Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Boran

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar farklı kimlikleri ile öne çıkmaktadırlar. Uzmanlık alanlarının herkes tarafından bilinmiyor olması haklarında duyulan merakı arttırmaktadır.

Medyum Boran Kimdir?

Medyum Boran ismini, bu ismin ardında yatanları, medyumun kimliğini, uğraştığı alanları sizler adına derledik, araştırdık. Detaylara yazımızdan ulaşabilir, farklı bir medyum için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Medyum Boran Biyografisi

Medyum Boran hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikli olarak medyumun kimliğini açığa çıkartmakla başladık. Medyum her zaman altıncı hislerin, güçlü tasvir duyguların bulunduğu ve konuşulduğu bir ortamda büyüdüğünden bahsetmektedir. Dolayısıyla da her zaman için gizli ilimlere ilgi duyduğundan bahsetmektedir. Aldığı eğitimler ile kısa sürede güçlü gelecek tasvir yeteneğinin de etkisi ile fal bakma işlemlerine başladığını eklemektedir. Medyum tarot açılımı ile başladığı işlemlerinde zamanla kendisini geliştirerek yıldızname, enerji çalışmaları, bio kimya alanlarında da uzmanlaştığından bahsetmektedir.

Medyum Boran Yorumları

Medyum Boran hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumdan düzenli aldıkları hizmetin büyü ve ritüel işlemleri olduğundan aynı zamanda yıldızname bakımı, yorumlanması adına da medyum ile iletişime geçerek sürecin istedikleri gibi yürüdüğünden bahsetmektedirler.

Medyum Boran Şikayetleri

Medyum Boran hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde incelememizde kişiler medyumun güvenilir ve birincil bir internet sitesi, iletişim kaynağının bulunmadığından bundan dolayı da hem kendisine ulaşmanın zor hem de güvensizlik duygusu oluşturduğundan şikayetlerini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 9 yıllık eşimle çok güzel bir birlikteliğimiz var fakat eşimle bu son 7,8 aydır durmadan tartışmalara başladık. Bu tartışmalar giderek çok büyük kavgalara döndü zaman geçtikçe ikimizinde birbirine tahammülü kalmadı bu durumu düzeltmek için elimden geleni herşeyi yaptım gitmediğim psikolog aramadığım falcı kalmadı fakat nafile bunun üzerine internette araştırmalara başladım ve medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi kesmedi,dediklerini birebir yaptım.İşlemler tamamiyle bittikten sonra eşimle aramızda hiçbir sıkıntımız kalmadı tekrardan eski mutlu günlerimize sanki yeniden yaşıyormuşuz gibi geri döndük.Allah sizden razı olsun hocam iyi ki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu