Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Abdülhamid

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilimler öğretilerine sahip olarak farklı manevi yöntemler uygulamalarında bulunan kişilere medyum denmektedir.

Medyum Abdülhamid Kimdir?

Medyum Abdülhamid hakkında sizler adına detaylı ve güvenilir kaynaklardan bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun sahip olduğu ilimler ile tecrübelerini araştırarak yazımız vasıtası ile sizlerle paylaştık.

Medyum Abdülhamid Biyografisi

Medyum Abdülhamid 1982 Hatay doğumludur. Medyum yaşamına Ankara’da devam etmektedir. Medyumun dedesi hüddam ilmine sahip bir isimdir ve ilk olarak onun ilminden eğitimler alarak kendisini geliştirdiğinden bahsetmektedir. 15 yaşından itibaren farklı gizli ilimler öğretileri ile ilgilenmiş isim zamanla Kuveyt, İsrail, Arabistan gibi bölgelerde de eğitim aldığından bahsetmektedir.

Medyum Abdülhamid Yorumları

Medyum Abdülhamid hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyum ile direkt iletişime geçmiş, kendisi ile çalışmış kişilerin yorumlarını dikkate aldık ve en çok bahsedilen kendisinden aşk, bağlama, papaz büyüsü işlemlerinde destek aldıklarıdır.

Medyum Abdülhamid Şikayetleri

Medyum Abdülhamid hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişilerin şikayet içerikli yorumları da bulunmaktadır ve en çok bahsedilen medyuma randevunun sıralı olması ve zor ulaşılmasıdır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben Kemal. 7 yıllık evliyim eşimle çok güzel bir ilişkimiz var ama bu son 1 yıldır eşimle sebepli sebepsiz kavga etmeye başladık her kavgamızda benimle boşanmak istediğini bana katlanamadığını söylüyor ne yaptıysam nafile düzeltemedim. İrtennette yaptığım uzun araştırmalar sonucu medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözeceğini söyledi ilk başlarda ön yargılı olsamda işlemlere başladık söylediği tüm işlemleri yerine getirdim ve irtibatı hiç kesmedim 21 gün sonunda eşim ile eski halimize geri döndük allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu