Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ali Gürses

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Adını sıkça duyduğumuz bir isim olan Medyum Ali Gürses’i bu haftaki araştırmalarımıza konu olarak yer vermek istedik. Ülke çapında büyük bir ekibi ola Medyum Ali Gürses, kelimenin tam anlamıyla uluslararası bir hizmet vermekte. Gelin, hizmetini bu denli büyüten medyumu beraber inceleyelim!

Medyum Ali Gürses Kimdir?

Esaslı, ağır başlı ve kendine son derece güvenen bir medyum olarak karşımıza çıkan Medyum Ali Gürses, bugüne kadar araştırdığımız medyumlar arasında en çok bilgi edinebildiğimiz medyumlardan biri oldu. Biliyorsunuz ki normalde medyumlar hakkında bilgi sahibi olabilmek gerçekten zor. Ne zaman bir medyumu araştırmak istesek inanın türlü zorluklarla karşılaşmaktayız. Hatta zar zor bulduğumuz bilgileri bile yayınladığımız zaman, medyumların bizlere ulaşıp kaldırtmak istediği oluyor. Kısacası medyumlar özellikle kendileri hakkında bilgiye ulaşılmasını çok fazla arzu etmiyor. Herhangi bir bilginin direkt kendileriyle iletişime geçilip öğrenilmesini daha doğru buluyor. Elbette biz, bu konuda onlara hak verebiliyoruz çünkü ellerindeki bilgileri manipüle etmek ve yargılamak isteyen çok fazla kötü niyetli insanla uğraşmak zorunda kalabiliyorlar.

Medyum Ali Gürses Biyografi

Medyum Ali Gürses, şu an Türkiye’de bulunan ama aslında birçok ülkede yaşamış ve eğitim görmüş medyumlardan birisidir. Kendisi 48 yaşında evli ve 3 çocuk babasıdır. Metafizik gibi ilimlerde yurtdışında eğitim görmüş lisanslı bir medyumdur. Yaklaşık 20 yıldır ise resmi olarak medyum hizmeti vermektedir. Çok sayıda devamlı müşterisi bulunmaktadır, tüm müşterilerinin her problemine birebir olarak müdahale etmekte ve onlara çok yararlı terapiler sunmaktadır. Müşterileri için özel ritüeller eşliğinde günlük hayatın stresinden be kaosundan arınmalarını sağlayan seanslar uygulamaktadır. Bu olay, en çok talep edilen hizmetleri arasındadır.

Medyum Ali Gürses Yorumları

Çok sıcakkanlı ve iyimser olarak tanımlanan Medyum Ali Gürses, aldığımız bilgilere göre 4 dil bilmekte ve böylece yabancı müşterilerine de kapılarını açık tutmaktadır. Rahatlatma ve arındırma seanslarının ise gerçekten çok başarılı olduğu söylenmektedir. Tüm olumsuz durumlara yönelik farklı ritüeller eşliğinde seanslar uygulayabilmektedir. Medyum Ali Gürses bu konuda gerçekten adını duyurmuş bir medyum olmaktadır.

Medyum Ali Gürses Şikayetleri

Medyum Ali Gürses ile birlikte aslında medyumların büyüden daha çok insanlara hangi konularda yardım edebileceğini görmüş oluyoruz. Evet, insanları olumsuz durumlardan ve hayatın kaosundan uzaklaştırmak, insanın yenilenmesini sağlamak belki de medyumların en iyi yapabileceği işlemlerden biridir çünkü medyumlar tüm bunlar için gerekli bütün bilgilere sahiptir. Doğru saat, doğru gün, doğru bitkiler, tütsüler, doğru yastık ve doğru melodiler… Tüm bunlar ritüeller için gerekli bazı materyallerdir ve yalnızca medyumlar tarafından bilinebilmektedir. Hepsi bir araya geldiğinde rahatlamak ve arınmak ise kaçınılmazdır. Fakat tüm bunları bir araya getirmek elbette son derece maliyetli olacaktır. Bu nedenle seans ücretleri, şikayetlere konu olan en büyük sorundur diyebiliriz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba herkese ben 1 yıldır birlikte olduğum kız arkadaşımla 3 ay önce nişanlanmaya karar vermiştik nişanlandık aramız da çok iyiyidi ama henüz bilinmeyen bomboş sebeplerden dolayı ayrılmak istedi ayrıldık nişanı attık ben ne kadar atmayı istemesemde ayrılmak istedi bende zorlayamazdım ama seviyordum biraz zamana ihtiyacı vardır diye düşündüm belki döner dedim ama dönmedi geri dönmesi için herşeyi yaptım ama olmadı amcamın önerisi üzerine Medyum Muhammed El Ziyad hocamı araştırmaya başladım numarasını buldum aradım konuştum nişanlımın bana geri dönmesini ve hemen evlenmek istediğimi söyledim işleme başladık yaklaşık olarak 17 gün sürecek bi çalışma demişti hocam işinin üzerinde de gayet iyi duruyordu ve daha 13 gün olmuştu ki nişanlım beni aradı ve pişman olduğunu bana geri dönmek istediğini söyledi bende hocamı bilgilendirdim ve hocamın dediklerine uyarak nişanlımla geri barıştık şu an da çok mutluyuz en yakın zamanda evlenmek üzere de karar aldık Allah herkese böyle bi hocayı nasip etsin inşallah allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad allah ne muradın varsa versin tavsiye etmek istiyorum arkadaşlar pişman olmayacaksınız

  2. Ben yurtdışından yazıyorum ve mumnuniyetimi dile getirmek istedim bir süredir aşık olduğum biri bunu da ona söylemiştim ama henüz hazır olmadığını ve istemediğini söylemişti herşeyi yaptım benimle olabilmesi için bana aşık olabilmesi için ama bir türlü olmuyordu bende yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocamla görüşme sağladıktan sonra hocama aşık etme ve bağlama büyüsü yapmak istediğimi söyledim bize yaptığı bakımdan sonra işleme başladık işlem süresince sagolsun ki Medyum Muhammed El Ziyad hocam benimle çok iyi ilgilendi ve 14 gün süren bi işlemdi işlem sonucunda istediğim sonucu aldım ben inanmamıştım ilk başta ama Allah razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan ki aşık olduğum adamı bana bağladı şu an birlikteyiz ve çok yakında da evlenmeyi de düşünüyoruz herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu