Gerçek Medyum Yorumları

İbrani Medyum Elyesa Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlukta İbranicenin çok önemli bir dil olduğunu biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız bugün sizlere hem çok iyi İbranice bilen İbrani Medyum Elyesa Hoca’yı hem de İbranicenin neden medyumluk için çok önemli olduğunu anlatacağız.

İbrani Medyum Elyesa Hoca Kimdir?

Şimdi size çok ilginç bir medyumdan bahsedeceğiz. Sanki kendisinin kaderi medyum olmak gibi düşünen bir medyumdan… Hayatı boyunca, kaderin onu bu noktaya getirmesi gerektiğini düşünüyordu Medyum Elyesa… Bu nedenle bu işe gerçekten gönlünü veren bir medyum kendisi. Yaşadığı esrarengiz olaylar, aile kökenlerindeki bilgelik ve doğuştan gelen yetenekler. Tüm bunlar ona seçilmiş bir insan gibi hissettirdi. İsmini de buna istinaden değiştiren Medyum Elyesa, bugün kendi ülkesinden çok uzaklarda medyumluk mesleğini profesyonel bir şekilde icra ediyor.

İbrani Medyum Elyesa Hoca Biyografi

Filistin doğumlu İbrani Medyum Elyesa Hoca, 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Doğduğu ülke kaynaklı çok iyi derecede İbranice bilmektedir. Zeki, meraklı ve heyecanlı bir çocuk olan İbrani Medyum ELyesa Hoca, hayatında olup biten her şeyi sorgulamış ve öğrenmek istemiştir. 5 kardeşi olan Medyum Elyesa, ailesi tarafından okutulan tek çocuk olmuştur. Mısır’da önemli bir yere sahip olan El-Ezher üniversitesinde İslami ilimler üzerine eğitim almaya başlamış ve böylelikle medyumluğa ilk adımını atmıştır. Aslında 90’lı yıllara kadar Türkçe bilmeyen İbrani Medyum Elyesa Hoca, bu yıllarda okuduğu bölgedeki iç karışıklık nedeniyle Türkiye’ye kaçmak mecburiyetinde kalmıştır. Mardin’e yerleşen hocamız, burada da medyumluğuna katkı sunacak birçok etkenle karşılaşmıştır. İbranice bilmesinden dolayı kendisinden yararlanmak isteyen bazı hocalar, Medyum Elyesa’dan İbranice kökenli olan bazı ilim kitaplarını okumasını ve çevirmesini rica etmiştir. Bu sayede hem Türkçesi gelişen İbrani Medyum Elyesa Hoca hem de hiç bilmeden medyumluk alanında gelişmiştir.

İbrani Medyum Elyesa Hoca Yorumları

İbranice bilmenin medyumluk için önemli olduğunu makalemizin başında dile getirmiştik. Bizce artık nedenini sizler de biliyorsunuz. Evet, medyumluk için baş kitap sayılabilecek pek çok kaynak İbranice dilinde yazılmıştır. Bu nedenle İbranice bilmek, medyumlara ana dilinden ve orijinal kaynaklardan %100 gerçek bilgiler sunmaktadır. Bu da mesleğin gelişmesinde gerçekten büyük katkı sağlamaktadır. Bugün gün yüzüne çıkarabilen ve insanların derdine çare olan birçok büyü çeşidi, İbranice bilen medyumlar aracılığıyla öğrenilebilmiştir. İbrani Medyum Elyesa Hoca’da bu nedenle birçok insan tarafından takdir edilmekte ve hatta medyumlar tarafından bile hoşgörüyle karşılanmaktadır.

İbrani Medyum Elyesa Hoca Şikayetleri

Kusursuz insan vardır, diyebilir miyiz? Elbette hayır! Bizce en büyük kusur, insanın kendisini kusursuz görmesi ile başlar. İbrani Medyum Elyesa Hoca’da ne yazık ki onlardan biri. Kendini çok büyük görmek ve kusursuz olduğuna inanmak ruhumuzun en büyük düşmanı çünkü sahip olduğumuz bu duygular bizlere hata yaptırır, insanları üzmemize neden olur ve hata yapsak bile telafi etmemeye neden olur. İbrani Medyum Elyesa Hoca, hiçbir zaman yaptığı bir büyünün tutmayacağına inanmamıştır. Bir kişi çıkıp ona bunun aksini söylediğinde maalesef çok ters üsluplarla karşılamaktadır. Yaptığı hatayı telafi etme lütfunda bulunmadığı gibi müşterilerinin de kalbini ciddi oranda kırmaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim aylardır aşık olduğum bir çocuk vardı sürekli konuşuyoruz görüşüyoruz ama bir türlü yakınlaşma olmuyordu bir türlü adım atamıyorduk birbirimize ben ona aşıktım ama söyleyemiyordum çok kez denedim ama en sonunda müsait bir zamanda söyledim ve bana beni sadece arkadaşı olarak gördüğünü söyledi kafayı yedim deliye döndüm ne yapacağımı bilmiyordum çok şey yaptım benimle beraber olabilmesi için çok yolu denedim herşeyi yaptım ama istemiyordu beni bende internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum hocama yaptırmak istediğim işlemi söyledim onay verdim işleme başladık işlem süresince aramız biraz daha iyiye gidiyor ve işlem sonucunda arkadaşım da bana aşık olduğunu artık onunda beni istediğini söyledi allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam allah ne muradınız varsa versin

  2. İyi günler benim bir süredir eşimle bir takım sorunlarım vardı aşamıyorduk içinden çıkamıyorduk sürekli bir kavga tartışma içerisindeydik ve eşim geçen ay evden gitti hala gelmedi ve boşanma davası açmış kafayı yedim ne yapacağımı bilemedim arıyorum telefonlarıma bakmıyor mesaj atıyorum cevap vermiyor kaç gün uğraştım ama olmadı en son çare bir hocayla görüşmekti internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum hocama derdimi anlattım yaptırmak istediğim işlemi söyledim yaptığı bakımdan sonra onay verdim işleme başladık hocam yaklaşık 21 gün sürecek işlem dedi sabırsızlanıyordum işlem süresince çok sakin kaldım ve 15 günde eşim eve geri döndü ve boşanma davasını da geri çektik Medyum Mesih hocam güveniliri işinin üstünde duran gerçek bir hoca herkese tavsiye ederim çok dürüst ve samimi kendisi allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu