Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Bilge Faruk

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar hakkında her yazımız dahilinde detaylı bir araştırma gerçekleştirmekteyiz. Medyumların haklarında merak ettiğiniz her bilgiye yazılarımızda ulaşabilirsiniz.

Medyum Bilge Faruk Kimdir?

Medyum Bilge Faruk hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde medyumun kimliği, gizli ilim öğretilerinde uzmanlaştığı alanlar, manevi yöntem uygulama işlemleri, kimliği, ilgilendiği alanlar kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Bilge Faruk Biyografisi

Medyum Bilge Faruk ismini araştırdığımız bu süreç içerisinde en sık karşılaştığımız bilgi medyumun kökleri ilim öğretilerine dayanan bir aileden geldiğidir. Medyumun ailesi uzun yıllar nesillerce gizli ilim öğretilerini araştırmış, farklı dillerdeki yazıtları aile kütüphanesine katmış, çeşitli araştırmalar ile manevi yöntemlerde uzmanlaşmışlardır. Ailesinin de sahip olduğu ilmi bilgiden dolayı ilk dini eğitimlerini aile içerisinde büyük dedesinden aldığı bilgisine ulaştık. Medyum kendisi hakkındaki bilgiler dahilinde 7 Kasım 1979 Adıyaman doğumlu olduğundan da bahsetmektedir. Hristiyan bir ailenin en küçük çocuğu olduğunu da kişisel bilgileri dahilinde belirtmektedir.

Medyum Bilge Faruk Yorumları

Medyum Bilge Faruk hakkında yapılan yorumları incelediğimiz süreç içerisinde de kişiler kendisinden en sık olarak büyü ve ritüel işlemlerinde destek aldıklarını, bu işlemlerin ise genel olarak ilişkilerini olumlama yöneliminde olduğunu, medyumun bu kapsamda hizmet verdiğini yorumlarında yazmışlardır.

Medyum Bilge Faruk Şikayetleri

Medyum Bilge Faruk hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde ise kişiler en sık olarak medyumun direkt kendisine ulaşmanın, kendisi ile birebir iletişime geçerek bu iletişim kanalını sağlıklı biçimde sürdürmenin zor olduğunu, medyuma ulaşmak konusundaki sıkıntılarını şikayetlerinde belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Öncelikle selamlar, Adım Özge Almanyadan sesimi duyurmak istiyorum size bir nebze de olsa. Daha öncesinde hızlı bir aşk hayatım olduğu söylenemez. Hep temkinli yaklaştım hep frenleme durumundaydım. Kuzenime karşı bişeyler hissettiğimi anlayana kadar durum böyleydi. Medyum Mesih Hocamdan önce birkaç isimle tanıştım. Malesef dolandırıldım. Medyum Mesih Hoca ile tanıştıktan sonra yaşadıklarımı anlattım ve. kendisi bana eğer platonikse işlem yapamayız bacım demişti. Onun üzerine bidaha konuşmadık. Sadece işlem yaptırmadan önce iyice araştırın bunu söylemek için yazıyorum. Umarım gerek kalmaz ama Medyum Mesih Hoca gerçekten güvenilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu