı herkese tavsiye ederim iyi günler

  3. Uzun süredir hoşlandığım bir kız vardı kendime aşık etmek istiyordum aramız iyiydi görüşüyorduk konuşuyorduk ama beni istemiyordu sebebini de bilmiyordum kendimi ona gösterebilmek için elimden gelen herşeyi yaptım ama bir türlü kendimi açıklayamıyordum en son bir hocayla görüşme kararı aldım ve internette araştırma yapmaya başladım yaptığım araştırmalarda Medyum Mesih hocamı buldum hocama derdimi anlattım ve gerekli çalışmayı uygulayacağını söyledi hocam yaptığı bakım çalışmasından sonra işleme başladı işlem süresince herşey güzel gitti kız arkadaşım bana biraz daha yakın ve samimi olmaya başladı 14 gün süren bir çalışma oldu ve çalışma sonrasında kız arkadaşım beni kabul etti ve şu an sevgiliyiz ve çok mutluyuz ben istediğim mutluluğu Medyum Mesih hocam sayesinde buldum inşallah sizde mutlu olursunuz herşey için teşekkürler hocam

  4. Uzun zamandır görüştüğüm bir erkek arkadaşım vardı aynı üniversite okuyoruz çok yakınız yediğim içtiğim bir kesinlikle ayrı kalmıyoruz ve en son geçenlerde nasıl oldu bilmiyorum ama bir anda ona aşık olduğumu hissettim nasıl oldu bilmiyorum ama ne yapacağımı da bilmiyordum bunu ona söyleyemezdim çünkü sevdiği birisi vardı çok seviyordu ama bende nasıl oldu bilmiyorum ama aşık oldum bir kaç gün geçti üzerinden ve konuşmak istiyorum ama onu kaybederim diye korkuyordum arkadaşımın bana önerisi üzerine Medyum Mesih hocamı aradım hocama sorunumu anlattım ve arkadaşımın bana aşık olmasını ve bağlanmasını istediğimi söyledim hocam gerekli çalışmaları yaptıktan sonra işleme başladı 21 gün sürecek bir işlem olacak demişti hocam ama daha 10 gün olmuştu aramız baya samimileşti ve bana daha da yakın davranmaya başladı şaşırdım ama bekliyordum 14 gün oldu ve erkek arkadaşım yanıma gelip bana benden çok hoşlandığını ve bana aşık olduğunu söyledi hocamı direk aradım ve bilgi verdikten sonra hocam işlemimi bitirdi size ne kadar teşekkür etsem azdır Medyum Mesih hocam allah tuttuğunuzu altın etsin inşallah

  5. Bir süre önce çok güzel bir kızla tanışmıştım arkadaş olarak başlattığımız ilişkiyi sevgililik haline getirmek istiyordum fakat yeterince özgüvenim yoktu beni istemeyecek düşüncesine kapılmıştım zaman zaman onunda bana karşı hislerinin olduğunu düşünüyordum ama dediğim gibi özgüven eksikliğinden dolayı hep saçma girişimlerde bulunmuştum arkadaşlığımız ilerlediği için onu kaybetmeye korkmaya başlamıştım içimi rahatlatmam dökmem için birine bu durumu anlatmam gerekiyordu bende bir arkadaşıma anlattım arkadaşımda bu durum için kendi fikirlerini söylesede bana Medyum Mesih Hocamı önerdi hemen iletişime geçtim ve durumu hocamada anlattım sağolsun hocamda bana yardımcı olabileceğini söyledi önce bir bakım yapıp sevdiğim kızın bana karşı hisleri olduğunu ve bizi bir araya getirebileceğini belirtti bu söyleminden hemen sonra işlemlere başladık 21 gün süren bir islem oldu ve hocamın doğru yönlendirmeleriylede beraber şuan çok iyi ilerleyen bir birlikteliğim var Medyum Mesih Hocamı herkese tavsiye ederim ve kendisine çok teşekkür ederim

  6. Bir süredir aşık olduğum erkek arkadaşımı kendime aşık etmek için baya çaba sarfettim ama bir türlü kendini göstermiyordum bundan dolayı internette araştırma yaparken karşıma çıkan Medyum Mesih Hocamı aradım ve yaptırmak istediğim işlemi anlattım hocam bana önce bakım çalışması yapmamız gerektiğini söyledi ve bakım çalışmasını yaptı erkek arkadaşımın sevdiği başka biri olduğunu söyledi ama onu bana getirip bağlayıp aşık edebileceğini söyledi onayladım ve işleme başladık 21 gün süren işlem sonrasında erkek arkadaşım bana gedi ve resmen bana aşık olduğu her halinden belliydi gerçekten size çok teşekkür ederim Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu