Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Bedirhan Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bir medyuma güvenebilmeniz için yeterli husus nedir? Hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz bugün sizleri düşünmeye davet ediyoruz. Net bir fikre sahip olduysanız da sizlere, alttaki yorum bölümümüz aracılığıyla bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Yazımızın bu noktasında bir medyuma güvenmeniz için gerekli hususları düşünüp sonra da bakalım Medyum Bedirhan Hoca’ya güvenebilecek misiniz, göreceğiz. Öyleyse başlayalım!

Medyum Bedirhan Hoca Kimdir?

Bir medyuma güvenmenizde onun ismi sizce önemli bir etken midir? Çoğu zaman bazı insanlar medyumların daha ağır isimlere sahip olması gerektiğini düşünürler. Hatta sırf bu yüzden ismini değiştiren pek çok medyum bulunmaktadır. Medyum Bedirhan Hoca, bu düşünceye ters olarak ismini değiştirmemeyi ve popüler kültüre hitap eden ismini kullanmaya seçmiştir. Fakat isminin tam aksine kendisinin görüntüsü ise oldukça ağırdır.

Medyum Bedirhan Hoca Biyografi

Medyum Bedirhan Hoca üst paragrafımızda da bahsettiğimiz gibi popüler kültüre yakışır bir ismi sahip ve genç bir medyumdur. Kendisi henüz 37 yaşındadır. İstanbul’da ikamet eden medyum, çocukluğundan beri medyumluğu ilgi duymuş ve tarzı hep bu yönde gelişmiştir. Çocukluğunda masal kitapları yerine büyüler, gizli ilimler, fallar, astroloji ve metafizik hakkında kitaplar tercih etmiştir. Bu durum tarzına da yansımız ve farklı giyimiyle daha çocuk yıllarında dikkat çekmiştir. Bugün görür görmez medyum diyebileceğiniz bir kimliğe sahiptir. Uzmanlık alanı olarak ise büyüler arasında en çok tercih edilen papaz büyüsünü görmektedir.

Medyum Bedirhan Hoca Yorumları

Medyum Bedirhan Hoca daha genç olması nedeniyle ismini çok sık duyduğumuz bir medyum değildir. Papaz büyüsü konusunda uzman olması ise onun belki de en ilginç özelliğidir. Bildiğiniz gibi papaz büyüsü büyüler arasında en büyük kara büyülerden biri olmaktadır. Öyle ki çoğu medyum son derece mecbur kalmadıkça bu büyüyü yapmaktan kaçınmaktadır. Her ne kadar büyü işlemini en doğru haliyle bilseler bile etik bulmamaları nedeniyle yapmayı reddetmektedirler. Medyum Bedirhan Hoca ise burada da farkını konuşturarak papaz büyüsü konusunda oldukça iddialı olduğunun dile getirmiştir. Medyum Bedirhan Hoca’ya gelen yorumlarda, papaz büyüsüyle bu kadar ön plana çıkmaya çalışmanın ve bu hizmeti keyfi yaptırmak isteyenleri kabul etmesinin doğru olmadığı yönündedir.

Medyum Bedirhan Hoca Şikayetleri

Papaz büyüsü konusunda oldukça iddialı olan Medyum Bedirhan Hoca ise aldığı ciddi yüksek ücretler nedeniyle eleştirilmektedir. Sonucunu garanti eden Medyum Bedirhan Hoca, öyle bir fiyat talep etmektedir ki hizmetten yararlanmak neredeyse mümkün değildir. Kendisinden hizmet alanların parayı aylarca taksit yaptırarak ödemeye çalıştıkları söylenmiştir. Üstelik ücreti gün geçtikçe arttırdığı ve hatta ödemenin gecikmesi durumunda yapılan işlemin geri bozulduğu bile gelen şikayetler arasındadır. Kısacası bu alanda uzman olduğunu dile getiren Medyum Bedirhan Hoca, sanırız bu uzmanlığından kimsenin faydalanmasını istememektedir(!)

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar hayırlı haftalar ben 2 yıllık eşimden ayrılmak üzereyiz benim karıma karşı bir kaç hatalarım olmuştu kendimi affettirmeye çalışıyordum ama olmadı annesi de istemiyordu beni ayrılın diyordu ve karım ayrılmaya karar vermişti ama ben karımı seviyordum bırakmak istemiyordum ayrılmak istemiyordum çok konuştum çok görüştüm ama kararlıydı ben eşimin bana geri dönmesini istiyordum geri bağlanmasını geri gelmesini istiyordum ve bi hocayla görüşmeye karar verdim ve Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum konuştuk derdimi anlattım karımı bana getirebilir misiniz hocam dedim benden isteklerini yerine getirmemi söyledi getirdim ne dediyse yapmaya razıydım yeterki bana karımı getirmesini istiyordum ve dediklerini tek tek yerine getirdim ve karım bana döndü allah senden razı olsun medyum Muhammed El Ziyad hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar hayırlı günler hayırlı haftalar

  2. Arkadaşlar beni 6.7 aylık sevgilim var var ama artık ciddiye gitmesini istiyorum ama gitmiyor ben onu seviyorum bağlanmışım ona onunda bana bağlanmısını istiyorum ve kendime bağlamak istiyorum ciddiye gitmesini istiyorum ve bi hocayla görüşmeye karar verdim Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum görüşme sağladık konuştuk derdimi anlattım ve bağlayacağını söyledi benden bir kaç istekleri oldu bir bir yerine getirmemi istedi ve bende uyguladım ve işlemimi yaptı ve şu an sevgilim bana bağlandı ve çok yakında evleniyoruz allah razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan herkese iyi günler

  3. Herkese merhabalar ben 4 yıllık evliydim 1.5 yaşında kızımız vardı herşey çok güzeldi kayınvalidem beni istemiyordu eşimle ayrılmamızı istiyordu herşeyi yapmayı dednedi çok mutlu giden evliliğimiz vardı kayınvalidemin ve görümcemin yaptırdığı büyüler yüzünden mahvoldu. Birkaç kez internetten bulduğum sahte hocalar tarafından dolandırıldıktan sonra Medyum Muhammed El Ziyad hocama denk geldim. Allah razı olsun hocamdan. Hocamın yaptığı işlemler ve dualardan sonra yuvam kurtuldu. Şükür ki eski halimize döndük. Kesinlikle sonuna kadar tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu