Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Arman Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gününüzde aşk, bir insanı en çok çaresiz bırakan durum olmaktadır. Belki klişe gibi gelecek ama ne kadar zengin olursanız olun parayla elde edemeyeceğiniz tek şey; Aşk’tır. Bu nedenle medyumlar için aşk, en çok irdelenen ve üzerine en çok çalışma yapılan konudur. Medyum Arman Hoca ise aşk büyüsü hizmetinde karşımıza ilk çıkan medyumlardan biri olmaktadır.

Medyum Arman Hoca Kimdir?

Bugün sizlere detaylı olarak tanıtmak istediğimiz Medyum Arman Hoca’ya daha önce hiç rast geldiniz mi? Eğer kendisine ait web sitesini incelediyseniz, kendisinin medyumluk hizmetini resmî bir şekilde verdiğini görebilirsiniz. Vergi levhasından sertifikalarına kadar pek çok belgeyi web sitesinden yayınlamaktadır. Peki tüm bunlar ona güvenmeniz için yeterli midir? Bizler de bugün burada sizlerin bu soruya bir cevap bulmasını sağlayacağız.

Medyum Arman Hoca Biyografi

Asıl ismi Batuhan Kayacı olan Medyum Arman Hoca, bir medyum olmaya karar verdiğinde kendisine Arman ismini uygun görmüştür. Arman ismi kelime itibariyle özlem ve hasret anlamına gelmektedir. Açıkçası neden böyle bir isim tercih ettiğini biz de merak ediyoruz. Size ilk paragrafımızda da bahsettiğimiz gibi belki bu durumun, en çok medyumluğa ihtiyaç duyulan konunun ‘’Aşk’’ olmasından kaynaklanabileceğini düşünüyoruz. Medyum Arman Hoca aslen Van doğumludur. Kendisi şu anda ise İstanbul Çatalca’da hizmet vermektedir. Eğitimini ise Mısır’da almış ve orada iyi bir şekilde Arapça öğrenmiştir. Bugün ise 46 yaşında olan Medyum Arman Hoca, 20 yıldır medyum olarak hizmet vermektedir. Kendisini görenler oldukça genç göründüğünü ve halen bekar olduğunu söylemektedir.

Medyum Arman Hoca Yorumları

Üstteki paragrafımızın son kısmında da hafiften bu konuya değinmiştik. Evet, Medyum Arman Hoca’nın oldukça genç göründüğü ve halen bekar olduğu konuşulanlar arasındadır. Müşterileriyle yaptığı görüşmeler sırasında ise aşk ve ilişkiler üzerinde bu kadar durmasına rağmen neden evlenmediğinden bahsetmiştir. Yoğun iş temposu arasında buna vakit bulamadığını ve gerçek aşkın onu henüz bulmadığını dile getirmiştir. 46 yaşında olan Medyum Arman Hoca, hala genç göründüğünden evlenmek için acele etmediğini de söylemiştir.

 Medyum Arman Hoca Şikayetleri

Makalemizde buraya kadar geldiyseniz, gerçekten Medyum Arman Hoca hakkında kafanızda net bir görüş oluşmuştur diye düşünüyoruz. Ne yaptığı, nasıl yaptığı veya nerede olduğu konusunda sizlere olabildiğince bilgi vermeye ve elbette verdiğimiz bilgileri sizleri sıkmadan kısa ve öz bir şekilde aktarmaya çalıştık. Son olarak ise sizlere Medyum Arman Hoca’ya gelen bir şikâyeti aktaracağız. Herhangi bir şikâyet araştırması yaparken tek tük değil, genel olarak çoğunlukla tekrar edilen şikayetleri baz almaktayız. Biliyorsunuz ki gelen şikayetlerin bazıları yersiz veya sırf kişiyi karalamak adına yapılabilmektedir. Bizler araştırmalarımızı yaparken bu tarz durumlara son derece dikkat etmekteyiz çünkü dediğimiz gibi ilk arzumuz her zaman sizlere doğru ve tarafsız bilgiler sunmaktır. Bu bilgiler ışığında Medyum Arman Hoca ile ilgili gözümüze çarpan ve yoğunlukla yapıldığı gördüğümüz şikayetlerden bazısı, hizmet verdiği ortamın içerisinde çok fazla kamera bulunması yönündedir. Müşterilerin çoğu bu durumu anlamsız bulmuş ve rahatsız olmuştur.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bu evlilik büyüsü yaptırmak için daha ne kadar kaybedecektim. Allah’tan Medyum Mesih hocam çıktı karşıma. Kimseye bir güvenimiz kalmadı. Şöyle anlatmak istiyorum. İnsanların duygularını uckurularini kendi keyfî kullanan çok erkek var ve hep bizim canımız yanıyor. Yaz aşkı olarak maalesef ki çoğu erkek tarafından kullanıldim. Çoğu arkadaşım evlenip yuva kurarken bende artık evlenmem gerektiğini anladım. Sonuçta yaşım gelmişti. En son ve en uzun ilişkim 5 6 ay sürdü. Ne zaman evlilik konusu açsam bir şekil kaçıyor asla yanaşmıyor. Benim de hayalim bir yuva kurmaktı. En sonda uzun araştırmalar sonucu Medyum Mesih hocamla tanıştık. İlk başlarda pek inanmıyordum çünkü piyasada bir ton Medyum diye tanıtan dolandırıcı olduğunu gördüm. Sadece Medyum Mesih hocam gibi nadir hocalarımız kalmış. Medyum Mesih hocamla birkaç görüşme sonucunda beni çekemeyen bazı insanlar kısmetimi bahtımi kapatmıs. Ben kime ne yapmışım hiçbir bilgim yokken. Medyum Mesih hocamla işlemler yaparak çok şükür hayatım yoluna girmeye başladı. Aylar önce beni terk eden evlilik için yapayalnız bırakan kim varsa geri istemeye başladılar. Evlilik yeni bir hayat kurmak istiyorlar. Şimdi çok şükür uzun ilişkim ardından evlilik teklifi aldım ve düğün tarihi verildi. Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun. Düğünümüze kesinlikle davet ediyoruz. Sizler de benim gibi sorunlarınız varsa kesinlikle aramaktan çekinmeyin Medyum Mesih hocam her türlü elinden geldiğince yardımcı olacaktır.

  2. Hayırlı akşamlar. Hepimizin de bildiği üzere hocalarımız tamamen bizim için uğraştığı için Medyum Mesih hocam da sağolsun Allah razı olsun tüm sıkıntılarımızın üstesinden birlikte gelerek tüm sıkıntılarımızın üstesinden geldik. Artık hayatımızın normale sokmamiz yolunda ilerlemedeyiz.Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu