Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Abdülmuttalip

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar farklı işlemleri ile öne çıkarlar, bu işlemleri uygulamaları, uzmanlaştıkları alanlar ve tecrübeleri ile tercih edilirler.

Medyum Abdülmuttalip Kimdir?

Medyum Abdülmuttalip ismini sizler adına araştırdık ve hakkında ulaştığımız bilgileri, medyumun sahip olduğu yetkinlik alanlarını ve işlemlerini araştırarak sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Abdülmuttalip Biyografisi

Medyum Abdülmuttalip hakkında ulaştığımız ilk bilgi medyumun 1975 doğumlu olduğudur. Yaşının ve deneyimlerinin de getirdiği tecrübe ile medyum uzun zamandır bu sektör içerisinde bulunduğunu belirtmektedir. Ermeni kökenli bir aileden geldiğinden bahseden medyum köklerinin gizli ilim öğretileri kapsamında güçlü olduğunu da eklemektedir.

Medyum Abdülmuttalip Yorumları

Medyum Abdülmuttalip hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisi ile çalışmış iletişimde olmuş kişiler kendisinden en sık sabun büyüsü, soğutma ve ayırma çalışmaları kapsamında destek aldıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Abdülmuttalip Şikayetleri

Medyum Abdülmuttalip hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler en sık medyumun çalışma alanlarının yalnızca tehlikeli ve kendilerine uymayan işlemler olması dolayısıyla şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 9 yıllık bir evliliğim var eşim ile birlikte çok mutlu bir hayatımız varfakat eşim bu son 5 aydır olur olmadık şeyleri büyüterek kavga çıkartıyor bir çok kez karşıma alıp konuştum fakat işe yaramadı bunun üzerine irtennette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucu medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimşe iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir sıkıntı kalmadı allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim 6 yıllık bir ilişkim var sevgilim ile çok iyi anlaşıyoruz sorunsuz bir ilişkimiz vardı taki bu son 5 aydır sevgilim yerli yersiz boş sebeplerden dolayı üstüme geliyor beni zıvanadan çıkartıp durmadan benimle kavga ediyordu bir çok kez konuşmak istedim fakat pek umursamadı bunun üzerine irtennette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucu medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta inanmasamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca iletişimi hiç kesmedim işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilim işe aramda hiçbir sıkıntı kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu