Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ayaz Bünyamin

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyum Ayaz Bünyamin hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri inceleyerek, kim olduğunu aldığı eğitimleri ve deneyimlerinden bahsederek kendisini yazımız içerisinde sizlere tanıttık.

Medyum Ayaz Bünyamin Kimdir?

Medyum Ayaz Bünyamin son zamanlarda adını yavaş yavaş duyurmaya başlayan medyumlardandır. Uzun yıllardır bu işin içerisinde bulunmasına karşın neden adını yeni yeni duyurduğu noktasına gelecek olursak, yalnızca kendi yaşadığı çevrede yaptığı işlemler ile bilinen ve devamlı müşterileri ile yalnızca onların tavsiye ettiği kişilere ulaşabilmiş olması bunun nedeni olarak gösterilebilmektedir. İnternet ortamına yeni yeni adapte olan Ayaz Bünyamin bir web sitesi ve internet reklamları ile adını duyurmaya başlamış, yalnızca etrafına dahil daha geniş çapta bir alana yayılmaya başlamıştır.

Medyum Ayaz Bünyamin Biyografi

Medyum Ayaz Bünyamin Mardin doğumludur. Kökleri de Mardin’de bulunan ve ilk medyumluk eğitimlerini de bu bölgeden alan medyum zamanla daha geniş çapta bir alana yayılmış ve araştırmalarına, çalışmalarına öyle devam etmeye başlamıştır. Medyum Ayaz Bünyamin özellikle de kişiye özel şifa yolları hazırlamada güçlüdür ve öne çıkmaktadır.

Medyum Ayaz Bünyamin Yorumları

Medyum Ayaz Bünyamin hakkında yapılan yorumlar içerisinde genel olarak maalesef aynı yorumların olması, sürekli güzel ve iyi yönler ile medyumdan bahsedilmesi bu yorumların sahteliğini ortaya koymaktadır. Kişiler yorumlarında deneyimlerinden aldıkları hizmetlerden değil medyumun bir iki cümle ile güzel olduğundan bahsedip geçmişlerdir ve bu yorumların sıklıkla da olması sahte olması anlamına gelmektedir. Bu kadar sahte yorum içerisinden güncel ve doğru olanları ayrıştırıp inceledik. Medyum Ayaz Bünyamin ile hastalıkların şifası konusunda iletişime geçen kişilerin aldıkları sonuçlardan memnun ve tatmin olduklarına ulaştık.

Medyum Ayaz Bünyamin Şikayetleri

Medyum Ayaz Bünyamin özellikle şifa konusunda ailesindeki köklü medyumlardan gelen bir yetenek ve ilme sahiptir. Zamanla kendi deneyim ve araştırmaları ile de bu yeteneğinin üzerine katkılarda bulunup hem kendisini hem de işlemlerini geliştirip ilerletmiştir. Fakat Medyum Ayaz Bünyamin ile ilgili şikayetlerde karşımıza çıkan belirli bazı noktalar bulunmaktadır. Birçok kişinin deneyimlerini paylaşarak aktardığı bu şikayet yorumlarında kendisinde işlemler hakkında bilgi isteyen kişilerin asla bilgi alamadığı, sürecin işleyişi hakkında bilgisiz kaldıklarına ulaşmaktayız. Kişilerin cevapsız kalan soruları, bilmedikleri işleyiş güvenlerini kırarak uzaklaşmalarına sebep olmaktadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aylar önce biriyle tanışmıştım bir yerde oturuken bir anda masama gelmişti konuşmaya başlamıştık tamıştık zaman geçtikçe hoşlanmaya başladım gün geçtikçe daha yakın hissetmeye başladım ama benden biraz çekinir gibi halleri olmaya başladı bende bu durumdan hiç hoşlanmamaya başladım bir kaç hafta böyle aramız biraz soğuk kaldı ama ben bana gelsin benim olsun istiyordum biraz zaman geçtikten sonra beni hiç aramaz oldu mesajda atmıyordu ama benim ona gram duygularım eksilmiyordu bir an önce gelsin herşey bitsin istiyordum ama gelmiyordu internette araştırma yapmaya başladım ve Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocamı aradım derdimi anlattım ve hocam da 14 gün içerisinde bana geri döndüreceğini söyledi hocam beni kendine çok inandırdı ve güvendirdi güvenmekten başka çarem kalmamıştı işlemin daha 8 inci gününde mesaj attı nasılsın ne yapıyorsun felan cevap vermedim aradı aradı cevap vermedim hocam ne dediyse onu uyguluyordum işlemin son günü geldi ve Medyum Muhammed El Ziyad hocam işlemi bitirdiğini söyledi işlem bittikten bir kaç gün sonra kapı çaldı bir baktım kendisi gelmiş evimi nerden bulmuş bilmiyorum ama gelmiş çok şaşırdım ve çok mutlu oldum şu an birlikteyiz ve çok mutluyuz güvenimi boşa çıkarmadığınız için çok teşekkür ederim Medyum Muhammed El Ziyad hocam allah sizden razı olsun

  2. Bir süredir araştırma yapıyordum ve araştırmalarım sonucunda bir çok hocayla görüşme sağladım ama hiçbiri bana Medyum Muhammed El Ziyad hocam kadar samimi gelmemişti ve hocama derdimi anlattım sıkıntılarımı söyledim üstesinde gelebileceğimizi söyledi ve işlemlere başladık 21 gün süren bir çalışma sonrasında mutluluğuma kavuştum allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam allah ne muradınız varsa versin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu