Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Beytullah Şentürk

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Bugün sizlere adını farklı bir alanla duyuran Beytullah Şentürk’ten bahsetmek istiyoruz. Farklı bir alan dedik çünkü kendisi birçok gizli ilim hakkında bilgi sahibi olsa da medyum olarak kendini tanıtmamaktadır. Daha profesyonel bir şekilde hizmet verdiğini bildiğimiz Beytullah Şentürk, metafizik uzmanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beytullah Şentürk Kimdir?

Beytullah Şentürk her ne kadar kendini medyum olarak adlandırmasa da aslında uzmanlık alanı tam olarak medyumluktur. Ülkemize farklı bir alan duyuran Beytullah Şentürk, metafizik ve gizli ilimler gibi kuramlara ilgisi olanların dikkatini çekmektedir. Bizlerde bugün kendisi hakkında yorumlarımızı objektif bir şekilde sizlere aktaracağız.

Beytullah Şentürk Biyografi

1984 yılında Samsun’un Bafra ilçesinde dünyaya gelen Beytullah Şentürk, eğitimi daha çok İslami bilimler üzerine görmüştür. Öyle ki imam lisesiyle başlayan eğitim hayatı ilahiyat fakültesi ile devam etmiştir. Bugün 37 yaşında olan Beytullah Şentürk, eğitimini Samsun ve İstanbul arasında gerçekleştirmiştir. Eğitimlerini tamamlamasının ardından birçok ilde hafız olarak hizmet vermiş fakat git gide metafizik ve gizli ilimlere ilgi duymaya başlamıştır. Bu alanda pek çok araştırma yürüterek bugün, metafizik uzmanı olarak unvan kazanmıştır.

Beytullah Şentürk Yorumları

Başarılarıyla gündemde olan Beytullah Şentürk, olumlu veya olumsuz birçok yoruma da maruz kalmıştır. Kendisi metafizik alanında bilgi bakımından tatmin olmuş hissetse de bu konuda uzman olan bazı kişiler tarafından oldukça eleştirilmiş ve uzman olarak görülmemesi gerektiği söylenmiştir. Bizim daha önce İstanbul da bizzat kendisi ile tanışma fırsatımız oldu. Kendisi gelen eleştirilere kesinlikle sıcak bakmadığını ve haklı bulmadığını ise nazik bir şekilde dile getirmiştir.

Beytullah Şentürk Şikayetleri

Beytullah Şentürk birçok medyum tarafından tanınan veya daha önce de dediğimiz gibi metafizik alanıyla uğraşan kişiler tarafından mutlaka duyulmuş bir isimdir. Peki ya sizin karşınıza daha önce hiç çıktı mı? Birçok kanalda bu alanda röportaj veren ve hatta araştırmalarıyla ödüllere layık görülen Beytullah Şentürk’ü belki sizler de duymuş olabilirsiniz. Kendisi hakkında yapılan şikayetlere göz atarken en çok gözümüze çarpan detay; çıktığı program ve aldığı ödüller için belli bir ücret ödediği, böylelikle ise reklamını en iyi şekilde yaptırdığı söylenmiştir. Kendisi hakkında öğrenilen bu gibi durumlar, ona saygıyla yaklaşan kişiler tarafından oldukça eleştirilmiş ve hüsrana uğratmıştır. Bu konu asılsız olabilir mi diye biz de şüpheyle yaklaştık fakat sıklıkla dile getirilen şikayetler olması nedeniyle şikâyet bölümümüzde yer vermek istedik. Umarız sizler için de olabildiğince bilgilendiren ve tatmin eden bir yorum olmuştur. Başka bir yorum köşemizde görüşmek dileğiyle.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sizler gibi bende hoca denen şahıslara hayatımın aşkını geri getirmek için herşeyi yaptım ve çok dolandırıldim. Sizler sayesinde çok şükür Medyum Amir Ahmed hocamla tanıştım ve gerçekten de bu işin ehli olduğunu gördüm. İlk başlarda tamamen güvence sağladık sonrasında da işlemlere başladık. Aylardır geri gelmesini istediğim adam artık tamamen bana ait. Medyum Amir Ahmed hocam sayesinde evleniyoruz da hocamızı da davet ettik. İyiki Medyum Amir Ahmed hocam gibi nadir hocalar var yoksa halimiz perişan

  2. Hayırlı cumalar arkadaşlar. Bu aralar içimdeki sıkıntı ile her zaman hayatıma yansıması, günlük hayatta artık olumlu hiçbirsey olmamaya başlamıştı. Bizde artık bir çözüm yolu ararken Allah yoluma Medyum Amir Ahmed hocamla tanışmayı nasip etti. Bu sebepten ötürü sıkıntıların başladıkları zamandan itibaren nedenlerini hep birlikte araştırınca neden ve nasıl başladıklarını öğrendik ve Medyum Amir Ahmed hocamla birkaç işlemler yaparak artık hayatımi yoluna koymaya başladık. Hayatımda bir devrim noktası gibi güzelleşmeye başladı. Allah Medyum Amir Ahmed hocamdan razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu