Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Avadis

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler ve bu ilimlere sahip olunarak uygulanan manevi yöntemler medyumların ilgi ve bilgi alanlarıdır.

Medyum Avadis Kimdir?

Medyum Avadis hakkında detaylı ve birincil kaynaklardan bir araştırma gerçekleştirdik. Medyum hakkında da ulaştığımız sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Avadis Biyografisi

Medyum Avadis 1982 Malatya doğumludur. Medyum Ermeni kökenli güçlü ve kalabalık bir aileden gelmektedir. Ermeni büyücü geleneğini ailesinden aldığından bahseden medyum teolojik ve simya eğitimleri aldığından da bahsetmektedir. Irak, Ermenistan, İran, Mısır gibi farklı bölgelerde eğitimler alan medyum kendisini geliştirdiğini eklemektedir.

Medyum Avadis Yorumları

Medyum Avadis hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyumdan işlem alan kendisi ile iletişime geçen kişiler medyumun en sık kabala büyüsü alanında çalıştığından bahsetmektedirler.

Medyum Avadis Şikayetleri

Medyum Avadis hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda medyuma direkt olarak ulaşmanın zor olduğu belirtilenlerdendir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben aysel 4 yıllık evliyim eşim ile çok güzel giden bir ilişkim var taki son 7 ay eşim tanıyamayacağım bir hale geldi ne yaptıysam ne ettiysem düzeltemedim. İrtennette yaptığım uzun araştırmalar sonucu medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim ilk başta ön yargılı olsamda bana bu sorunu 14 gün içerisinde herşeyi düzltebileceğini söyledi ve işlemleri yaparken benim ile irtibatı hiç kesmedi işlemler sonucu herşeyi düzelttik allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu