Vefkler

Büyü Bozma Vefki

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Büyüler insanın doğal yaşamına ve bu yaşam içerisinde kadere bağlı olarak başına gelen her olaya bir müdahaledir. Bu müdahaleler bazen olumlu ve hayırlı sonuçlar almak adına yapılsa da kötülük, uğursuzluk ve hayırsızlık getirme amacı ile yapılan büyü müdahaleleri de çoğunluktadır.

İnsanın yaşadığı hayata ve yaşamda başına gelen olaylara, yaşayış enerjisinden günlük akışına kadar her duruma el atabilen ve değiştirebilen büyüler oldukça tehlikeli durumlar ve keskin işlemlerdir. Bir büyü durumundan şüphelenen kişi onun bozulması için çeşitli araştırmalar yapar. Bu araştırmalarının sonucunda büyü bozmak için yeniden bir büyü yaptırmayı istemeyen kişi için büyü bozma vefki doğru bir yoldur.

Büyü bozmak için yeniden bir büyü işlemi yapılması kişinin gözünü korkutabilir. Bunun yanı sıra büyü gibi keskin bir yöntemi tercih etmek yerine daha hayırlı sayılabilecek, manevi yönden güçlü ve dualar ile ilerlenen bir işlem kişilere daha cazip gelebilmektedir. Bu durumda büyü bozma vefki başarılı sonuçları ile öne çıkacaktır.

Vefk ile Büyü Bozulur Mu?

Papaz vefki gibi vefk işlemleri büyüler gibi gizli ilimlerdendir. Fakat vefk işlemleri büyülere göre manevi açıdan daha güçlü sayılabilmektedir. Çünkü vefk işlemlerinde dualardan destek alınmaktadır. Dualar kaderin içerisinde yaratıcıdan istekleri ve dilekleri dile dökerek belirtmek, güçlü ve doğru dualar ile tesir, sonuç beklemektir. Vefk işlemleri de bu duaların yalnızca dile dökülmesinden daha fazlası, duaların tutabilmesi için çeşitli sembollerin ve harflerin çizilmesidir.

Büyü ve vefk işlemleri manevi ve gizli ilimlerdendir. Bundan dolayı her iki işlem birbirinden farklı olsa da unutulmamalıdır ki kadere ve doğal yaşama bir müdahaledir. Bundan dolayı bu işlemlerin içerisinden herhangi biri seçilirken kişi inanışına göre kendisini tartmalı ve ona göre karar vermelidir. Yaşama insan müdahalesi ile yön verilmesi doğru ve sevap sayılan durumlardan değildir. Fakat bir büyü yöntemi ile de vefk yöntemi aynı kategoride değildir.

Büyüler kişilere huzursuzluk, mutsuzluk ve rahatsızlık verecektir. Bu işlemlerin yok olması kişinin yeniden huzurlu ve mutlu yaşantısına dönmesi açısından önemlidir. Vefkler ile büyüler bozulabilir. Medyum tarafından hazırlanan güçlü dualar ve sembollerin işlemlere dahil edilmesi ile birlikte vefkler güçlü özellikleriyle büyülerin bozulmasına etki ederler. Medyum Mesih ile iletişime geçerek bu konu hakkındaki bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Büyü Bozma Vefki Belirtileri

Büyüler kişilerin aniden değişen ruh halleri, davranışları, duygunluk, ruhsal bozukluk, depresiflik ve kişinin karakterinde dolayısıyla da kararlarında görülen değişiklikler kendilerini belli ederler. Bu belirtilerin görüldüğü kişinin yakını bir gariplik olduğunun farkına kolaylıkla varabilir. Bu noktada direkt akla büyü yöntemi gelmese de kişi biraz araştırma yaparak veya etrafına danışarak büyü seçeneğini aklına getirebilir. Belirtiler doğrultusunda ilerleyen kişi büyü sonucuna varsa da emin olamaz. Medyum Mesih bir kişinin şüpheleriniz doğrultusunda büyü etkisinde olup olmadığını işlemleri ile kolaylıkla anlayabilmektedir. Büyü etkisinde olan insana bunu söyleseniz de o inkar edecek, anlamayacak ve kabullenmeyecektir. Bu durumda sonuca ulaşmak için onu ikna etmeniz doğru değildir. Doğru olan medyumdan destek alarak büyünün bozulması için işlemler başlatmanızdır.

Şirinlik vefki gibi vefkler hayırlı ve maneviyatı yüksek işlemlerdir. Dolayısıyla bir büyünün bozulmasında güçlü etkileri vardır. Büyüler güçlü ve keskindirler evet fakat vefkler de güçlü maneviyatı, tesirleri ile büyüleri etkisiz hale getirebilmekte başarılıdırlar.

Bir medyum hocadan destek alarak yaptırdığınız büyü bozma vefkinin ilk belirtileri kişinin daha önce kabullenmediği, ikna olmadığı durumun yani bir etki altında olduğunun farkına varıp kabullenmesidir. Kişi üzerinde bir işlem olduğunun, kendi istekleri doğrultusunda hareket etmediğinin, bir etki ile kendisine zıt karaktere büründüğünün farkına varır.

Bu farkındalığın ardından kişi eski hislerini, eski kendi özgür iradesini kullanarak verdiği kararlarını, davranışlarını ve dileklerini düşünür. Eski kendisini hatırlayan kişi, girdiği etkiden sıyrılmak istemeye başlar. Sıyrılmak, şimdiki halinden uzaklaşmak isteği zamanla baskın gelmeye başlayıp kişinin etki altından çıkmasına sebep olur. Ardından da kısa sürede tamamen büyünün etkisinden sıyrılır.

Büyü işlemlerinden sıyrılan kişinin üzerinde görülen durgunluk, depresiflik, düşünme ve sorgulama hali normal karşılanmalıdır. Kişi aniden bir buhrana girebilir. Fakat bu duygu durumlarından kısa sürede kurtulacaktır. Kafa karışıklığı bir karakterden çıkıp kendi asıl karakterine bürünmesinin doğrultusunda normaldir.

Büyü Bozma Vefki Nasıl Yapılır?

Büyü bozma vefki işlemleri mutlaka bir medyum tarafından hazırlanıp uygulanmalıdır. Kişi bir büyü yönteminden şüphelendiği durumda direkt medyuma başvurmalıdır. Bu sürecin hem doğru başlayıp ilerlemesini hem de tehlikeye atılacak her adımın önüne geçilmesini sağlayacaktır.

Bahsettiğimiz bütün gizli ilim işlemleri yanlış uygulamalar ile tehlikeli sonuçlar doğmasına sebebiyet verebilecektir. Kendi kendinize yapmaya çalıştığınız işlemler yanlış sonuçlar doğmasına sebep olabilir. Bundan dolayı mutlaka işi bilene bırakmalısınız. Medyumlar işlemleri yalnızca bilgileri ile değil ilimleri, başarılı tecrübeleri ve güçlü enerjileri, ailelerinden, soylarından, geçmişlerinden gelen güçlü önsezileri ile her işlemi hazırlayıp uygulamaktadırlar.

Büyü bozma vefki için de medyumun ilmi ve gücü önem arz etmektedir. Medyum Mesih ile bu güçlü işlemi kısa sürede tesirli sonuçlara çıkartabilirsiniz. Medyum ile konuşmanızın ardından kişinin üzerindeki büyünün tespiti yapılır. Ardından bu büyünün sahip olduğu nokta ortaya çıkartılır. Hangi büyü, ne amaç ile yapılmış ve kişinin üzerinde bu amaç ne kadar görülmüş işlem ne kadar tutmuş bunların tespiti gerçekleştirilir. Bu noktada kişinin bir büyünün etkisinde olduğunu bilip kabullenmesi söz konusu ise işlemler çok daha hızlı ilerleyebilmektedir. Kabullenmiyorsa da büyü bozma işleminin ilk etkisi kabullenme olacaktır.

Tespitlerin ardından büyünün bozulması için hazırlanacak duaların çalışması başlar. Büyünün gücüne, türüne göre onu alt edebilecek maneviyatta doğru bir dua hazırlanır. Duanın yanı sıra kişinin okuması uygun olan sureler ve bu surelerin okuma dilimi, zamanı da tespit edilir, belirlenir. Hazırlanan dualar tesirin artması adına uygun semboller, şekiller, çizgiler ve harfler ile birlikte özel boyutlardaki kağıda çizilir. Bu şekiller de yapılan büyüye göre ve bu büyüyü alt etmesi gereken duaya göre hazırlanmaktadır. Kişi hazırlanan vefki yanından 40 gün boyunca ayırmamalıdır. Bu süreç büyünün tamamen yok olması, vefkin büyüyü tamamen alt edip ortadan kaldırması için gerekli süredir. Kişinin üzerinde ilk etkilerin görülmesi için ise 5 gün yeterli olacaktır.

Bu etkiler büyünün çeşidine, hazırlanan vefk yöntemine, kişinin büyüye ve fevke gösterdiği tepkilere, karakterine kadar birçok unsura bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Fakat ilk etkinin görülmesi süreci en fazla 5 gün olacaktır. Bu 5 günün ardından diğer etkilerin görülmesi daha hızlı gerçekleşecektir. Kişinin ilk olarak kabullenme aşamasını atlatmasının ardından vefkin etkisini göstermesi için karakteri izin vermeye başlayacaktır. Bu kişinin bile fark etmediği şekilde, hızla olacaktır.

Büyü Kendi Kendine Bozulur Mu?

Büyülerin kendi kendisine bozulması olanaklı değildir. Büyüler güçlü ve keskin işlemlerdir. Yaptıran kişi böylesine güçlü bir işlemi tercih ettiyse kısa sürede güçlü bir etki görmeyi amaçlamıştır. Bu durumda kısa sürede etkisini gösterse de bu etkilerin uzun süre kalmasını da istemiş olmaktadır. Büyünün getirdiği etkiler kişinin üzerinde çok uzun müddet kalacaktır.

Bazı çeşitleri etkisini zamanla azaltacak olsa da genellikle bütün hepsi güçlü ve keskin etkilerinin göstermeye uzun yıllar devam etmektedir. Bir büyünün etkisinin geçmesi, kişinin üzerinde oluşturduğu değişikliklerin yok olması, yaşama yapılan müdahalenin ortadan kalkması için büyü bozma işlemi şarttır. Kendi kendine geçmesini beklemek doğru olmayacaktır. Bir medyuma danışmadan da büyünün bozulması mümkün kılınmamaktadır. Büyü bozma işlemleri için Medyum Mesih gibi güçlü medyumlardan destek almanız sizin yararınıza olacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir eşimle sorunlar yaşıyorduk ve bu sorunlarımızın hiç bir sebebi yoktu hep durduk yere kavga ediyorduk hep tartışıyorduk ama hiç birşey yoktu ortada son zamanlarda aramız daha kötü olmaya başladı ve ne yapacağımı bilmiyordum kafayı yemek üzereydim ne kadar düzeltmeye çalışsam bir türlü olmuyordur bir türlü düzelmiyordu aramız ne yapacağım diye düşünürken konuyu anneme anlattım ve o da beni bir hocaya yönlendirdi hocanın yanına gittik annemle beraber ve derdimi anlattım hocama hocam küçük bir bakım çalışması yaptı ve büyü olabileceğini söyledi ve bu işlem için hocam bana Medyum Mesih Hocayı önerdi çözerse tek Medyum Mesih Hoca çözer dedi ve internette numarasını buldum aradım hocamı hocama derdimi anlattım ve bakım çalışması yaptı yaptığı çalışmada eşimin üzerine yapılmış olan bir büyü gözüktüğünü söyledi ne yapacağımı düşündüm ve işlem yaptırmaya karar verdim hocam bu büyüyü bozabilecegini söylemişti ve tekrar aradım hocamı ve işlemlere başladık 21 gün süren bir işlem sürdü ve işlem bittikten bir kaç gün eşik eskiye döndü ve şu an çok mutluyuz Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam Allah ne muradın varsa versin inşallah sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Bir süredir eşimle nedensiz yere sorunlar yaşıyorduk sürekli birşeyler üretiyor ve herşeye bir bahane buluyordu ufak birşey oluyor ve onu çok büyütüyordu ne yapacağımı bilemiyordum artık ve mahallede bir hocaya anlattım bu durumu ve hocam da bana Medyum Mesih Hocayı önerdi hocamın numarasını bulduktan sonra aradım ve derdimi anlattım hocam eşimle bana yaptığı bakım çalışmasında eşimin üzerinde kötü bir büyü yapılmış olduğunu söyledi ne yapacağımı bilemedim ve hocam bu büyüyü bozup eşimle aramızı tekrar düzelteceğini söyledi ve hocama verdiğim onaydan sonra işleme başladık 21 günlük süren çalışma sonrasında eşimle aramız eskisinden de güzel olmaya başladı ve şu an çok mutluyuz Allah ne muradınız varsa versin inşallah Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu