Gerçek Medyum Yorumları

Mardinli Medyum Zeki

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Mardinli Medyum Zeki’yi tanımak istiyorsanız bu yazımıza hoş geldiniz. Kendisi hakkında tüm ayrıntıları, biyografisini, kendisine yapılan yorumları ve şikayetleri paylaşacağımız bu yazımızda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Mardinli Medyum Zeki Kimdir?

Mardinli Medyum Zeki astroloji ve vekf uzmanı bir medyumdur. Yaptığı büyüler papaz büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk muskası, evlenme muskası, soğutma büyüsü, sabun büyüsü, adet kanı büyüsü ve 72 saatte aşık etme büyüsü yapmaktadır. Eğer bu büyüleri yaptırmak istiyorsanız Mardinli Medyum Zeki’den bilgi alabilirsiniz.

Mardinli Medyum Zeki Biyografi

Mardinli Medyum Zeki adından da anlaşılacağı üzere Mardin’de doğmuştur. Medyumluk mesleğine olan ilgisi de ailesinden gelmektedir. Mardinli Medyum Zeki’nin dedesi de bir medyumdur ve dedesinden gelen bu yetenek Mardinli Medyum Zeki’ye de geçmiştir. Mardinli Medyum Zeki dedesini göz kulağıyla dinleyerek bu mesleğe olan ilgisini fark etmiştir. Dedesi de Mardin’de tanınmış bir medyum olan Mardinli Medyum Zeki, eğitimlerini böylelikle dedesinden almıştır. Dedesinin namını devam ettirmek isteyen Mardinli Medyum Zeki, bugün dedesine yakışır bir torun olmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Mardinli Medyum Zeki 12 yıllık bir tecrübeye sahiptir ve 12 yıllık tecrübeyle Mardin halkına hizmet etmeyi kendine bir görev edinmiştir.

Mardinli Medyum Zeki Yorumları

Mardinli Medyum Zeki’ye gelen yorumları sizler gibi biz de merak ediyoruz. Hemen araştırmaya koyulduk ve ağırlıklı olarak kötü yorumlar geldiğini gördük. Biraz bu duruma şaşırdığımızı söylemeden edemeyeceğiz ama gelen kötü yorumların tavrı yüzünden olduğunu ve tavrı yüzünden büyü yaptırmaktan vazgeçen insanları görmek bizi daha da meraklandırdı. İnsanlar ne gibi bir tavırla karşılaşmış gelin birlikte inceleyelim.

Mardinli Medyum Zeki Şikayetleri

Mardinli Medyum Zeki’ye büyü yaptırmak için gidenlerin yorumlarına rastladık. Yorumları teker teker incelediğimiz de birçok şikâyet olduğunu gördük. En çok hangi konudan şikâyet var diye baktığımızda bir konunun öne çıktığı açıkça belli oluyor. Bu konuyu hep beraber inceleyelim, Mardinli Medyum Zeki’ye gidenler yaptığı büyüler hakkında bilgi istemiş ve ilk kez büyü yaptırdıkları için doğal olarak bazı çekinceleri varmış. Bunu Mardinli Medyum Zeki’ye söylediklerinde ise kendisi onlara biraz ters davranmış. Büyüleri hakkında bilgi isteyenlere bilgi vermiş fakat çok sinirli bir üslupla bilgi vermiş. Hatta bazı müşteriler bu tavrı yüzünden büyü yaptırmaktan vazgeçmiş, başka bir medyuma büyü yaptırmış. O gün ters bir günündeymiş diyeceğiz ama başkaları da bu konu hakkında şikâyet ettiğine göre ara ara olan bir durum değil. Bu durumdan anlıyoruz ki kendisi biraz asabiymiş. Biz biraz daha insanlara sakin davranmasını öneririz. İnsanlara böyle yaklaşmamalı ve mesleğine uygun davranmalıdır diye düşünüyoruz. Biraz daha sabırlı davranmalı ve büyü yaptırmaya teşvik edici tavırlar takınmalıdır. Böyle davranmaya devam ederse insanlar Mardinli Medyum Zeki’ye neden gitsinler ki? Böyle giderse bizce daha çok müşterisini kaçırabilir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herkese merhabalar uzun süredir devam eden ilişkimiz bir kaç hafta önce son buldu ufak tefek tartışmalar küçücük şeyler yüzünden oldu hepsi saçma geliyordu ama bişe diyemiyordum kız arkadaşım beni terkedip gitti ne yaptıysam döndüremedim ve internetten araştırmaya başladım bir çok hoca gördüm aradım ama bana en samimi Medyum Muhammed El Ziyad hocam geldi hocamla yaptığımız görüşmede yaptırmak istediğim işlemden bahsettim işleme başaldık 16 gün süren çalışma sonrasında kız arladaşım beni aradı ve pişman olduğunu geri dönmek istediğini söyledi çok şaşırdım deliye döndüm demem o ki Medyum Muhammed El Ziyad hocamı herkese tavsiye etmek istiyorum iyiki varsınız hocam iyi günler

  2. Ben 4 yıllık evliyim ve çocuğum olmadı Kayınvalidem ve görümcemde bu durumu asla kabul edemediler eşime benden ayrılması için baskı yapıp durdular zamanla da eşimde değişik haller olmaya başladığında açıkçası korktum ve hemen araştırma yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocamla görüşme yaptık Ve hocam da bana bağlama büyüsünden bahsetti bende kabul ettim 2 haftalık süren işlemden sonra eşimle aramız düzeldi ve şimdi de ne kayınvalidem ne görümcem ağızlarını açıp bana tek kötü bir yorum düşünce davranış asla sergileyemiyolar Allah ne dileğin varsa kabul etsin Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu