Büyüler

Muska Nedir?

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İnsan yaşamı içerisinde yapısı gereği gözle göremediği, elleriyle dokunamadığı şeyleri gerçeklikten saymakta zorlanmaktadır. Duyu organları ile hissedebilmeli, anlayabilmeli ve mantığına böyle oturtmalıdır. Duyguları bu yüzden olsa gerek insanın en bocaladığı anlamlandıramadığı durumlardır.

Muskalar bir obje olarak var olan dokunabildiğimiz, hissedip görebildiğimiz ve bundan dolayı da mantığımıza yerleştirerek etki görebileceğimizi düşündüğümüz manevi yöntemdir. Bizi, sevdiklerimizi kötülüklerden korumasını, kollamasını, hayırsızı uzak tutmasını dileriz. Fakat farklı ve çok çeşitli kullanım sebepleri de bulunmaktadır. Genellikle büyü yöntemleri içerisinde sıkça tercih edilmektedir. Tehlikeli ve tehlikesiz çeşitleri bulunmaktadır.

Musa Açılır Mı? Açılırsa Ne Olur?

Muskalar büyü yöntemleri için sıkça kullanılmaktadır. Bu doğrultuda kullanılan büyüler tehlikeli sayılmaktadırlar. Büyüler büyük, keskin ve güçlü yöntemlerdendir. Genellikle de ruhani varlıkların dahil olması ile gerçekleştirilmelerinden ötürü tehlikelidirler. Buna ek olarak herhangi bir obje, materyal kullanılarak hazırlanması da bu tehlikeli katlamaktadır. Muskalar havas ilmi veya hüddam ilmi kullanılarak da hazırlanmaktadırlar.

Muska kullanılarak büyü hazırlanması geçmişten günümüze gelen bir yöntemdir. Eski savaş dönemlerinde muskalar savaştan korunmak için, bu süreçte kötülüklerden ve hainlerin gazabından korunmak için kullanıldığı gibi aynı zamanda da hainlerin obalara, saraylara sızarak yerleştirilip savaş taraflarını güçsüz düşürmek için kullandığı bir yöntemdir. Günümüzde de muska ile korunmak ve alt etmek durumları sıkça kullanılmaya devam edilmektedir.

Bir durumdan şüphelenip evi, işyerini arayıp muska bulduğunuz durumda ne yapmanız gerektiğini bilemiyorsanız kendi başınıza hareket etmemek bir medyuma danışmak atacağınız doğru adım olacaktır.

Rahmani ve şeytani olarak iki çeşitte bulunan muskalar vardır. Rahmanı olanlar genellikle korunma amaçlı kullanılan hayırlı sayılabilecek muskalardır ve bunları bulduğunuz durumda açmanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

Şeytani bir muska bulmanız durumunda ise bu muskayı açmanız başınıza tehlikeli belalar açmanızı sağlayacaktır. Şeytani muskalar cinler, ruhlar alemi ile oluşturulurlar ve bu tür muskaları bilinçsiz olarak kullanmak açmak muskada kullanılan varlıkların size musallat olmasına, sizi rahatsız etmesine olanak sağlayacaktır.

Bir muskanın hangi amaçla yapıldığını ne zaman yapıldığını üzerine bakıp anlamanız mümkün olmayacaktır. Açtığınızda da içinde yazanları anlamanız için gizli ilimlere hakim olmanız gereklidir. Bu durumda bulduğunuz muskayı açsanız da bir şey anlamayacağınız düşünülürse şüphelenip bulduğunuz muskayı doğrudan Medyum Mesih’e göstermek doğru he sizin için hayırlı olacaktır.

Muska İçerisine Ne Yazılır?

Muskalar içerisinde gizli ilimlerden noktalar taşıyan yöntemlerdir. Bir muskanın nasıl hazırlanacağı neden hazırlanacağı ile doğrudan bağlantılıdır. Hayırlı ve koruma amaçlı kullanılacak bir muska rahmani yollar, dualar ve sureler ile hazırlanıp kapatılmaktadır.

Kötülük getirmesi, ayırma, hayırsız ve bereketsizlik getirmesi amaçlanan muskalar şeytani muskalardır ve bunlar kişilerin yaşamlarına hayatlarına büyük kötülük getireceklerdir. Bundan dolayı ruhani varlıklar bu muska yöntemlerinde kullanılmaktadır içerisinde de ruhani varlıkların çağırılması ve muska ile getirmeleri gereken hayırsızlıklar yazılı olmaktadır.

Bu yazılar genellikle İbranice olmaktadır. Muskalar yalnızca İbranice dualar ile değil aynı zamanda vefkler kullanılarak, suret ve çeşitli sembolik şekiller çizilerek de hazırlanmaktadırlar.

Muskanın Belirtileri Nelerdir?

 • Bir kişinin yaşamında aniden değişen olaylar,
 • Hayırlı giden işlerinin tam tersi hayırsıza dönüşmesi,
 • Yolunda giden ilişkisinin aniden sarsılıp bitmesi,
 • Kişinin başına kötü ve kontrol edemediği olayların gelmesi,
 • Kısmetinin ve işlerinin kapanması,
 • Ani yaralanmalar ve sıklıkla kazalar geçirmesi,
 • Her girişiminde ve attığı adımında aksiliklerle, mutsuzluklarla karşılaşması,
 • Ani öfke nöbetleri, sinir krizleri ve panik ataklara esir kalması kişinin üzerinde, evinde, işyerine veya arabasında adına yapılmış olan bir şeytani muska olduğu anlamına gelmektedir.

Bu durumları yaşayan kişinin yeniden normal yaşantısına dönebilmesi için kendisinin veya yakınlarının bir medyuma başvurup bu muskayı bulması ve uygun şekilde etkisiz hale getirilmesi gereklidir.

Koruyucu Muska Nedir?

Muskaların şeytani ve rahmani olduğundan bahsetmiştir. Şeytani muskalar kötülük ve hayırsızlık ile doluyken rahmani muskalar koruyucu özellikleri ile öne çıkmaktadırlar. Genellikle ailelerin çocuklarına küçük yaştan itibaren yaptırıp kullandırdıkları bu muskalar koruyucu ve sahiplenicidir. Çocuğun veya yapılan kişinin hayatında başına gelebilecek kötü olaylardan, hayırsızlardan ve kaza belalardan koruyan etkileri bulunmaktadır.

Koruyucu muskaların kişinin üzerinde etkili olması için gün içerisinde üzerinde, kıyafetinin görünür veya görünmez yakasında olması gereklidir. Kişinin evinde olan muskalar onun evini, yuvasını arabasında olan muskalar ise arabasını ve arabasında olduğu anlarda yaşanabilecek kazaları, belaları korumaktadır. Kişinin üzerinde olan muskalar ise onun bütün anını, evinde, arabasında, işyerinde geçirdiği tüm anında korunmasını ve kollanmasını sağlamaktadır.

Koruyucu muskanın güçlü koruma ve kollama özelliğini gösterebilmesi, her türlü kaza ve beladan kişiyi uzak tutabilmesi için doğru ve rahmani olarak hazırlanması zorunludur. Bu noktada muska hazırlaması için başarılı ve deneyimli bir medyuma veya hocaya başvurmanız gereklidir. Medyumun veya hocanın deneyimleri güçlü ilimleri muskanın da gücünü ve etkisini arttıracaktır. Medyum Mesih ile koruyucu muska hazırlanması konusunda iletişime geçip hem kendinizi hem de sevdiklerinizi muska ile koruma, güven altına alabilirsiniz.

Muskanın Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Yakınlarınızın, sevdiklerinizin aniden değişen hal ve tavırları sizi şüphelendiriyor fakat bunlara bir anlam veremiyorsanız bu noktada genellikle değişikliklerin altından çıkan sebep büyüler olabilmektedir. Yapılan büyüler ve çeşitli yöntemler kişilerin yaşamında ani, önlenemez değişikliklere sebep olarak hem kendisinin hem de çevresindekilerin yaşamlarını etkilemesini sağlamaktadır.

Muska yapıldığından şüpheleniyor fakat emin olamıyorsanız, bir muska bulduysanız fakat onun etkilerini saptayamıyorsanız veya şüpheleniyor fakat muska aramaya korkuyorsanız bir medyuma başvurmak kendisinden gerekli bilgiyi almak sağlıklı olacaktır.

Büyü yöntemlerinin ani değişiklikler sağlaması gibi muskalar da ani değişimlere sebep olmaktadırlar Bir muska ile kişinin değişen ani davranış ve halleri genellikle şu şekildedir;

 • Daha önce uyumlu ve anlayışlı olan kişilerin aniden tutarsız davranması, sorun ve tartışmalar çıkartması,
 • Aileden, eşten ve çocuklardan aniden soğuma hali, uzak durma ve kendisini geriye çekme durumları,
 • Gözle görülür ve tavırlara yansır şekilde sevilen kişiden tiksinti duyulması,
 • Aile içerisinde süren huzurun ve mutluluğun sebepsizliklerle bozulması,
 • Eşler arasına aniden giren soğuma, cinsel isteksizlik ve çekimserlik halleri,
 • Ani sinir krizleri, ruhsa bunalımlar, panik ataklar ve sürekli korku halleri,
 • Kas ve eklem ağrılarında ani ve önlenemez bir artış, sürekli uyuşuk, isteksiz ve üşengeç durma,
 • Sürekli kavga çıkartma, karşı gelme ve asi olma isteği halleri,
 • Yolunda giden işlerin bile isteye bozulması, yolundan çıkması için kararlar alınması,
 • Kişinin üzerinde olan değişimler, daha önce sevilen ve ilgi duyulanların yerini tamamen zıt koşulların alması ve bu koşullara aniden oluşan sonsuz istek, bağlılık.

Bu maddeler ve bunlarla bağlantılı durumları yaşayan kişiler muskalardan şeytani olan yani hayırsız işlemler için kullanılan çeşidi ile karşı karşıya kalmış olabilmektedir. Bu noktada Medyum Mesih gibi profesyonel ve ilim sahibi bir medyumdan destek almak, muskanın tespit edilmesi ve bu olumsuz koşulların giderilmesi için muskanın bozulması önemlidir.

Muska Takmak Günah Mı?

Muska takmak ile ilgili kesinlikle günah veya sevaptır ibareleri bulunmamaktadır. Bununla birlikte İslam alimlerimin de bu konuda çok çeşitli görüş ve bildirileri bulunmaktadır.

Abdullah b. Ömer, Hz. Peygamberin (s.a.s.) “Sizden biriniz uykuda korkarsa ‘Allah’ın gazab ve azabından ve kullarının şerrinden, şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden, eksikliği olmayan Allah’ın sözlerine sığınırım.’ desin. O takdirde, hiçbir şey ona zarar vermez,” buyurduğu bildirilmiştir ve bu doğrultuda da bu dua temyiz çağına gelen çocuklar için yazılıp boyunlarına asıldığı söylenmektedir.

Buna istinaden koruyucu muskaların tamamen günah olduğunu söylemek doğru olmamakla birlikte yalnızca onun koruyuculuğuna inanıp hareket etmek de doğru olmayacaktır. Bir muskadan tamamen koruyuculuk beklemek Allah’tan beklenecek şeyleri yalnızca muskadan beklemek yalnız ve günah olacaktır. Şeytani muskalar ise kesinlikle günah sayılmaktadır. Bir kişinin kötülüğü ve hayırsızlıklar yaşaması için yapılan muskalar günah ve haramdırlar.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Uzun süreli olan ilişkim 2 ay. Önce son bulmuştu nişanlanmıştık ama nişanlım beni terkedip gitti yüzüğü de attı ortada hiç birşey yokken böyle birşey oldu neden oldu niye oldu bilmiyordum ama elimden gelen herşeyi yaptım geri dönmesi için bir türlü döndüremiyordum en son internette araştırma yaparken bulduğum Medyum Mesih hocamı aradım hocama derdimi anlattım ve gerekli çalışmayı yapacağını söyledi elimden ne geliyorsa yapmaya razıydım ve hocamın benden yapmamı istediği bir kaç birşey oldu kolay işlerdi bende hocamın dedikleri doğrultusunda söylediklerini yerine getirdim ve işleme başladık 21 gün süren bir çalışma sonra Medyum Mesih hocamdan allah razı olsun ki nişanlımı bana geri dönderdi şu an eskisinden de mutluyuz iyiki sizi aramışım hocam Medyum Mesih hocamı herkese tavsiye ediyorum

 2. Herkese merhaba bir süredir araştırma yapıyordum sıkıntıdan geceleri uyuyamıyordum her gece başımı yastığa koyduğumda rüyalar görmeye başlamıştım ve artık korkmaya başlamıştım ben öğretmenim ve memleketimden ayrı bir şehirde çalıştığım için tek yaşıyordum bu sorunların nasıl biteceğini bilmiyordum ve internette araştırma yaparken karşıma Medyum Mesih hocam çıktı hocamı aradım ve derdimi anlattım hocam gerekli işlemler için vekâlet vermemi istedi bende verdim ve işlemlere başladık bu işlemlerin olup bitmesi için bana 21 gün süre vermişti hocam nasıl dayanacam diye düşünüyordum ama bir kaç gün geçtikten sonra yavaş yavaş uyumaya başlamıştım sıkıntılarım azalmıştı ve 14 günde büyün sorunlarım ve sıkıntılarım bitti hocamın dediği süreden az sürdü ve şu an çok iyiyim hiç bir sorunum da kalmadı Allah sizden razı olsun hocam arkadaşlar Medyum Mesih bey hocam gerçekten güvenilir ve çok iyi bir insan herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu