Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Azkan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yaşamın doğal akışı içerisinde başına gelen olaylara her insana farklı tepki vererek farklı çözümler araştırır. Medyumlara ulaşmak bazı kişilerin tercih ettikleri bir yoldur.

Medyum Azkan Kimdir?

Medyum Azkan ismini, bu ismin ardında yatan tecrübeleri, kendisine katmış olduğu manevi birikimleri ve işlemlerini araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile sizlere aktarmaya özen gösterdik.

Medyum Azkan Biyografisi

Medyum Azkan hakkındaki araştırmamız dahilinde kendisinin 1986 Mardin doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Süryani kökenli bir aileden geldiğinden bunun yanı sıra güçlü ve köklü bir ailenin ilk torunu olduğundan da bahsetmektedir. Küçüklük yaşlarından itibaren yaşıtlarının çok ötesinde ilgi ve bilgisi bulunduğundan, sahip olduğu güçlü becerilerini ailesinin de kendisini yönlendirmesi ile gizli ilimlere adadığından bahsetmektedir. İlk dini eğitimlerini kiliseler içerisinde aldığından da bahseden medyum zamanla eğitimlerini tamamlamasının ardından Ermenistan ve Fas’ta bulunarak oradaki büyük medyumlarla çalışmalar gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Azkan Yorumları

Medyum Azkan hakkındaki yorumlar çerçevesinde kişiler kendisine ulaştıkları işlemlerin gideni geri döndürme vefki, bağlama vefki, aşk büyüsü, papaz büyüsü, geri getirme vefki işlemleri olduğundan, bu çalışmaları gerçekleştirme esnasında ise kişiler medyumdan bilgi alabildiklerini yazmışlardır.

Medyum Azkan Şikayetleri

Medyum Azkan hakkındaki şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyum hakkındaki bilgilere ulaşma serüveninin uzun sürdüğünden. Medyumun direkt kendisi ile iletişimde olmanın zor olduğundan ve beklemek gerektiğinden bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. şimdi internette dolaşırken siteyi gördüm ve biraz bahsetmek istiyorum. Ben 61 Yaşındayım emekli öğretmenim. Hala görevime devam etmekteyim Oğlumun adı İhsan son zamanlarda tavırları değişti evine eşine işine gücüne ve bana babasına karşı hep negatif tavırları vardı. Defalarca konuşmamıza rağmen hiçbirşeyi değiştirrnedik. Meslektaşım Nihal Hanım yakından arkadaşım. Tüm herşeyi bilmese de sıkıntıları biliyordu laf arasında konuşurken Mesih Hocadan bahsetti bana. Kendisi daha önce işlemler yaptırmış ve fayda görmüştü. İlk önce olumlu bakmadım. kendi kendine düzelir diye düşündüm fakat o da olmadı. Numarayı rica ettim arkadaşımdan ve iletişime geçtim. Bakımları yaptıktan sonra bana yapılacak işlemlerden bahsetti. Belli başlı şartları konuştuk. Üzerine yapılan büyü çekildi ve bozuldu. Düzelmesi için işlemler başlatıldı. Günden güne güzel sonuçlara kavuştuk. İşlemin son aşamasında ben herşeyi düzeldiği için açıkası ahmaklık edip Mesih Hocayı aramadım. Kendisi beni arayıp Abla eğer sen beni aramazsan işlemin sonuç almaz ben sadece seninle çalışmıyorum işlemi henüz bitirmedik beni hergün arayıp bilgilendireceksin dedi. Zaten şartları sunerken bundan bahsetmişti. Başka biri olsa bunu yapmaz. Medyum Mesih ile iyi ki tanışmışım işlemi bitirdik ve herşey yoluna girdi 1 aya yakın sürdü ama gerçekten hiçbi problem yaşamadan halleti. Teşekkürler Medyum Mesih…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu