Büyüler

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozma nedir? Temel olarak doğaüstü güçleri harekete geçirerek çeşitli hedef ve amaçlara ulaşmak isteyen insanların bu konuda yaptıkları ve meydana getirdikleri çalışmaların etkilerini ortadan tamamen kaldırmak veya bu tip etkilere karşı korunmak için gerçekleştirilen eylemlerin hepsine birden verilen bir isimdir. Kimi zaman uğurlanmak, uğurlu olduğu düşünülen nesne veya eşyaları üzerinizde taşımak veya da farklı olarak büyü bozmak için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmek bu eylemin geneline verilen isimdir. Özellikle kara büyü veya kırmızı büyü gibi kötücül büyü çeşitlerinin bozulması için bu işlem uygulanır.

Büyü bozmak ile ilgili dikkat etmeniz gereken ilk noktaların başında bunun için mutlaka deneyimli medyum desteği almak, iyi niyetinizi ve şifa bulma talebinizi kullanarak sizleri kandırmaya çalışan insanları uzak tutmak gelir. Medyum Saddam Ali Hoca’dan cin çıkarma, büyü bozmak veya benzeri hizmetler konusunda yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Büyü Bozma Nasıl Gerçekleştirilir? Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma nasıl gerçekleştirilir? Büyü nasıl bozulur? İnsan ilişkilerinin zayıflayıp metalaşmasıyla insanlar özellikle kadın-erkek ilişkileri başta olmak üzere birçok konuda medyumlara, falcılara gitmeye başladılar. İki yakın arkadaştan iş ortaklarına kadar birbirilerine çeşitli büyüler yaptıran ve iradeleri kontrol altına almaya çalışan birçok insan bulunuyor. Günlük hayatta ulaşılması imkânsız olan olaylara ancak büyü ile kolayca ulaşılabiliyor. Yanlış veya eksik yapılan büyüler sonucunda üç harfliler musallat olabilir veya ömür boyu kalıcı olan başka olumsuz sonuçlar doğabilir. Artık hemen her konu için büyü yapılmaktadır ve bu büyüler için Medyum Saddam Ali veya başka medyum ve hocalar tercih edilebilir. Bu işlemde esas amaç manevi enerjileri harekete geçirmek ve insanlar üzerinde istenilen etkiyi yaratmaktır.

Elbette bu iş ancak Medyum Saddam Ali Hoca gibi deneyimli medyum ve hocalarca yapılmalıdır. Bu noktada kendini medyum olarak tanıtan fakat sadece dolandırıcı olan kişilere itibar etmemeniz önemlidir. Bu kişiler yüzünden hem paranızı hem inancınız çöpe gidecektir. İyi bir büyücünün bazı büyü kitaplarına hâkim olması ve tecrübeli olması gerekmektedir. Birçok büyü yapılırken üç harflilerle iletişim kurulur ve bunu da ancak uzman medyumlar profesyonel şekilde yapabilir. Genel olarak en çok tercih edilen büyü çeşitleri bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, sevgi büyüsü, kavuşma büyüsü, sabun büyüsü, geri getirme büyüsü, geri döndürme büyüsü şeklindedir.

Büyü bozma, genellikle kara veya kırmızı (cinsel, erotik maksatlı) büyüler için tercih edilirler. Büyüler ak kara ve kırmızı büyü olmak üzere iki grupta sınıflandırılır. Ak büyüler daha çok iyi niyetler için kullanılırken kara büyüler ise kötü niyetler için ayırmak veya soğutma gibi amaçlar için tercih edilmektedir. Buna ek olarak sadece deneyimli medyum ve hocalar tarafından bilinip uygulanan kırmızı büyü; cinsel çekim veya arzu meydana getirmek için tercih edilirler. Kara büyünün etkileri bozulmadığı sürece kalıcı olabilmektedir. Örneğin papaz büyüsü etkileri oldukça güçlü olan kara bir büyü çeşididir. Bazı büyüleri bozmak yapmaktan çok daha zordur. Bu nedenle büyüleri bozmak da tecrübe gerektiren son derece önemli bir konudur.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü bozma nasıl yapılır sorusuna ayrıntılı cevap aradık. Büyü diğer adıyla enerji dengeleme çalışmasıdır. Her yönüyle karmaşık ve gizemli olan büyüye herhangi bir anda maruz kalabilirsiniz. Büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız bunun basit birkaç belirtisi vardır. Kendinizi sürekli yorgun ve uykusuz hissediyorsanız, evcil hayvanların aşırı tepkisiyle karşılaşıyorsanız üzerinizde kara bir büyü geziyor olabilir. Bu durumda uzman bir medyuma giderek büyü bozdurma konusunda destek almalısınız. Bu tip belirtiler ile karşı karşıya iseniz, kara büyülerin hayatınızı karartmasını beklemeyin. Medyum Saddam Ali, sizlere pek çok konuda yardımcı olabilir. Büyü bozdurmada yapılması gereken teknikler şu şekildedir:

 • Öncelikle büyünün hangi niyetle ve hangi dilde yapıldığı öğrenilmelidir.
 • Büyü yapılan kişinin manevi hayatı hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Büyü yapan kişinin kullandığı materyali ne şekilde aktifleştirdiği tespit edilmelidir.
 • Büyü yapan kişinin üç harflilerden yardım alıp almadığı tespit edilmelidir.
 • Yapılan büyünün ak mı kara mı büyü olduğu tespit edilir. Eğer kar büyüyse kişinin aşama alanı ve kendisi için nötürleme çalışmaları yapılarak büyü bozulur. Büyünün ak, kara veya kırmızı olduğuna Medyum Saddam Ali Hoca gibi uzmanlar tarafından kolaylıkla anlaşılabilir.
 • Ardından kişinin enerjisinin dengede kalması ve tekrar büyü yapılmaması için kişiye koruma büyüsü yapılır.
 • Son olarak da büyü esnasında kullanılmış materyal mümkünse bulunur ve yok edilir.

Büyü bozma aşamalarında büyünün türünü bilmek çok önemlidir. Her büyünün yapımı farklı olduğu gibi bozulması da farklıdır. Kara büyülere maruz kalan kişiler genelde uykulu bir halde olup depresyona girmeye meyillidirler. İradeleri dışında hareket ederler fakat bunun hayatın normal akışından kaynaklı olduğunu düşünürler. Sürekli paranoya halinde olan büyülenmiş kişiler kısacası hayattan zevk almazlar. Bir süre sonra akli dengesini dahi kaybedebilirler. Medyum Saddam Ali Hoca, özellikle psikolojik sorunlar karşısında insanları akılcı ve modern tıbbın çözümlerini kullanmaları konusunda uyarmaktadır.

Doğan psikolojik sorunlar nedeniyle bu kişiler bir psikologdan destek almalıdır. Kara büyülerin bozulması için genellikle üç harfliler kullanılır. Bu noktada üç harflilerle doğrudan iletişim kurmak sağlıklı değildir. Medyum kontrol altına aldığı üç harflilerle iletişime geçerek diğerlerinden yardım ister. Ak büyüleri bozmak için ise çeşitli tılsımlı sözcükler söyleyerek dualar okumak eterlidir. Ak büyüler iyi niyetle yapılır fakat eğer büyü olumlu sonuçlara neden olmadıysa bozulması daha kolay olmaktadır. Tılsım bozma süreçlerinde uzaktan yapılan işlemlerin yanı sıra kişinin kendinsin de dikkat etmesi gereken bir takım şeyler vardır. Örneğin beden temizliğine dikkat etmesi ve yaşam alanlarındaki enerjiyi nötrleyerek dengelenmesi tavsiye edilir.

Büyü Bozma İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyü bozma için dikkat edilmesi gerekenler, sadece medyum hoca değil aynı zamanda tılsım bozma işlemini talep edenlerce de dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Zira, tılsım ve ritüelin meydana getirdiği etkilerin giderilmesi için, büyü yapma aşmalarından daha uzun bir süreç veya zaman gerekli olabilir.

 • Büyü bozmak ile ilgili uygulamalarda farklılık görülmesinin nedenleri şu şekildedir:
 • Yapılan büyünün çeşidi
 • Büyü yapılmasının nedeni
 • Kişinin karakteristik özellikleri
 • Kişinin manevi inancı ve ibadet düzeni,
 • Kişinin yaşı, cinsiyeti ve burcu.

Büyü bozma işlemi, kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu özelliklere göre herkes için yapılan büyü bozumu ritüeli farklıdır. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız uzman bir medyuma başvurarak size uygun desteği sağlamasını isteyebilirsiniz. Büyü bozulması işlemini birçok insan evde kendi kendine yapmayı denemektedir. Ancak bu oldukça tehlikelidir. Büyüyü kendiniz bozmaya çalışırsanız olası yan etkiler şunlardır:

Büyü bozmaya çalışan kişi büyünün etkilerine kapılabilir:

 • Tılsım bozma ile ilgili çalışan kişi görmemesi gereken şeyleri görebilir ve bundan kaynaklı akıl sağlığını kaybedilir.
 • Büyülerin bozulması için çalışan kişiye üç harfliler musallat olabilir.
 • Evin enerjisi tamamen bozulur ve huzuru da kalıcı olarak gidebilir.
 • Tüm bu nedenlerden dolayı sağlığınız için evde büyü yapmaya ve tılsımları bozmaya kalkmayınız. Büyü manevi ilimlerden beslenen bir ilimdir. Bu ilmi sadece bilen ve uzman kişilerden almalısınız. Büyüyü evde bozmamanın yanında büyü bozulduktan sonra evinizde uygulamanız gereken bir takım önemli noktalar vardır.

Büyü ve tılsım bozma işleminde sonra bunlara dikkat etmekte fayda vardır:

 • Evinizde özellikle lavabo ve tuvaletlerinizi oldukça temiz tutmalısınız.
 • Evinizde ahşap olan her eşyayı tuzlu ve sirkeli suyla temizlemeniz gerekir.
 • Evinizin sadece eyerlerini değil duvarlarını da özenle temizlemeniz gerekir. Ancak bu şekilde evin enerjisi nötr hale gelerek temizlenecektir.
 • Eğer üç harflilerin musallat olması istenmiyorsa evde kötü koku bırakan şeylerden kaçınılmalıdır. Örneğin yemek yendikten sonra kirli tabaklar ortada bırakılmamalı ve kötü kokuya sebep verilmemelidir. Çünkü koku üç harflilerin beslendiği en önemli şeydir.

Büyü bozma için mutlaka Kurandan çeşitli ayet ve sureler okunmalıdır. Büyünün tesirleri Allah’a edilen dualar ve okunmuş su ile giderilebilir. Büyünün etkileri duaların yanında uzman medyumun size özel hazırladığı tılsımlı sözcükler ve dualarla giderilir. Medyum Saddam Ali Hoca’dan yardım almak için kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yöntemler dışında büyü ve tılsımları bozmak için sirkeli su da bilinen ve çok kullanılan bir yoldur. Sirke ile sihir bozma işleminde medyum yapması gereken işlemleri yaptıktan sonra kişi sirkeli su ile yıkanarak arınmalıdır. Büyünün etkisinde olan kişiye çeşitli dualar, tılsımlı sözcükler, vefkler ve ritüeller uygulanarak süreç desteklenir. Sirkeli su ile yıkanmak beden sağlığı için de oldukça faydalıdır.

Manevi yönden üç harfliler tarafından vücudun tacize uğraması sirkeli su sayesinde önlenmiş olur. Sirkeli su üç harflilerin ve şeytanların vesvesesinden korur. Özellikle de medyumlar sık sık sirkeli su ile banyo yaparlar. Büyülerin bozulması için çoğu zaman kaya tuzu ve su karışımı veya sirkeli su kullanılır. Sirkeli su ile yıkanırken kişi normal duşunu almalı ve ardından üzerine sirkeli suyu en son dökmelidir. Yani kişinin vücuduna en son sirkeli su değmelidir. Kalan su ile de gusül abesti alınır. Bu işlem bazen kaya tuzu ile de yapılmaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken sirkeli suyun tek başına büyüyü bozmayacağıdır. Sirkeli su sadece bu süreçte destekleyicidir. Tılsım bozma işleminde önemli olan medyumun okuyacağı dualar ve tesiridir. Büyülerin bozulması işleminden sonra kişiler er geç mutlu olacaklardır. Büyü bozulduktan sonra genellikle kişiye huzur ve mutluluk hâkim olur. Çünkü artık hayat normal akışında devam edecektir.

Büyü Bozma – Büyüden Korunma Yöntemleri

Büyü bozma, temelde kadın veya erkekler açısından son aşamada talep edilen işlerden bir tanesidir. Aslında ilk atılması gereke adımların başında büyüden korunmak gelmelidir. Farklı kültür ve dinlerde farklı nesneler tılsımlı veya uğurlu olarak kabul edilebilirler. Örneğin İngiliz Kültüründe “mavi kurdele” takmanın evlenen çifte uğur getireceğine inanılırdı. Anadolu Kültürü, büyü tarifleri veya uğurlanma nesneleri ile doludur. Örneğin 41 adet nohut tanesi üzerine İhlas Suresinin okunması gibi, uğurlanma veya büyüden korunmaya ek olarak, bereketi arttırmak için çeşitli ritüeller de uygulanmaktadır. Nazarın da bir tür büyü çeşidi olduğu düşünülebilir.

Dikkatli bakış ve nazar, kıskançlık gibi negatif duyguların tüm enerjisi, dikkatle bakılan (hasetle bakılan) kişi veya eşyaya geçer. Nazar nedeniyle ayna kırılması gibi durumlarla sık sık karşılaşmış olan insanlar sizin çevrenizde de bulunur.  Büyüden korunmak için değerli taşları, sirkeli su veya kaya tuzu ile karıştırılmış suyu, yarı değerli kuvars, dumanlı kuvars (ki bu değerli taş özellikle enerji seviyesini arttırmak için deneyimli medyum ve hocalar tarafından tercih edilir) ya da metaller (kadınlar için altın, erkekler için gümüş veya demir) tercih edilir. Deneyimli medyum ve hocalarla iletişime geçerek büyüden korunmak için neler yapabileceğinizi de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Medyum Saddam Ali Hoca sizlere sadece büyü bozmak veya cin musallatı gibi konularda değil aynı zamanda bu tip konularda da rehberlik edebilir.

Kur’anda Büyü Bozma Duaları

Kur’anda büyü bozma duaları, önemli bir yere sahiptir. Müslümanların özellikle günlük ibadetleri içerisinde rekâtlar sırasında okunan Felak ve Nas Sûreleri en etkili dualar arasında yer alır. Günümüzde Ayet’el-Kürsî gibi güçlü ve her derde deva olan çeşitli dualar da aynı zamanda büyü bozmak için, tılsımların etki gücünü ortadan kaldırmak için tercih edilen dualar arasında gelir. Bu dualar çoğu zaman medyum hoca tarafından büyü bozmak, tılsım nesnelerinin bulunması ve tılsımın ortadan kaldırılması için sıklıkla kullanılırlar. Ayrıca, muska ve vefkler için de dualar yaygın olarak medyum hoca tarafından sık sık tercih edilirler. Irak Asıllı Saddam Ali Hoca, engin Arapça Bilgisi ile sizlere bu konuların her birinde özellikle de büyü ve tılsım bozmak konusunda yardımcı olabilir. Temelde medyum hocalar, Kur’an-ı Kerîm’in yüksek bir güce sahip olduğunu bildikleri için büyü bozmakta sıklıkla duaları kullanırlar ve bunların çoğu aynı zamanda Peygamber Efendimiz (SAV.) tarafından da aynı maksat ve de niyetle kullanılmışlardır.

Uzaktan Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Uzaktan büyü bozma nasıl yapılır gibi çeşitli sorular da büyü bozmak için Irak Asıllı Medyum Hocamız Saddam Ali’ye gelenlerin sordukları başlıca sorular arasında gelir. Hocamız, bir fotoğraf ile uzaktan büyü tesiri altındaki bir kişinin üzerindeki kara büyüleri bozmak gibi bir işlemi sizler için engin bilgi ve deneyimi vasıtasıyla gerçekleştirebilir. Medyum hoca, büyünün yapılmasına ilişkin büyü tarifleri ile ilgili engin deneyime sahiptir. Bununla beraber büyü bozmak da, hocamızın sizler için gerçekleştirebileceği çalışmalar arasında gelir. Unutmayın; büyüyü yaptırmak kadar bozmak da ciddi bir iştir ve uzman medyum hoca desteği mutlaka şarttır. İyi niyetlerle uzaktan büyü bozmak, kara büyü bozmak gibi çeşitli işlemler için deneyimli ve profesyonel kişilerle çalışmayı sakın unutmayın. Uzaktan büyü bozmak için medyum hoca olarak sizlere yardımcı olan kişiler sizden fotoğraf veya benzeri malzemeler de talep edebilirler.

Büyü Bozma Günah Mı?

Büyü bozma günah değildir. Aslına bakarsanız, bugün Medyum Saddam Ali Hoca gibi uzmanlara insanlar genellikle büyü bozdurma işlemi için giderler. Hatta kötü amaçlarla yapılan ve sonuçları birine zarar verme hedefi taşıyan büyüleri bozmak, sevaptır. Bununla beraber, Allah’a şirk koşmamak ve medet ummamak kaydı ile çeşitli nesne, yarı değerli taş (akik, özellikle peygamberimiz Hz. Muhammed tarafından sıkça kullanılırdı) ve uğurlu nesnelerden faydalanmak bir tür sünnet olarak görülebilir; çünkü güvenilir hadisler peygamber efendimizin de uğurlanmayı sevdiğine dair çeşitli rivayetler barındırmaktadır.

Bozma çalışması, özellikle bir çiftin veya evli karı kocanın arasını tekrar yapmak, bir yuva veya birlikteliğin dağılmasını önlemek, özetle şifa maksadı ile gerçekleştiriliyorsa, büyü bozmak konusunda rehberlik yapan kişiye büyük sevap kazandırır. Büyü bozmak belki de bu yüzden Medyum Saddam Ali Hoca tarafından en çok gerçekleştirilen işlemlerdendir. Günümüzde, cin musallatı gibi sorunlarını da çözen deneyimli medyum ve deneyimli hoca olarak çalışan kişiler, insanlara yardım ederler ve çoğu zaman bu işlemden para istemezler. Yine de, Türk Kültüründe büyü bozmak veya benzeri işlemler için hoca ve deneyimli medyum kişilerine çeşitli ücretler ödenir ve bu bir tür adettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu