Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Abdullah

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün internette hakkında çok fazla yorum bulunan bir medyumla karşınızdayız. Medyum Abdullah, adı çok fazla duyulan ve yorumlanan medyumlardan biridir. Gelin, hakkında daha fazla bilgiye sizlerle birlikte göz atalım.

Medyum Abdullah Kimdir?

Medyum Abdullah’a dertlerini açan birçok insan bu dertlerine kesin çözüm bulmaya çalışıyor. Bir hastalığınız varsa ve tıp bu hastalığına çare bulamadıysa insanlar son çare olarak medyumlara başvurur. Bu gibi konularda ise Medyum Abdullah ön plana çıkmaktadır. Medyum Abdullah insanların hastalıklarına çare bulmaya çalışan medyumlardan biridir. Medyum Abdullah bu mesleğe her şeyini koymuş ve büyülerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. İşini titizlikle yapan bir medyum bulmak bugünlerde oldukça çok zordur. Biliyorsunuz ki medyumların dolandırıcı olduğuna dair internette bir çok bilgi dolaşmaktadır. Medyum Abdullah ise buna tamamen karşı çıkıyor, kendisinin son derece güvenilir bir medyum olduğunu iddia ediyor. Peki Medyum Abdullah’ın bu iddiası ne kadar doğru? Bu iddianın temel bir kaynağı var mı? Bugün tüm bunları sizlere aktaracağız.

Medyum Abdullah Hoca Biyografi

Medyum Abdullah Hoca yıllarca süren eğitimiyle göz doldurmaktadır. Medyum Abdullah Hoca da gizli ilimlere karşı ilgisini çok genç yaşlarda fark etmiştir. Nasıl fark ettiği konusuna gelirsek tamamen tesadüf sonucu olduğunu söyleyebiliriz. Bir medyum akrabası sayesinde fark etmiş ve akrabası kendisine hemen bir eğitim alması gerektiğini söylemiştir. Eğitimine genç yaşlarda başlamasına rağmen çok sıkı bir eğitimle bu açığını kapatmaya çalışmıştır. Medyum Abdullah Hoca 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Kendini insanların iyiliğine adamış birini bulmak bu devirde çok zor değil mi! Medyum Abdullah Hoca insanların kötülüğü için büyü yapan o sahte medyumlardan biri değildir. O sadece insanlara yardım etmek istemekte ve çalışmalarını buna uygun bir şekilde yapmaktadır.

Medyum Abdullah Yorumları

Medyum Abdullah’ı çok övdüğümüzü düşünebilirsiniz ama aslında biz Medyum Abdullah’ı övmedik. Tarafsız davranmayı kendimize amaç edinen bizler, nasıl medyumların kötü yanlarını söylüyorsak iyi yanlarını da söylüyoruz. Sadece hakkındaki yorumları ve bilgileri derleyip doğrudan size aktarıyoruz. Elbette Medyum Abdullah’ın iyi yorumlarının yanında çok kötü yorumlarda okuduk. Kendisinin büyülerinin işe yaramadığına dair yorumlar gördüğümüzü de söyleyebiliriz. Fakat bağlama büyüsü yaptırarak fayda görenler, eşlerini evlerine ve kendilerine bağladığına ve eşlerinin sözlerinden hiç çıkmadığına dair yorumlar yapmaktadır. Gördüğümüz kötü yorumları ise aşağıda detaylı okuyabilirsiniz.

Medyum Abdullah Şikayetleri

Yukarıdaki bölümde Medyum Abdullah hakkındaki övgülerden bahsettik. Bu bölümde ise size şikayetleri aktaracağız. Medyum Abdullah hakkında dolandırıcı olduğuna dair iddialar da var. Oldukça ilginç bir durumla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Bazı medyumların hakkında sadece dolandırıcı olduğuna dair iddialar varsa bazılarında yalnızca güvenilir olduğuna dair iddialar vardır ama buraya geldiğimizde ise ikisini de görmekteyiz. Bu dolandırıcı iddiaları asılsız olabilir ve hakkında yapılan yorumlarda reklam olabilir. Biz de bu konu hakkında tamamen karışmış durumdayız. Medyum Abdullah bu konu hakkında bir açıklama yapmalı yoksa insanlar hakkındaki iyi yorumlara bakmaksızın direkt dolandırıcı olduğuna inanabilir. Bu durumda Medyum Abdullah’a güvenip güvenmeyeceğiniz tamamen size kalmıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Selamın aleyküm arkadaşlar. Benim gibi evde evlatlarıyla sıcak yemeğini hazırlarken aklı esinde olan milyonlarca kadın varken ya onları evli çocuklu olmasına rağmen ayartmaya çalışan kadınlar. Bir o kadar da malesefki kadın var . İnsanların şimdiye kadar rızkını yemedim yemeden ama evlatlarımın rızkını yemesine de izin vermem. Eşim son zamanlarda evine gec saate gelmeye başladı. Ve biraz evden uzaklaştı sanki benden uzaklaştı. Geldiği gibi de odasına geçip uyumaya başladı. Bu artık sıklaşinca bu sefer tartışmalar da başladı. Bende merak ettim sordum soruşturdum bu süre zarfından da şirket hesabından bir bayana durmadan para akışı .
    En az 10 yıllık eşim asla böyle birsey yapmaz. Ne oldu da hem işler hemde evdeki huzur böyle değişti çözemedim. Bende en iyi hocayı araştırdım en iyisi Medyum Mesih hocayla tanıştım. İlk başlarda güvenmedim hatta biraz alay bile ettim sonradan anladım ki gerçekten de en iyisi Medyum Mesih hocamız olduğunu öğrendim. Medyum Mesih hocam ile birkaç işlemler yaparak meğersem o kadın bizi dağıtıp kendine baglatmis. Medyum Mesih hocam bu tür büyüyü bozdu ve geri eski haline getirdi. Artık üzerimize büyü tutasin diye de koruma yapıldı. Artık eskisi gibi toparladık. Sadece şirket hesabında açık çok var neyseki düzeldi ya eşim Allah Medyum Mesih hocamda razı olsun

  2. Ben çok zorluklar çekerek evlenmiştim ailemden uzaklaştım sevdiğim adam için mutluyduk bir süre sonra ben hamile olduğumu öğrendim eşimde sevindi ama hamileliğimin 7. Ayında eşim beni terkedip gitti nereye gittiği bilmiyordum haber alamıyordum bir telefon etmiyordu çok zorlanmaya başlamıştım ailemde uzakta tek başımaydım doğum gün geçtikçe yaklaştı doğum günü gelmişti doğum yaptım eşim hala ortalıklarda yoktu çok üzülüyordum ne olduğunu neden gittiğini bile bilmiyordum hastaneden çıktığımda ilk işim internetten araştırmaya başlamak oldu bir hoca bulup görüşmek istedim Medyum Mesih hocamı buldum ağlıyordum konuşmakta zorluk çekiyordum ama hocam sağolsun ki yardımcı olabileceğini eşimi bana geri döndüreceğini söyledi bana ümit verdi sakinleştirdi içimi soğuttu allah razı olsun kendisinden işleme başladık ve 2 hafta aradan sonra eşim beni aradı beni terk edip gittiği için çok pişman olduğunu söyledi eve dönmesine izin verdim eşim eve döndü ve çok mutluyuz allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam allah ne muradınız varsa versin sonsuz teşekkürlerimi sunarım herkese de tavsiye etmek istiyorum

  3. Böyle güzel bir günde sizlerle mutluluğumu paylaşmak istedim. Bu mutluluğu hem havanın güzelliğine hemde Medyum Mesih hocama borçluyum. O kadar çalışma azim ilk defa hüsran olmadı. Yıllardır süren ilişkim bir çırpıda bitmesine müsade edemezdim. Heleki başka birisi sevdiğimi almaya çalışırsa onun anlayacağı dilden sevdiğim adamı bırakmam. Liseden beri bir ilişkim vardı ailelerimiz bile tanışıyor. 24 yaşında söz taktik ama ikimizde halen öğretim görevlisi olduğumuz için hep insanlarla iç içeyiz. Platonik saplantılı olan birisiyle karşılaşacağım aklımın ucundan geçmezken bir anda aramızda soğukluk olmaya başladı. Sebepsiz yere tartışma çıkıyordu. Alttan almama rağmen alttan almam bile bir problem olmuştu. Bende sorun bende zannederken arkadaşların ısrarı ile Medyum Mesih hocayla görüşme yaptık. Iyikide ısrar etmişler ki hocamız herseyi içimden geçenleri olanı biteni tek tek anlatınca şaşkınlıkla içinde kaldım. Bir çözüm yolu olduğunu basit işlemler sayesinde eskisinden daha iyi bir bağlılığımiz olacağını söyledi. Medyum Mesih hocamı biraz inanmamıştım yine de fakat arastirdiktan sonra şuana kadar onlarca müşterisiden olumlu referans aldım. O süreçte de etkilerini gördüm. Artık tamamen kendimi Medyum Mesih hocama bıraktım. İyikide bırakmışım. Medyum Mesih hocam sayesinde bu sefer sözlümun gözünde sadece ben varım. Düğün tarihi aldık ve Medyum Mesih hocamızı da davet ettik inşallah bu mutlu günde böyle bize mutluluğu sağlayan Medyum Mesih hocamdan razı olsun. Gerçekten de yarı yolda asla bırakmayacak bir hocam kesinlikle sizler de ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu