Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Burak

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün sizlere genç bir medyumdan bahsedeceğiz. Medyum Burak, 29 yaşında genç ve dinamik bir medyum olarak sizlere hizmet vermektedir. Çok kapsamlı hizmet veren genç medyum, henüz yaşı gereği ‘’ Hoca’’ unvanı almak istememiştir.

Medyum Burak Kimdir?

Medyum Burak pek çok hizmeti aynı anda yürüttüğünden diğer medyumlarla iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Kendisi İstanbul’da bulunsa da Kayseri, Ordu, Bursa, Iğdır ve Tunceli gibi birçok bölgede de hizmet verebilmektedir. Bu işi daha da büyütmek isteyen genç medyum, kendisi katılmak isteyen diğer genç medyumları da iş birliğine davet etmektedir. Biz kendisini bu yüzden genç ve dinamik olarak tanımladık.

Medyum Burak Biyografi

1992 yılında İzmir’de dünyaya gelen Medyum Burak, ilkokul ve lisenin ardından İstanbul’a geçerek Marmara Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Kendisi bu sıralarda kendisine öğrenci evi olarak evini kiralatan bir medyum ile tanışmış ve yaptığı mesleğe ilgi duymaya başlamıştır. Hocasıyla sıkı bir ilişki kuran Medyum Burak, ondan medyumluğa dair pek çok bilgiye vakıf olmuştur. Deneyimleriyle de medyumluğunu pekiştirmiştir. Aktif olarak 5 yıldır ise medyumluğu icra etmektedir. Kendini daha fazla geliştirebilmek adına diğer uzman medyumlar ile birlikte çalışmaya karar vermiştir.

Medyum Burak Yorumları

Mesleğinin daha çok başında olan Medyum Burak, yaşı gereğiyle olumsuz yorumlara da maruz kalmaktadır. Kendisinden büyük medyumlar ise yeni jenerasyonu desteklediğini her zaman dile getirmektedir. Fakat yine de birkaç büyü deneyiminde başarısız olduğu ve çok istekli olması nedeniyle tam bilgi sahibi olmadan büyü hizmeti vermeye çalıştığı söylenmektedir. Doğal olarak bu durum onu başarısız kılmaktadır. Kendisine medyumluğu öğreten hocası ile ise halen görüştüğü ve eğitim almaya devam ettiğini bilinmektedir. Medyum Burak’ın hakkında herhangi net bir bilgi internet ortamında yer almadığından kendisi hakkında bir bilgiye sahip olmadan giden müşteriler, genç ve tecrübesiz yorumlarında bulunmuş bu nedenle alınan çoğu hizmetin sonuca ulaşamadığını bildirmiştir.

Medyum Burak Şikayetleri

Medyum Burak hakkında yapılan şikayetler köşesine geçtiğimizde ise şüphesiz üstteki durumun halen geçerli olduğunu siz de görebileceksiniz. Evet, üstte de bahsettiğimiz gibi genç olması ve tam bilgi sahibi olmadan büyük büyülere kalkışması son derece eleştirilmiş ve şikâyet edilmiştir. Uzman hocalarımıza bu konuyu danıştığımızda büyüler konusunda tam bilgi sahibi olmak için tüm risklere rağmen denemenin şart olduğu ve hatta denemeden öğrenilemeyeceği bile tartışılmaktadır. Medyum Burak, genç ve tecrübesiz görülmesi nedeniyle mesleğindeki büyük heyecanına rağmen hizmet vermekte zorlanmakta bu nedenle başka medyumların desteğiyle kendini olabildiğince ilerletmeye çalışmaktadır. Elbette medyum hizmeti almak isteyen kişilerin daha deneyimli bir medyum ile görüşmek istemesini anlayabiliyoruz fakat Medyum Burak’ında bu sektörde yerini alabilmesini ve bu yolda başarılı olmasını diliyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Arkadaşlar hayırlı haftalar ben 3 yıllık evliyim 1 yaşında kızım var ve eşimle hiç kavga etmiyorduk bir anda aramız bozuldu ve 1 aydır eve gelmiyor nerdeyse beni umursamıyor kızımızla ilgilenmiyor ve ben şüphelenmeye başlamıştım ve eşimin evine geri dönmesini istiyordum hayatında biri olduğundan şüpheleniyordum ve eşimi kendime tekrardan bağlamak istiyordum Medyum Mesih hocamı buldum aradım konuştum derdimi anlattım bana yapmam gerekenler olduğunu söyledi dediklerini yaptım işleme başladık ve işlem bittikten sonra eşim bana geri döndü geri bağlandı ve hergün kızımızla ilgileniyor ve bizi yanlız bırakmıyor allah sizden razı olsun Medyum Mesih hepinize tavsiyede bulunmak istiyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Merhabalar bir süredir beraber olduğum sevgilim vardı bir kaç ay önce ayrılma kararı aldı tam da aileler tanışmıştı tatlımız yenecekken ayrıldı benden ben ayrılmak istemiyordum ama ne oldu bitti bilmiyordum kız arkadaşımın ailesiyle görüştük ailecek ne yapalım diye onlarda istiyorlardı bizim beraber olmamızı ama kız arkadaşım istemiyordu nasıl olur nasıl geri döndürebilirim diye kaç gün düşündüm ama döndüremiyordum en sonunda teyzem bana dediki Medyum Mesih Hoca var meşhur kendisi ara bi görüş dedi aramaya çekindim ilk başta ama denemekte de fayda vardı aradım Medyum Mesih hocamı kokuştuk derdimi anlattım herşeyi düzelteceğini ve kız arkadaşımı bana geri döndüreceğini söyledi ben sabırsızlanıyordum ama hocam sakin ol bu kız sana geri dönecek diyordu o kadar emin konuşuyordu ki artık beni bile inandırmaya başladı ve 21 gün sürecek işlem demişti hocam ama henüz daha 14 gün olmuştu kız arkadaşım beni aradı konuştuk hocamı arayıp bilgi verdim ve işlem sonunda kız arkadaşım bana geri döndü tatlımız da yendi şu an çok mutluyuz Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam Allah ne muradın varsa versin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu