Büyüler

Evlilik Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Evlilik kutsal bir durum, bir ilişkinin varabileceği en ciddi ve en kudretli kademe olarak görülmektedir. Ciddi bir ilişkinin varış noktasıdır. Evlilik büyüsü bu noktaya ulaşmak isteyen çiftlerin başvurduğu durumdur. Evlenmek isteyen, bu amaçla bir ilişkiye başlamak isteyen, ilişkide olduğu kişiyi evliliğe ikna etmeyi amaçlayan, mutlu bir evliliğin gerçekleşmesini isteyen kişiler tercih etmektedirler.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlenmek isteyen, ilişkisini ciddileştirip evlilik yoluna girmeyi arzulayan, evliliğe ikna etmeyi dileyen kişiler için evlilik büyüsü güçlü bir yöntem olarak bulunmaktadır. Kişiler yaşamlarında kendi çabaları ile çözemedikleri olayların ve durumların neticesinde gelen acıları ve kederleri atlatıp güçlü bir çözüm yolu bulmayı amaçlarlar. Büyüler güçlü çözüm yollarıdır ve kişilerin kendi başlarına halledemedikleri durumlarda tılsımlı güçleri ile olayların çözüme kavuşmasını sağlarlar. Evlenmeyi amaçlayan fakat uygun bir aday ile tanışamayan, bir ilişkisi olan fakat evlenmek için adım atmayan çekinik kalan bir kişi ile birlikte olan, nişanlılık aşamasının getirdiği stresi ve sıkıntıları çözüme kavuşturamadığı için ilişkisi tehlikeye giren kişiler için güçlü bir yol olarak sevgi büyüsü, evlilik büyüsü gibi çözümler bulunmaktadır.

Evlilik ciddiyet isteyen, karar verilmeden önce her ayrıntısı detaylıca düşünülmesi gereken bir süreçtir. Stres bu sürecin en etkili ve öne çıkan duygusudur. Heyecanın, mutluluğun üzerine kara bir örtü olarak gelen stres ilişkileri sıkıntıya ve tehlikeye sokmaktadır. Yaşamın zorluğunun yanı sıra böylesine güçlü ve ciddi bir adımı atmaya çekinik kalmak normaldir. Gerek manevi gerekse maddi zorlukların olması böylesine güçlü ve büyük bir adımı atmak konusunda kişinin çekinik olmasını, düşünmesini ve emin olamamasını sağlamaktadır. Birisi ile yaşamını birleştirmek bundan emin olmak ciddi bir ilişkinin yanı sıra kişinin her an kapıyı çarpıp da çıkamayacağı, büyük sorumluluklar alması gereken, iki kişi olarak bir çift olarak bir karı koca olarak düşünüp adım atmasını gerektiren durumları kabullenmesi ve bunlardan emin olmasını gerektirmektedir evlilik.

Büyülerin hazırlanması ve uygulanması da büyü kadar önemlidir. Bilinçsiz yapılan her hareket büyü dünyasında, ilimler konusunda bir tehlikenin kapısını açabilecektir. Kendi tecrübeleriniz ve araştırmalarınız bir büyüyü uygulayabilecek konuma sizi getirmeyecektir. Medyumlar uzun yıllardır bu sektörde olmaları, güçlü ilimlere sahip olmaları, tecrübe ve beceri sahibi olmalarının yanı sıra başarılı tecrübeleri ve deneyim sahibi olmaları ile öne çıkmaktadırlar. Her işin bir ustası vardır. Büyü konusunda da Medyum Mesih ile iletişime geçmek sizi bir profesyonel ile bağlantıya geçmiş hale getirmektedir.

Bu konuda önemli noktalardan birisi de iletişiminizin kuvvetli ve açık olmasıdır. Medyum ile iletişime geçmenizin ardından ona ilişkinizin bütün detaylarını anlatmanız, sormuş olduğu sorulara net ve kesin cevaplar vermeniz, ilişkinizde yaşanan önemli olayları kendisi ile paylaşmanız hem sizi hem büyüyü yaptırmak istediğiniz partnerinizi hem de ilişkinizi ve boyutunu, aranızdaki iletişimi anlaması konusunda önemlidir.

Bütün bunları göze almış, heyecanla yaşamının yeni evresini bekleyen kişinin karşısındaki tarafın çekinmesi, emin olmaması istese de kesin karar verememesi durumunda istekli olan kişi daha büyük sorumluluk almalı, bir çözüm yolu bulması gerektiğini hissetmelidir. Bu çözüm yolu ilk olarak konuşmak, ikna etmek olsa da bundan çözüm bulamayan, sonuç alamayan kişi için evlilik büyüsü güçlü bir çözüm yolu olacaktır.

Her büyü gibi evlilik büyüsü de mutlaka bilgili, ilim sahibi bir medyum tarafından hazırlanıp uygulanmalıdır. Kendi çabalarınız, araştırmalarınız ile yapabileceğiniz bir yöntem değildir evlilik büyüsü. Mutlaka bir medyumdan yardım ve destek alınmalı onun uygun bulduğu şekilde süreç ilerlemelidir. Sizin yapabileceğiniz kendi yöntemlerinizi kullanabileceğiniz tek durum konuşmak karşısındaki kişiyi ilk olarak konuşarak ikna etmeye çalışmak, hislerinizi açarak evliliği kabullendirmek olacaktır. Bundan çözüm alamadığınız noktada da evlilik büyüsü yaptırmaktan emin olmak bu verdiğiniz kararın sorumluluğunu alarak medyum ile iletişime geçmek olacaktır.

Evlilik Büyüsü Etkili Midir?

Her büyünün etkisi yapıldığı olaylara, durumlara, kişilere ve büyüyü yapan medyuma göre değişiklik göstermektedir. Kara büyüler de ak büyüler durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi bir kişinin duygularını ve bu duyguları ile vereceği kararları etkilemeye dayalı büyüler güçlü etkiler göstermektedirler fakat kişinin karakteri düşünceleri hisleri bu değişimlerin görülmesinin zamanını değiştirebilmektedir. Büyünün yapıldığı kişinin güçlü karakterde, kendinden ve kararlarından emin, vazgeçtiği durumlara ve kişilere karşı geri dönme isteğinde ve kararında bulunmayacak biri olması büyünün etki etmesini, süresini değiştirebilmektedir. Bu kişilerin güçlü karakteri büyülere karşı etkisini güçleştirmektedir fakat her ne olursa olsun büyüler ruhani varlıkların ve güçlü tılsımların sayesinde daha güçlüdürler ve etkisini göstermektedirler.

Evlilik büyüsü kişilerin evliliğe ikna olması için, ilişkisini evlilik yoluna sokmayı istemesi için yapılmaktadır. Büyünün yapıldığı kişide beklenen ve istenilen etki kısa bir sürede görülecektir. Arzu edilen, kişinin evliliğe ikna olması, ilişkisini evlilik yoluna taşıması, evlilik teklifi etmesi gibi durumlar evlilik büyüsünün etkisini gösterdiğine işarettir.

Sevgiliye Evlilik Büyüsü

İlişkiler belirli süreçlerden ve aşamalardan geçmektedir. İlk olarak büyük bir istek ile başlayan çekinikliğin zamanla birbirini tanımak ile atlatıldığı, flörtün ardında iletişimin ilerlemesi ile sevgililiğin başladığı aşama var olmaktadır. Çift olan kişiler birbirini daha yakından tanıyarak, birlikte daha fazla ve uzun zaman geçirerek birbirlerine alışır ısınırlar ve aralarındaki iletişimin yanı sıra bağlarını, arzularını ve isteklerini güçlendirirler. Ardından uzun bir zamanın geçmesi ve bu isteklerin, arzuların güçlenmesi ile ciddi düşünme aşaması başlamaktadır. Sözlenmek, nişanlanmak bu aşamaları, ciddi düşünme kısmının devamını getirmektedir.

Ciddileşmek, büyük sorumlulukların arkasına girmek kişinin çekinceli davranmasına, kendini geri çekmesine sebep olmaktadır. Ciddi olmak kişiyi geri çekmektedir. Evlilik ile beraber ailelerin ilişkiye daha fazla dahil olması, söz sahibi olması, fikir belirtmeleri, daha büyük harcamaların başlaması, bir kişi ile yalnızca evini, özel alanını değil yaşamını da paylaşacak olmak büyük sorumluluk demektir. Kendinden emin olan bir kişi de bu aşamalarda zorlanabilmektedir.

Sevgililik gibi güçlü fakat flörtöz ilerleyen ilişkinin bir anda ciddi sorumluluklar üstlenmek, büyük kararlar vermek, özgürlüklerden feragat etmek, özel alanları kısıtlamak, arkadaşlık ortamından biraz daha soyutlanmak anlamına gelmesi, ciddileşmesi zordur. Kişinin bu değişimleri aniden kabullenmesi de zor olacaktır. Evlilik büyüsü bu kabullenme aşamasında zorluklar çeken, bocalayan kişiye yardımı olan bir çözümdür.

Sevgililerin ilişkilerinin boyutlarının güçlenmesine etki eden evlilik büyüsü kişinin evlilik yoluna girmesinde ikna olmasını, bu konuda olumlu düşünmesini, evliliğin zorluklarının yanında güzelliklerini de görüp istemesini sağlamaktadır. Kısa bir sürede güçlü etkisini göstererek kişinin iknasında önemli bir rol oynamaktadır.

Her büyü gibi evlilik büyüsü de mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyumun bilgisi ve ilminin yanında deneyimleri güçlü tecrübeleri büyünün hazırlanıp uygulanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Evlilik büyüsü gibi kişinin hislerinde, duygularında, kararlarında önemli değişimler yapabilecek bir büyüyü bilinçsizce yapmak, hazırlamak, uygulamak tehlikeli ve yanlış sonuçların oluşmasına boş beklentilerin içine girilmesine olanak sağlayacaktır. Medyum Mesih ile iletişime geçerek zor olan evlilik yolunu çift olarak halledebilmeyi, evliliğin güzelliklerini görebilmeyi ve bu ciddi boyutu mutlulukla yaşamayı mümkün kılabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir gün evlilik için bi işlem yaptıracağımı hayatta düşünmezdim gerçekten. Hayat sürprizlerle dolu. normalde ailedeki arkadaş grubundaki ben evlenmem asla diye kişilerdenim ben. Biri girdi hayatıma ve bütün herşeyimi tüm düzeni alt üst etti. Ozaman anladım aşk varmış. Platonik falan değildim ama işin ciddiye binmesi istedikte o kaçıyordu. Öncr zamana bıraktım zamana bıraktıça mesafe girdi bu yolu izlemenin doğru olmadığını anladım. Tavsiye üzerine Medyum Mesih Hoca iLe tanıştım. sorun budur hocam dedim. Bakımı yaptıktan sonra Evlilik büyüsü yapabileceğini söyledi. Bu işlem birden olabilecek bi işlem değil ama kesin faydalıdır. Evlilik büyüsü için Medyum Mesih Hocam işe koyuldu. Kesinlikle sürekli faydasını gördüm. Mesela 2 aya kadar nişanlanmış oluyoruzz Medyum Mesih Hocadan Allah razı olsun

  2. Son çare olarak burayı gördüm çünkü başka bir çarem yoktu sevdiğim adamı kaybetme korkusu belki benim için bu dünyada ki en büyük korku olabilir sevgilimle 6. Yılımızı geride bıraktık fakat ben artık bu ilişkinin daha ileri gitmesini artık hat safaya ulaşmasını istiyordum ama erkek arkadaşım bunun için daha çok erken olduğunu ve böyle bir şey istemediğini belirtti ama artık ben evlenmeyi çok istiyordum 28 yaşına geldim erkek arkadaşım da benden 2 yaş büyüktü bende evlilik yaşımızın geldiğini düşünerek kendisini ikna etmeye çalıştım tüm yollara başvurdum herşeyi denedim olmadı son çare olarak burayı gördüm çünkü elimden gelebilecek başka bir şey kalmadı tabi defalarca dolandırıldım ilkinde pes etmedim edemezdim çünkü başka çarem yoktu en sonra Allah razı olsun kendisinden ki Medyum Mesih hocaya rastladım derdimi anlattım yaşadıklarımı anlattım bana yardım edebileceğini evlenmemi sağlayabileceğini söyledi öyle bir konuşma yetisine sahip ki hocamız beni mest etti bana öyle bir güven verdi ki ona bütün kalbimle inandım güvendim ve sonrasında işlemlere başladık işlemlerin süresi 5 hafta süreceğini söyledi biz 5 hafta boyunca işlemlere devam ettik 5. Haftanın sonunda tam pes ettim derken sevgilim beni evden aldı bir restoranta götürdü kimse yoktu ama restorant açıktı geçtik içeri birden önüme geçip diz çöktü ve birden konfetiler filan patladı sevgilim de o an yüzüğü çıkardı ve evlenme teklifini etti fakat ben olayın şokundan inanamadım herkes durdu öyle de ve cevabımı bekledi bende tabiki büyük bir heyecanla kabul ettim o gün benim 29 yıllık yaşam serüvenimde ki en güzel en mutlu eden gün olmuştu o günü medyum amir Ahmed hocayı arayıp ona teşekkürlerimi şükranlarımı sundum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu