Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Anto

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı ilimler kapsamında ilgisi ve bilgisi bulunan bu alanlar içerisinde uzmanlaşan isimler olarak görülmektedirler.

Medyum Anto Kimdir?

Medyumların öncelikle isimleri ardından ise bu isimlerinin ardında yatan tecrübeler kendilerini tercih ediş sebepleridir. Medyum Anto ismini de araştırarak medyum hakkında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Anto Biyografisi

Medyum Anto hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikle kendisinin Süryani asıllı isimler arasında yer aldığı bilgisine ulaştık. Medyum küçük yaştan itibaren gizli ilim öğretileri üzerine duyduğu ilgisi ile kendisini geliştirdiğinden, zamanla bu süreci daha da profesyonelleştirerek büyük çalışmalara imza attığından bahsetmektedir. Uzman gizli ilim öğreticileri tarafından aldığı eğitimleri Fas ve Mısır’da geliştirdiğinden ardından ülkesine görerek daha fazla kişiye işlemleri ile ulaştığından bahsetmektedir.

Medyum Anto Yorumları

Medyum Anto hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden aldıkları desteğin büyüler işlemleri kapsamında olduğunu, aşk ve bağlanma büyüsü hakkında aldıkları hizmetler vasıtası ile medyumu tanıdıklarını yazmışlardır.

Medyum Anto Şikayetleri

Medyum Anto hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar çerçevesinde kişiler medyum hakkında güvenilir bilgilere ulaşma sürecinin kolay olmadığını, medyum hakkında detaylı bilgilere ulaşamadıklarını yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Eşim işe 14 yıllık evliyiz severek evlendik. Aslında biraz küçük yaşta aldık bu kararı eşimle. Evlendikten sonra eşimin ailesinin oturduğu aile binasında kayın validemin oturduğu evin alt katında oturduk. Eşimin işi yoluna girince bi ev almak nasip oldu. Taşındık. Herneyse eşimle aramızdaki problemlerin ardı arkası kesilmiyordu sorunlar büyüyo çözülemez bir hal alıyordu. Konuşarak dahi çözemiyorduk. Kayınvalidemin alt katındaki daireyi boşalttıktan sonra evi gezerken yatak odasında yatağı koyduğumuz yerin altında duvar tarafında bir köşede ince uzun bir leke gördüm sıvanmış gibi bir görüntüsü vardı. İlk önce kimseye söylemedim ama domuz yağı olduğundan şüphelendim. Eşimin kız kardeşine gösterdim. Ama kimin yaptığıyla alaklı kimseden şüphelenemiyordum. Çünkü eşimin ailesi bana annem babam gibi davranıyordu o konudan hiçbir sıkıntım da yoktu. Çeliştim biraz domuz yağı mıdır basit bir leke midir diye. fotoğraflarını çekip Medyum Mesh Bey’e ilettim. kendisi görsele bakarak bişey belli olmaz dedi. bakım yaptı ve. domuz yağı büyüsü yapıldığını. Domuz yağı büyüsü bildiiğiniz üzere eşleri ve sevgilileri ayırmak için yapılan bi büyü türüdür. Ben ilk önce fotoğraf attığım için inanmadım. Başka bir isim ile iletişime girip çalışma başlattım.Yüklü denecek bi miktar paramı kaptırdım. Sonra aklımda soru işareti kaldığı için Mesih Hoca ile tektar görüştüm. Medyum Mesih Hoca ile işlemlere başladık 24 gün süren işlemler sonucunda yapılan büyüyü bozdu akıbetinde bizim lehimize işlemlerle devam ettik. İşlem sonunda ortada herhangi bi problem kalmadı. Mesih Hocayı gönül rahatlığıyla arabayilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu