Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Bahtiyar Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar işlemleri ile öne çıkan, kişilerin gizli ilimlere yönelmesinde katkısı olan isimlerdir.

Medyum Bahtiyar Hoca Kimdir?

Medyum Bahtiyar Hoca hakkında sizlerin de istek ve arzuları doğrultusunda bir araştırma gerçekleştirdik. Tıpkı diğer medyumları araştırdığımız gibi bu ismi araştırırken de doğru ve birincil kaynaklardan referans alarak bir araştırma gerçekleştirdik ulaştığımız sonuçları ise tarafsız şekilde yazımızda size aktardık.

Medyum Bahtiyar Hoca Biyografisi

Medyum Bahtiyar Hoca Mardinli hoca olarak da bilinmektedir. Medyum 1952 yılı Mardin Midyat doğumlu olduğunu kendisi hakkında ilk bilgilere eklemektedir. Doğduğu bölge içerisinde bilinen ve uzman medyumlardan dini eğitimlerini aldığından bahseden medyum rahmani ilimler kapsamında uzun yıllar eğitimler alarak çalışmalar gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir. Havas, Hüddam, ilmi ledun, cefr ilimlerinde güçlü olduğundan da bahsetmektedir.

Medyum Bahtiyar Hoca Yorumları

Medyum Bahtiyar Hoca ile iletişime geçen, kendisini tanıyan kişiler medyum ile en sık aşk büyüsü, gideni geri getirme, kısmet açma, bağlama büyüsü işlemlerinde çalışarak onu ve işlemlerini tanıdıklarını yazmışlardır.

Medyum Bahtiyar Hoca Şikayetleri

Medyum Bahtiyar Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyuma direkt olarak ulaşmanın, medyumun kendisi ile iletişime geçmenin zor olduğu kapsamında şikayetlerini sıklıkla belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu