Büyüler

Geri Getirme Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri getirme büyüsü, bir zamanlar mutlulukla süren, iki tarafa da yaşamın içerisinde birliktelikleri beraberlikleri ile huzur, bağlılık, sadakat veren, iletişimi güçlü, kolay anlaşılıp aynı dili konuşmayı sağlayan aşk ilişkisinin zamanla çeşitli sorunların başa gelmesi ile birlikte biten tükenen ilişkinin ardından yapılması tercih edilen bir tılsımdır. Sevgililik, evlilik, nişanlılık, arkadaşlık ilişkilerinin geri gelmesi, yeniden canlanması ve başlaması için geri getirme büyüsü yolu bir çözümdür.

Geri getirme büyüsü ve farklı çalışmalar için Medyum Mesih’in uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Size geri getirme büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız, aynı şekilde kendisi ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sevgiliyi geri getirme veya eşi geriye getirme büyüsü olarak da bilinen ve özellikle sık sık kadınlar tarafından yapılan büyünün özelliklerinden söz ederken, hangi büyü tipi için olursa olsun, uzman medyum yardımı almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Büyüler, bu alemden olmayan canlıların harekete geçirilmesi için yapılırlar, uzman medyum desteği almazsanız, başınız kısa zamanda bu tip varlıklarla belâya girebilir, çözüme ulaşmaya çalışırken daha büyük sorunlar ve sıkıntılarla savaşmaya başlayabilirsiniz.

Geri getirme büyüsü etkili ve tesiri kuvvetli keskin bir büyüdür. Geri getirme büyüsünün güçlü olabilmesi için mutlaka bir medyum hoca tarafından hazırlanmalı ve uygulanmalıdır. Evde kendi kendinize kendi çabalarınız ile hazırlayacağınız geri getirme büyüsü etkili olmayacağı gibi hem boşuna umutlanmanızı sağlayacak hem de farklı ve daha tehlikeli sorunların açılmasına davetiye olacaktır. Medyum Mesih ile iletişime geçerek onun bilgi, birikim ve tecrübeleri ışığında hazırladığı geri getirme büyüsü sorununuzun çözümünde bir çözüm olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Geri getirme büyüsü en temelde belirli bir amaca hizmet eder. Biten, tükenen, sona ulaşan ilişkinin yeniden canlanıp başlaması, eski heyecanı, bağlılığı ve keskinliği içerisinde yeniden ilişki içerisine girilmesi amacı ile yapılan geri getirme büyüsü yapıldığı andan itibaren güçlü etkisi ile sağlaması amaçlanan koşulları, sonuçları sağlar. Geri getirme büyüsünü kalbinde acı hisseden, biten ilişkinin ardından umutsuz ve mutsuz hislerle bir başına kalan, bir çözüm yolu, çare arayan herkesin tercih edebileceği büyüdür. Geri getirme büyüsünün kimlere yapılacağı konusunda medyum hocadan destek alabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü, güzel bir beraberliğin ardından terk eden, yapamayacağını söyleyen, daha fazla devam etme isteği barındırmadığını açıkça ifade edip ilişkiye ve size arkasını dönen sevgili, evlilikte beraberliği içerisinde bir çift olmanın, yuva kurmuş olmanın sorumluluklarını yerine getiremeyen, bu sorumlulukları artık yüklenme isteği, emek verme amacı olmayan, evlilik birliğinin bozulduğun düşünen eşin sizi ve evlilik yemininizi, yuvanızı terk etmesi, boşanma aşamasına gelinmesi veya boşanmanın gerçekleştiği ilişkiler, güzel bir sevgililik birliği içerisinde iken zamanla ilişkiye ad koymak isteyen, ilişkiyi ciddileştirmek isteyerek nişanlanma aşamasına geçen fakat zaman içerisinde bu ciddi ilişkiye girme, sevgililiği evlilik yoluna bağlama hislerinin sorumluluğunu, ciddiyetini kaldıramayan kişinin nişanı attığı ilişkiler için geri getirme büyüsü güçlü bir seçenektir.

Böyle çeşitli sebeplerin yaşanması ve bu sebeplerin sonucunda da ilişkinin bitmesi durumlarında başarılı Medyum Mesih ile iletişime geçip ilişkinizi yeniden kurtarabilirsiniz. Geri getirme büyüsünün kimlere yapılacağı, yapılan kişiler üzerindeki etkileri bellidir. Bu etkiler için ve büyünün bütün detayları için Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Geri getirme büyüsü gibi ciddi etkileri olabilecek büyü çalışmaları için, profesyonel medyum deneyim ve rehberliğinden faydalanabilirsiniz. Geri getirme, terk eden eşi geri getirme büyüsü gibi çeşitli isimlerle anılan büyü, yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Büyü, temel olarak geri getirilmek istenen kişinin beynini ve kalbini etkiler. Geri getirmek istediğiniz kişi üzerinde, büyü tesirini kısa zamanda gösterecek ve bu kişi, sizlere geri dönmek konusunda yoğun bir arzu ve istek duymaya başlayacak.

Geri getirme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişimde olan kişi etkili ve keskin bir çözüm yolu bulmuş demektir. Geri getirme büyüsünün kimlere yapılacağı ve yapılan kişinin üzerinde göstereceği etkiler, ilişkiye yansıyacak durumlar için de medyum hocadan destek alabilirsiniz.

Büyü yaptırmak dua etmek, karşı tarafla açıkça konuşmak gibi bir yöntem değildir. Daha farklı bir müdahalede bulunmaktır. Ruhani güçlerin de yardımını alarak etkili ve keskin bir çözüm ile kişinin isteğine kesin olarak kavuşması amaçlanır. Büyü yaptırmak, bunu tercih etmek bir sorumluluk almak demektir. Kişi büyü yöntemine başvurmadan önce kesin kararını vermiş ve bu tercih ettiği yoldan emin olmuş olmalıdır. Kesin ve net olarak karar vermeden büyü yaptırma yoluna giren kişi ardından vazgeçer ise geri dönüş zor ve çetrefilli olacaktır.

Büyü yapılmaya başlandığı andan itibaren keskin ve güçlü bir yola girilmiş demektir daha yapılma aşamasında bu keskin yoldan vazgeçen veya büyü işlemi tamamlandıktan kısa bir süre sonra hızlıca bozulmasını isteyen pişman olan kişinin bu isteği daha zor bir yola sürüklenmesine sebeptir. Büyüler ak büyü de olsa kara büyü de olsa çözülmesi büyü bozma işlemi ile bozulması zor yöntemler ve yollardır. Bundan dolayısıyla büyü yaptırma yoluna girecek kişi iyice düşünmeli ve kesin net kararını vermiş olmalıdır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapılan kişinin düşünce ve davranışlarında değişiklikler gerçekleştirilmesini amaçlayan bir büyüdür. Biten ilişkilerinin ardından geri getirme büyüsü yaptırma yoluna girecek olan kişi bu seçtiği yoldan net ve kesin olarak emin olmalı ardından da bilgisinden, tecrübe ve ilminden faydalanarak güçlü bir geri getirme büyüsü yaptırmak için Medyum Mesih ile iletişime geçmelidir. Geri getirme büyüsünün etkileri bellidir.

Geri getirme büyüsü yapılan kişi ilk olarak anlık bir şey hissedemeyebilir fakat kısa bir süre içerisinde düşüncelerinde aniden değişiklikler meydana gelir. Normalde pek düşünmeyen, aklına getirmeyen kişi aniden ince ince biten ilişkisini, ilişkisinin içerisinde hissettiği duyguları düşünmeye başlar ve bu düşüncelerine normalden daha fazla mesai harcar.

Zamanla ince ince sızan bu düşünceler gücünü ve kapsamını genişletir. Kişi artık tamamen biten ilişkisini, terk ettiği kişiyi, onunla geçen güzel günlerini, beraber yaptıkları aktiviteleri, geçirdikleri zamanı, yaşadıkları güzellikleri düşünmeye başlar. Bu düşüncelerin çoğalması ile birlikte bunları düşünürken artık bazı hisler de hissetmeye başladığının farkına varır. Yalnızca düşünmez artık hissetmeye de başlar. Özlem, pişmanlık hisseder ve geri dönme hissine de tutulur.

Geri getirme büyüsünün etkilerinde, büyü yapılan kişi, güçlü hislerinin peşinde davranışlarını da değiştirmeyi amaçlamaya başlar. Çözülemeyeceğini düşündüğü, bitmeyeceğini düşündüğü sorunları yeniden bir arada olarak çözebileceklerini, yeniden birbirine bağlanarak, ilişkiye başlanarak güçlü ve bir arada olabileceklerini hisseder.

Büyü yapılan kişi güçlü ve keskin hislerinin ışığında geri dönme davranışı sergilemeye başlar. Terk ettiği kişiye ulaşmaya, onunla yeniden konuşma isteğine bürünür ve hislerini, pişmanlığını, özlemini dile dökerek yeniden denemek isteğini paylaşır. Böylece büyü tamamen etkisini gösterdiği anlamına gelmiş olur. Geri getirme büyüsünün güçlü ve keskin tesiri ile ilişki yeniden başlar. Bu geri getirme büyüsünün etkileri arasından başarılı ve olumlu bir sonuca ulaşmanın sonucudur.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü İşe Yarar mı?

Evlilikler uzun sevgililik birbirini tanıma, birbirine alışma gibi aşamaların doğru, başarı ile tamamlanmasının ardından gerçekleşen güçlü, ciddi bir ilişkidir. Evli olmak büyük sorumluluklar getirir beraberinde ve bu sorumluluklara bağlı kalmak evliliğin sağlıklı mutlu devamı açısından önemlidir. Fakat bu sorumlulukların yeteri derecede alınmaması, bir tarafın çift olmanın gerekliliğini yeterince yerine getirememesi evliliğin sarsılmasına olanak sağlayacaktır.

Sarsılan evlilikler içerisinde boşuna kürek çektiğini hisseden, daha fazla mutsuz hissettiği ortamda kalmak isteği bulunmayan kişi uzaklaşmaya başlar. Bu durumda giden eşi geri getirme büyüsü yaptırmak evliliğin kurtulması açısından doğru bir adım olacaktır. Zamanla kişi evliliğinden uzaklaştığı gibi eve geç gelmeye başlar, evine, yuvasına ve eşine yeterli ilgiyi göstermemeye başlar, uzaklığının ve ihmalkarlığının sonucunda da evlilik kopma aşamasına gelir. Bu noktada ilişkiyi toparlamak isteyen kişi giden eşi geri getirme büyüsü yaptırmak için medyum hocadan destek alabilir.

Giden eşi geri getirme büyüsü yaptırmak için kendi kendinize bulabileceğiniz yollara amatör sonuçlara ulaşmamalısınız mutlaka uzman bir medyum hocadan destek alarak ilerlemelisiniz. Aksi durumda boşa umut zaman ve emek harcamış duruma gelir ve ilişkinizi toparlayamazken kendinizi de bitirebilirsiniz. Uzman medyum Mesih ile iletişime geçerek evliliğinizi kurtarmak için doğru bir adım atmış olursunuz.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Giden ve biten ilişkinin ardından acı çeken, kendisini çaresiz, mutsuz ve huzursuz hisseden, sıkıntılı ve zor hislerin avucunda iken bu hislerden kurtulmak özlediği kişiyi ve onunla geçen mutlu günlerini, mutlu ilişkisini geri getirmek isteyen kişi kendini çözümsüz hissediyor olsa da bir çözüm yolu her zaman vardır. Çözüm yolu terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak için Medyum Mesih ile iletişime geçmektir.

Giden ve biten kişinin ve ilişkisinin ardından çözüm yolları arayışına giren kişi güçlü ve keskin büyü yöntemini tercih etmeden önce yaşamın doğal döngüsü içerisinde bir çözüm bulmaya çalışır. Gidenin yeniden geri gelmesi ve ilişkinin kaldığı yerden devam edebilmesi için dua etmek, terk eden, emek vermeyi ve çabalamayı kesen kişi ile konuşmak, açıkça hislerini duygularını ve geri dönmesini istediğini söyleyip pişmanlık ve özlemini belli etmek giden kişinin geri gelmesini sağlayabilecek doğal yöntemlerdir. Fakat bu yöntemlerin her zaman kesin sonuç doğurma garantisi yoktur.

Karşı taraf o an pişman hissetmeye bilir, özlem duymayabilir, geri dönmek yeniden ilişkiye başlamak istemeyebilir, sizin samimiyetinize inanmayabilir, sorunların ve sıkıntıların çözülebileceğine inanmayabilir. Bütün bu sebeplerden dolayı da konuşmanıza kayıtsız kalıp, tepki vermeyecek ve bu deneyip umutlandığınız yöntem boşa çıkabilecektir. Bu durumda kendinizi yeniden bir çaresizliğin kollarına, çıkışsızlığın pençesine atmanıza gerek yok. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü size bir ışık, çözüm olarak karşınıza çıkar.

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü ile bir sebepten bitmiş olan ilişkinizi yeniden hayatınız içerisinde canlandırabilir. Arzu ettiğiniz, hayatınızda yeniden istediğiniz kişiyi kendinize ve ilişkiye çekerek mutlu, huzurlu günlerinize dönebilirsiniz. Terk edilmek, terk edenin ardında kalan olmak, izleyen olmak zor ve dayanılmazdır. Fakat bu kişi kendini o anlık çözümsüz hissedecek olsa dahi bir çözüm yolu bir çıkış her zaman her durumda vardır kişi bunu unutmamalı ve umudunu kaybetmeden o zor günlerden kendisine doğru bir çıkış yolu bulmaya çalışmalıdır. Önemli olan pes etmemesi denemesi ve bu denemelerin uzman medyum hocalar ile görüşerek doğru yolda ilerlemesi önemli ve gereklidir.

Geri Getirme Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Her büyü gibi geri getirme büyüsü de bozulabilir. Yalnız önemli olan uzman bir medyum hoca ile iletişime geçip ondan destek almaktır. Büyüler yapılırken olduğu gibi bozulurken de belirli önemli noktalara dikkat edilmeli, ruhani varlıklar devreye sokularak işlemler hazırlanır, gerçekleştirilir ve uygulanır. Bundan dolayı da kişi kendi kendine bilinçsizce hareket etmemeli herhangi bir işlem uygulamamalıdır. Mutlaka profesyonel bir destek alması tesir açısından ve işlemin sıkıntısız sorunsuz gerçekleşebilmesi açısından önem arz etmektedir.

Geri getirme büyüsünün bozmak mümkün müdür sorusunun cevabını bir uzman medyum hocadan alabilir, mümkün olduğunu görebilirsiniz. Öncelikle şüphelendiğiniz durumlar, sizi böyle düşünmeye iten noktalar, kişinin değişen davranışları tespit edilip gözlemlenip ardından medyum hoca ile paylaşılmalıdır.

Geri getirme büyüsünü bozmak mümkün müdür sorusunun cevabının mümkün olabilmesi için uzman bir medyum hocadan destek almalı kendi kendinize işlem uygulamamalısınız. Kendi araştırmalarınız, çabalamalarınız doğrultusunda ulaştıklarınız ile yeteri bilinç ve deneyim olmadan geri getirme büyüsünü bozmak mümkün müdür araştırmasını yaptığınızda mümkün olmadığını, olsa dahi bilinçsiz işlemler ile tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabileceğini bilmeniz gereklidir.

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Geri getirme büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusunun cevabını bulmaya çalışan kişi cevabını doğru yerlerde aramalıdır. Uzman bir medyum hoca ile iletişime geçen kişi büyünün etkisini, ne kadar sürede etki edeceğini öğrenebilmektedir.

Geri getirme büyüsünün ne kadar sürede etki edeceği ilişkinin durumuna göre farklılık göstermektedir. Evlilik ilişkilerinde soğuyan uzaklaşan bir eş için yapılan geri getirme işleminin süresi ile ayrılan biten ve ayrılığın ardından bir süre geçen bu süre içerisinde pişman olup özleyip mutlu günlerinin geri dönmesini isteyen sevgililik ilişkilerinde geri getirme işleminin süresi farklı olacaktır.

Geri getirme büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusunun cevabı için ilişkinizin durumunu, ayrılık uzaklık sebeplerinizi, giden soğuyan kişinin geri dönmesi için ilişkinin bitişinde kötü kavgalı olayların yaşanıp yaşanmayacağı önemli ve dikkat edilmesi gereken durumlardır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Geri getirme büyüsü nasıl anlaşılır, nasıl tesir eder, bunların belirli noktaları vardır. Kişinin üzerinde bu noktaların görülmesi, davranışlarının aniden değişime uğraması durumlarında şüphelenmekte haklısınız demektir. Emin olamadığınız yalnızca şüphelendiğiniz noktalarda bir uzman medyum hoca ile iletişime geçip gözlemlediğiniz değişimleri kişinin üzerindeki ani değişimleri aktararak emin olabilirsiniz.

Geri getirme büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı için uzman bir medyum hocanın bilgi ve birikiminden destek almalısınız. Geri getirme büyüsü,

  • Kişinin aniden değişen ve normalde yapmayacağı davranışları sergilemesi,
  • Aniden kendi içine dönmesi, hisleri ile boğuşması, durgunlaşması,
  • Kişinin biten ilişkisine, ayrıldığı kişiye aniden geri dönme isteği ve bu istek doğrultusunda davranışlar sergilemesi,

Etrafından sevdiklerinde arkadaşlarından duyduğu tavsiyelere, fikirlere kendini kapatarak tamamen kendi aklına göre hareket ederek zarar alacağını bilse dahi aynı kişinin peşinden gitmek istemesi gibi durumlar sergileyen kişi geri getirme büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna cevap bulmak isteyen kişiye yardımcı olabilir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Arkadaşlar benim bi erkek arkadaşımla bi süredir beraberdik ama şu an ayrıyız ben onun geri dönmesini beni geri sevmesini istiyordum geri gelsin geri bağlansın bana istiyordum ama gelmiyordu istemiyordu beni herşeyi denedim olmadı ben onu seviyordum o da beni seviyordu ama bir anda neden benden vazgeçti neden beni umursamaz oldu onu anlamıyordu ve bi gün araştırma yaparken Medyum Mesih hocamı buldum ve konuştum derdimi anlattım yardımcı olacağını söyledi ve benden bir kaç bişe yapmamı istedi yaptım ve işlem sonucunda erkek arkadaşım bana geri döndü ve şu an bana deliler gibi aşık olduğunu söylüyor allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar hayırlı günler

  2. Merhaba arkadaşlar iyi günler 1 yıllık nişanlım beni çok seviyorken bir anda ayrıldı evlenecektik düğün hazırlıklarına başlamıştık hemen hemen neredeyse herşey hazırdı 2 hafta sonra düğünümüz vardı bir anda ayrıldı benden kayıplara karıştı geri dönmesini istiyorum çok uğraştım ne yaptıysam olmadı çok seviyordum onu geri getirmeyi çok istiyordum Medyum Mesih hocamla tanıştım konuştum derdimi anlattım dediklerini birer birer yaptım ve nişanlımı bana geri döndürdü allah razı olsun kendisinden herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  3. Herkese merhaba benim 2 yıllım kız arkadaşım vardı birbirimizi çok seviyorduk bir anda geçimsizlik başlamıştı aramızda herşeye sinirleniyordu atarlanıyordu bağırıyordu ve ayrılmak istedi ayrıldık ama ben onu çok seviyordum 1.2 ay kadar süre bekledim dönmesini dönmedi benden bağını koparmıştı ama onu geri getirmeyi çok istiyordum geri gelsin istiyordum herşeyi her yolu denedim ama olmadı bi türlü döndüremedim araştırma yapmaya başlamıştım araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocama denk geldim aradım konuştuk derdimi anlattım be hocam bana yardımcı olmaya başladı istediklerini dediklerini birer birer yerine getirdin her dediğini yaptım ve bunun sonunda sevdiğim kızı geri bana bağladı şimdi nişanlıyız allahın izniyle evlenmeyi düşünüyoruz allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan hepinize tavsiye ediyorum hayırlı günler

  4. Selamun aleyküm herkese iyi günler arkadaşlar ben 6 aylık nişanlıydım nişanlımdan 3 yıllık beraberliğimiz vardı birbirimizi çok seviyorduk 3 yıldır kavga bile etmemiştik ilk defa kavga ettik bi gün ne olduğunu bile bilmeden bağırıp çağırmaya başladı beni istemediğini sevmediğini söyledi istemediğini söyle ve benden ayrıldı yaz başında düğünümüz vardı evlenecektik ama ne olup bittiğini bilmiyordum ama çok seviyordum ve geri dönmesini istiyordum bana geri dönmesi için herşeyi denedim herşeyi yaptım ama en sonunda araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum derdimi anlattım konuştuk yardımcı oldu bana dedikleri tek tek hepsi çıktı geri dönmesini istiyordum hocamın benden istedikleri birer birer yerine getirdim ne dediyse yaptım ve Medyum Mesih hocam sevdiğimi bana geri getirdi ve geri bağladı ve sevdiğim kız bana geri döndü allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan tavsiyede bulunuyorum arkadaşlar iyi günler

  5. Herkese merhabalar hayırı günler diliyorum arkadaşlar 4 yıllık eşim bir süredir eve gelmiyordu bazen bazen de geç geliyor beni umursamıyordu konuşuyordum dinlemiyordu beni düşmanı gibi görmeye başlamıştı çocuğumuzla ilgilenmiyordu bişe dediğim zaman bağırıp çağırıyordu beni hiç umursamıyordu ne yapsam olmadı hangi yola başvurduysam olmadı ve araştırma yapmaya başlamıştım artık Medyum Mesih hocamı buldum konuştuk derdimi anlattım ve büyü olduğunu söyledi dedim nasıl geri getirebilirim yardımcı olacağını söyledi ve benden bir kaç bişe yapmamı istedi dediklerini tek tek yerine getirdim ve allah razı olsun ki Medyum Mesih hocamdan kocamı bana geri bağladı hergün eve gelip gidiyor erken geliyor akşamları bir yere çıkmıyor ve hep çocuğumuza ve bana zaman ayırıyor hep bizimle ilgileniyor allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan herkese tavsiyede bulunuyorum arkadaşlar gerçek bir hoca kendisi dedikleri bir bir çıkıyor iyi günler

  6. Merhaba herkese arkadaşlar ben bi cafede çalışıyorum ve benimle çalışan bi tane kız arkadaşım var ve ben ona aşığım ve onu kendime bağlamak istiyordum bana aşık olsun istiyordum konuştum kendisiyle ama istemediğini söyledi ama ben ona aşıktım o kızı istiyordum ve her yolu denedim ama olmadı ve araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih Hocamı buldum ve görüştüm derdimi anlattım benden istediklerini yaptım ne dediyse hepsini yerine getirdim ve işlem sonucunda kızın en geç 1 hafta içerisinde bana aşık olacağını söylemişti ve işlemi yaptıktan 3 gün sonra kız gelip bana aşık olduğunu beni sevdiğini söyle ve şu an sevgiliyiz ciddi düşünüyoruz allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  7. Selamun aleyküm arkadaşlar herkese iyi günler ben 2 ay önce bi kızla tanışmıştım ve o kıza aşık olmuştum neredeyse her gün beraberdik hemen hemen hergün buluşuyorduk ama kız beni istemiyordu ama ben o kızla birlikte olmak istiyordum o kadar konuştum anlattım me dediysem ne yaptıysam olmadı herşeyi her yolu denedim istemiyordu beni ama her gün birlikteydik ve sadece o olsun hayatımda istiyordum ve araştırmaya başladım Medyum Mesih hocamı buldum ve aradım derdimi anlattım o kızı kendime aşık etmek istediğimi beni sevmesini istediğimi söyledim ve bana yardımcı oldu hocam benden bir kaç isteği oldu ve istediklerini birer birer yerine getirdim ne dediyse yaptım eksiksiz ve kızla oturduğumuz bi gün içerisinde kız bir anda beni sevdiğini bana aşık olduğunu söyledi ve benimle birlikte olmak istediğini söyle ve şu an sevgiliyiz allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar herkese hayırlı günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu