Gerçek Medyum Yorumları

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Son zamanlarda en çok merak edilen medyumlardan bir tanesi, Iraklı Medyum ismiyle bilinen İbrahim Tuğşad olmaktadır. Aşk büyüsü ve papaz büyüsünde uzman ve garantili olduğunu dile getiren Medyum, bu konuda hizmet almak isteyenleri son derece heyecanlandırmaktadır. Merakınızı gidermek üzere biz de sizler için kendisi hakkında detaylı bir araştırma yaptık ve Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad ‘ın hizmetlerinden yararlanan bireyler ile iletişime geçtik. Öyleyse gelin, hep birlikte ilk önce kendisini tanıyalım.

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad Kimdir?

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad hakkında ilk öne çıkan özellik, daha önce hiç duymadığımız büyü türleri hakkında hizmet vermesi olmaktadır. Aşk büyüsü konusunda daha çok etkili bir isim olan Iraklı Medyum İbrahim, şu anda Malatya’da bir kilise yanında hizmet vermektedir. 40’lı yaşlarının sonunda olduğunu bildiğimiz Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad, ana dilinin Arapça olmasından yararlanarak gizli ilimlere dair birçok kaynağı orijinal dilde okuma fırsatına nail olmuştur. Kendisiyle tanışmak ve iletişime geçmek ise oldukça kolay olmaktadır. Orta Doğu, tabiri caizse bir medyum hazinesidir. İşinde uzman birçok medyum bu bölgeden çıkmaktadır. Bu durum elbette ki sizleri yanıltmamalıdır! Eğer bir medyum Arap kökenliyse kesinlikle en iyisi o’dur gibi yanılgılara kapılmayalım. Asla o bölgede bu durumdan faydalanmak isteyecek bireylerin olacağını da unutmayın! Öyleyse Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad hakkında yapılan bazı eleştirilere de kulak verelim.

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad Biyografi

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad, isminden de anlaşılacağı üzere Irak’ta dünyaya gelmiş ve anadili Arapça olan medyumlardan biridir. Kökenleri itibariyle medyumluk hayatında hep var olmuştur. Doğduğu büyüdüğü evde sürekli büyülerle ve gizli ilimlerle uğraşılmıştır. Dolayısıyla bu durum, İbrahim Tuğşad’ın da küçük yaşlarda medyumluğa merak salmasına neden olmuştur. Öğrendiğimiz bilgilere göre medyumluk mesleğini tam olarak eline alması ve bu konuda hizmet vermeye başlaması 18 – 20 yaşları arasında olmuştur.

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad Yorumları

Iraklı medyum adıyla tanıdığımız İbrahim Tuğşad, genellikle yüz yüze hizmet vermeyi daha etkili bulanlardan, bu nedenle kendisiyle iletişime geçildiğinde pek fazla bilgi vermeyerek direkt olarak görüşmeyi teklif etmektedir. Iraklı medyum bu durum nedeniyle biraz eleştirilmektedir. Kendisi uzun süre zarfında görüştüğü kişilerle bile nihayetinde yüz yüze görüşmeden herhangi bir hizmet veremeyeceğini söylemektedir. Medyum İbrahim Tuğşad’ın beklentisine göre gerçek bir medyum hizmeti almak isteyen kişi, bunun için uzun yol bile kat etmelidir.

Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad Şikayetleri

Medyumlar hakkında çok sık alınan şikayetlerin başında, yaptırdığı büyünün etkisiz olduğunu görmek vardır. Belki de bir medyum için alınabilecek en kötü şikayetlerden biri budur çünkü yapılan bir büyünün başarısızlığı, bireyi hem maddi hem de manevi yönden etkileyecektir. Bundan dolayı medyumların yaptıkları her işlemde son derece dikkatli olması gerekmektedir. Yapılacak tek bir yanlış işlem, her şeyin boşa gitmesini sağlayabilir. Bir büyünün etkisiz olması medyumun başarısız ve işinde yetersiz olduğunu göstermez! Bunu açıklamak gerekirse yapılan işlemin etkisiz olması her zaman medyumdan kaynaklı değil, direkt hizmeti alan kişiden de kaynaklanabilir diyebiliriz. Bunun nedeni ise büyü işlemleri hizmet alan ve hizmet veren arasında karşılıklı dayanışmayı gerektirdiğindendir. Bu nedenle iki tarafında gerekli prosedürlere harfiyen uyması şarttır. Gel gelelim Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad’ın başarısız büyü şikayetlerine…

Evet, kendisi hakkında başarısız büyü işlemleri yaptığı söylenmektedir. Aşk büyüsü ve papaz büyüsü gibi son derece önemli büyü çeşitlerinde garantili olduğunu dile getiren Iraklı Medyum İbrahim Tuğşad, bu konuda da eleştiri almakta ve etkisi görülmeyen büyü işlemleri yapmaktadır. Aşk büyüsü etkisi en geç görülen büyülerden biri olsa da papaz büyüsü için aynı durumu söylemek doğru olmaz. Etkisi ve yapılış yönüyle en büyük kara büyülerden olan papaz büyüsü, tesirini en çabuk gösteren büyülerden de biridir. Eğer bir medyuma güvenmek ve ondan hizmet almak istiyorsanız, papaz büyüsü konusundaki başarısını baz alabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir süredir evimizde kavga gürültü eksik olmuyordu eşimle sürekli kavga ediyorduk eşim böyle biri deildi son zamanlarda çok değişmişti çok ufak şeyleri bile çok büyütür olmuştu kaç defa konuşarak çözmeye çalıştım yine olmadı ve altın günümüz vardı komşularla altın gününde bir komşuma anlattım eşimle aramızda olanları ve komşumda bana büyü vardır dedi bana bir medyum hoca ismi önerdi oda arkadaşından duymuş beraber aradık Medyum Mesih hoca ile görüştük derdimi dinledi bakım yaptı bize ve büyü olduğunu söyledi ve bana bazı yerler tarif etti dolap pervazları kapı arkaları felan bende baktım hemen elimle koymuş gibi buldum büyü yapmışlar muska yazı felan vardı ve bu büyüyü bozmak için işleme başladık işlem sonunda büyüyü bozduk şimdi evimize dirlik düzenlik geldi çok şükür eşim eskisinden daha iyi bana karşı hiç bir şeye sinirlenmiyor herşeyde sakin davranıyor allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu