Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Aynur

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Sayfamızda genel olarak erkek medyumları tanıttığımızı fark etmişsinizdir. Tesadüfi oluşan bu durumu telafi etmek amacıyla kadın medyumların sayısını arttırmaya karar verdik. Başarılı kadın medyumlardan biri olan Medyum Aynur’u siz okuyucularımıza büyük bir keyifle sunmak istiyoruz.

Medyum Aynur Kimdir?

Bugün sizlere alanında çok iyi olan Medyum Aynur’u tanıtıyoruz. Sayın okuyucularımız cinsiyet ayrımı vs. yaptığımızı düşünüyorsanız, hemen sizlere asıl durumu açıklamak isteriz. Biz yazılarımızda bütün medyumları objektif bir şekilde değerlendiriyoruz. Medyum Aynur’da bunlardan biri olacaktır. Medyum Aynur’un nasıl bir medyum olduğunu, işinde ne kadar uzman olduğunu hepsini sizler için en doğru şekilde değerlendireceğiz. Böylelikle Medyum Aynur’u daha iyi tanıyacağını inanıyoruz. Belki yeni bir medyum tanıyacaksınız belki de Medyum Aynur’a gitmek istemeyeceksiniz. Bu karar tam olarak siz okuyucularımıza kalacaktır.

Medyum Aynur Biyografi

Çoğu medyumun gizli ilimlere karşı yeteneği aileden gelir ama Medyum Aynur onlardan biri değildir. Medyum Aynur bu yeteneğini fark etmesi, diğer medyumlara göre çok geç olmuştur. Bu yeteneğini nasıl keşfettiğini sorarsanız bir arkadaşı sayesinde olmuştur. Evet, doğru duydunuz! Medyum Aynur’la arkadaşı bir medyuma gittikleri sırada ilginç bir medyum yeteneği olduğu, gittikleri medyum tarafından söylenmiş. O günden sonra bu durum, Medyum Aynur’un oldukça ilgisini çekmiş ve hemen eğitim almaya karar vermiştir. Medyum Aynur hep arkadaşlarıyla gittiği medyumdan eğitim almıştır. Medyum Aynur eğitimini daha çok ilerletmek için başka medyumlardan da eğitim almıştır. Yeteri kadar eğitim aldığını düşünen Medyum Aynur medyumluk yapmaya başlamıştır. Medyumlardan aldığı eğitimleri müşterilerine aktarmak istiyor. Bu yüzden Medyum Aynur ona gelecek vatandaşları arıyor. Medyum Aynur herkese yardımcı olmak istiyor.

Medyum Aynur Yorumları

Medyum Aynur’u tanıtmamızın bir sebebi de bazı kadın okuyucularımız, kadınların yanında daha rahat olacağını düşünüyor. Bu nedenle bize daha çok kadın medyum tanıtmamızı önerdiler. Bizde hemen bu öneriyi dikkate aldık ama gelin görün ki Medyum Aynur’a çok fazla güvenilmesinin gerektiğini düşünmüyoruz. Hakkında çok fazla şikâyet var. Büyüleri hakkında olsa, gene bir nebzede olsa güvenilir. Konu büyüleri hakkında değil, tam olarak dolandırıcı olmasıyla ilgili olduğunu gördük. Bu çok önemli bir iddia, Medyum Aynur hep insanları dolandırmış. İnsanlarla oynamış resmen, Medyum Aynur’a bu iddiaları yakıştıramadığımızı söylememiz gerek. Bakalım Medyum Aynur’a nasıl iddialar gelmiş, hepsini birlikte irdeleyelim.

Medyum Aynur Şikayetleri

Bu iddialar tabii ki de dolandırıcı olduğuna dair söylentiler, yine mi bir medyum hakkında dolandırıcı diye bir sözden bahsediliyor. Biz yazmaktan bıktık ama onlar insanları dolandırmaktan bıkmadılar. Bunun gibi insanlar artık medyumluk yapmasın. Bunun gibi insanlar bütün medyumların adını dolandırıcıya çıkarıyor. Biz Medyum Aynur’a bir şans veriyoruz, onu tanıtmak istiyoruz. Daha çok tanınır olmasını istiyoruz. Biz bu şartlarda Medyum Aynur’u size niye övelim ki? Övemeyiz okuyucularımız çünkü översek size karşı dürüst davranmış olmayız. Medyum Aynur resmen dolandırıcı, dolandırmak istemiyorsanız Medyum Aynur’a gitmenizi önermeyiz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu