Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Baykal

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar önce isimleri ardından da bu isimlerinin ardında yatan ilmi kimlikleri , kattıkları tecrübeleri ile bilinir ve tanınırlar.

Medyum Baykal Kimdir?

Medyum Baykal adına sizler için bir araştırma gerçekleştirdik. Araştırmamız dahilinde ulaştığımız bütün sonuçları tarafsız, incelik ve titizlikle tamamen şeffaf olarak yazımız vasıtasıyla sizlere sunduk. Medyumları araştırdığımız yazılarımızda kendileri hakkında bilgi sahibi olabileceğimiz kaynakların önce birincil olanlarına bakarak dikkate almaktayız.

Medyum Baykal Biyografisi

Medyum Baykal hakkında yaptığımız araştırmamızda ulaştığımız ilk bilgi medyumun tam adının Baykal Erdoğan olduğu ve 1982 İzmir doğumlu olduğudur. Medyum aslen İranlı olduğundan ve Süryani kökenli bir aileden geldiğinden de bahsetmektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde bulunduğundan bahseden medyum ona ilmi becerisini kökenlerinin aktarmış olduğundan da bahsetmektedir. Parapsikoloji, havas, ledun ilmi, hipnotizma, bio enerji, kabala ilimlerinde güçlü bağlantıları ile işlemler gerçekleştirdiğini de eklemektedir.

Medyum Baykal Yorumları

Medyum Baykal ile direkt olarak iletişime geçmiş, kendisini tanıyan, bilen ve danışmanlık alan kişilerin yaptığı yorumları dikkate aldığımızda kişilerin en sık medyum ile kişileri birbirine bağlama, geri getirme çalışmaları, papaz ve soğutma çalışmalarında medyum ile irtibatta kaldıkları yazılanlardandır.

Medyum Baykal Şikayetleri

Medyum Baykal hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda medyum ile iletişimde olan kişiler kendisine ulaşmanın bir sıra beklemekten ve rezervasyon oluşturmaktan geçtiği hakkında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uzun bir süredir araştırma yapıyordum ama bir türlü kendime sağlam bir hoca bulamıyordum bir süre daha araştırma yaptım ve gün geçtikçe bunalmaya başlıyordum kafayı yemek üzereyken bir anda karşıma Medyum Mesih hocam çıktı hocam için herkes güvenilir şeyler söylüyordu herkes övmüş kendisini ve bende arayıp derdimi anlattım ve hocam hemen işlemleri başlattı 21 günlük çalışmalar sonucunda istediğim sonuçlara ulaştım hakkım sonuna kadar helal olsun Medyum Mesih hocama herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu