Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Bilgehan Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Kişiler medyumlara ulaşmak istedikleri dilekleri, altından kalkamadıkları, üstesinden gelemedikleri sorunlarının ve sıkıntılarının neticesinde danışmaktadırlar.

Medyum Bilgehan Kimdir?

Medyum Bilgehan ismini ve bu ismin ardında yatan deneyimi sizler adına çeşitli güvenilir kaynaklar aracılığı ile araştırdık ve sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Bilgehan Biyografisi

Medyum Bilgehan ilimlerin öğretileri ile hareket eden bu öğretileri manevi yöntemler uygulamalarında kullanarak kendisinden destek alan kişilere yardımcı olan bir isimdir. Medyum yıldızname bakımı da yaparak ilerlemesinin yanı sıra aşk, bağlama, geri döndürme gibi büyü işlemlerinde de çalışmalarını sürdürdüğünden bahsetmektedir.

Medyum Bilgehan Yorumları

Medyum Bilgehan hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile en sık bağlama, aşık etme büyüleri kapsamında iletişime geçtiklerini belirtmişlerdir.

Medyum Bilgehan Şikayetleri

Medyum Bilgehan hakkındaki şikayet yorumlarında medyum hakkında kişisel az bilgiye ulaşılabilir olduğu belirtilenler arasındadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Medyum Muhammed El Ziyad hocamla tanıştım bir süre önce bir arkadaşım önermişti bana yaptırmak istediğim işlemler vardı hocamın numarasını vermişti bende aramıştım hocamı ve başımdan geçen sorunları ve sıkıntıları anlatmıştım hocam benden bir kaç birşey istemişti işlem için yerine getirdim ve işlem için de onay verdim Medyum Muhammed El Ziyad hocam bana bu işlemin olup bitmesi ve sorunlarımın ortadan kalkması için 21 gün süre vermişti ama henüz daha 14 gün olmuştu ki bütün sorunlarım bitmişti hocam sağolsun işlemi yine bitirmedi ve devam ettirdi işinin üstünde durdu 21 gün geçtiğinde işlem bitimi için benden onay istedi yine onayımı verdim ve işlemi bitirdi herşey 21 gün içersinde normale döndü ve rahat bir nefes aldım herkese tavsiye ederim iyi günler

  2. Selamünaleyküm benim kayınvalidem beni hiç sevmiyordu zaten evlendiğimiz zaman da karşıydı eşimi kaçırarak evlenmiştim daha sonra eşim ailesinden arasını düzeltti ve kayınvalidem bizi ayırmaya çalışıyordu ailemin tamamen huzuru kaçmıştı eşim bana soğuk davranmaya başladı ve bende bir arkadaşımın önerisi ile Medyum Muhammed El Ziyad hocamla iletişime geçtim sorunlarımı anlattım bana yardım edebileceğini söyledi daha sonra bana bazı işlemlerden bahsetti ve bu işlemlere başlmak için benden onayımı istedi onayımı verdim ve işlemlerime başladı ve bu işlemlerin 14 gün süreceğini söyledi 14 gün sürenin sonunda işlemimi bitirdi kayınvalidem bana iyi davranmaya başladı yani açıkçası bütün sorunum çözüldü teşekkür ederim hocam allah çıkardı sizi karışma

  3. Medyum Dekar denilen şahıs sorunum için 8 günlük sonucu garantili ritüel gerçekleştireceğini söyleyip ciddi miktarda paramı almıştır. Sonrasında arama ve mesajlarıma cevap vermediği gibi daha 6. Günde (henüz ritüel bitmeden) çeşitli sebeplerle %20 oranında başarıya ulaşabildiğini, 3 günlük ek bir uygulamaya gerek olduğunu söyleyerek benden tekrar para talep etmiş, nedenini sorduğumdaysa katiyen arama ve mesajlarıma dönmemiş, paramı iade edin. Dediğimdeyse çirkinleşmiştir. Kesinlikle dolandırıcıdır sakın kanmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu