Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ashur Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar yaşamları merak edilen yaşamlarından daha çok ilimleri ve bilgileri merak edilen isimlerdir.

Medyum Ashur Hoca Kimdir?

Medyum Ashur Hoca hakkında sizlerin de isteği doğrultusunda bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma dahilinde ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık. Diğer medyumlar hakkında merak ettiğiniz bilgilere de farklı yazılarımız sayesinde ulaşabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Medyum Ashur Hoca Biyografisi

Medyum Ashur Hoca hakkında ulaştığımız önemli bilgilerden ilki medyumun 1980 Mardin Midyat doğumlu olduğudur. Medyumların doğum yerleri onların kökenleri hakkında önemli bilgiler vermektedir. Medyum Ashur Hoca’da kökenlerine bağlı güçlü bir aileden gelmektedir. Medyum Ermeni ve Süryani asıllı bir aileden gelmekte olduğundan ve Hristiyan olduğundan bahsetmektedir. Dedesinin güçlü bir medyum olduğu bilinse de erken yaşta vefat etmiştir. Medyum da dedesinin tanıdıkları sayesinde küçük yaşta eğitimler almaya başlamıştır. 11 yaşından itibaren gizli ilim öğretileri kapsamında uzmanlardan eğitimler alarak kendisini geliştirdiğinden gerek simya gerekse parapsikoloji alanlarında uzmanlaştığından da bahsetmektedir.

Medyum Ashur Hoca Yorumları

Medyum Ashur Hoca hakkında yapılan yorumları incelediğimizde kişiler medyumdan genel olarak büyü ve ritüel işlemlerinde destek aldıklarını, işlemlerinin aşk büyüsü, bağlama ritüeli, geri döndürme ritüeli, papaz büyüsü gibi kategorilerde olduğunu ve bu işlemler dahilinde çalışarak medyuma ulaştıklarını yazmışlardır.

Medyum Ashur Hoca Şikayetleri

Medyum Ashur Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde kişiler medyuma direkt olarak ulaşarak kendisi ile iletişime geçmenin zor olduğu öncelikle hep asistanı ile iletişime geçildiği ve kendisinin de direkt medyuma yönlendirmediği kapsamında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu