Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Burak Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Manevi yöntemler ve gizli ilimler öğretilerine sahip olarak çeşitli uygulamalar ile kişilere ulaşan isimlerin güçlü olması, bilgili ve ilim sahibi olması önemlidir.

Medyum Burak Hoca Kimdir?

Medyum Burak Hoca farklı ilimler kapsamında çalışmaları bulunan bu çalışmaların getirdiği öğretiler ile de uygulamalar yapan bir isimdir.

Medyum Burak Hoca Biyografisi

Medyum Burak Hoca farklı alanlarda çalışmaları bulunan ve pek çok farklı alan dahilinde çalışarak kişilere ulaşan bir isimdir. Fal ve tarot bakımı ile sektöre giriş yaptığından bahseden medyum zamanla çeşitli eğitimler alarak kendisini geliştirdiğini de eklemektedir. Medyum meditasyon koçluğu, bioenerji gibi farklı eğitimler ile kişilere ruhsal anlamda da yardımcı olduğundan bahsetmektedir.

Medyum Burak Hoca Yorumları

Medyum Burak Hoca ile iletişime geçen kişiler yorumlarında medyumun şifa ve bioenerji eğitimlerini kullanarak gerçekleştirdiği çalışmaları kapsamında destek aldıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Burak Hoca Şikayetleri

Medyum Burak Hoca hakkındaki şikayet yorumlarında kişiler medyumun kendisi ile iletişime geçilemediği konusunun üzerinde durmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Beni bir süredir zorla evlendirmeye çalışıyorlar ailem fakat benim aşık olduğum bir adam var evlenmek istemiyorum başka biriyle ama ailem ne yaptıysam olmadı daha sonra araştırma yapmaya başladım araştırmalarım sonucun da Medyum Mesih hocam çıktı bana bazı işlemlerden bahsetti ve bu işlemlere başlamak için benden onayımı istedi onayımı verdim ve bana 14 gün süre verdi ve bu 14 gün süre içerisinde de işlerimi bitirdi ve ailem Beni sevdiğime verdi iki gün önce evlendik iyi ki varsınız hocam Allah sizden razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu