Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Cafer Şahin

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

En doğru, en tarafsız ve en detaylı medyum yorumları inceleme platformuna hoş geldiniz! Bugün yine adını çok duyduğumuz veya gördüğümüz bir medyum olan Medyum Cafer Şahin’i yorumlar köşemizde misafir edeceğiz. Eğer kendisini merak ediyor ve objektif bir yorum arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte başlıyoruz!

Medyum Cafer Şahin Kimdir?

Medyum Cafer Şahin’in web sitenizi hiç inceleme fırsatınız oldu mu? Biz kendisi hakkında araştırma yaparken ilk gözümüze çarpan, diğer medyumlara oranla daha farklı bir web sitesine sahip olmasıydı. Sanki tam anlamıyla farklı kişiliğini yansıtıyor gibiydi. Evet, yanlış duymadınız! Medyum Cafer Şahin o kadar farklı bir karaktere sahip ki bu durum web sitesine bile yansımış. Hatta kendisine ait ilginç bir sembolü bile bulunuyor. Kendisini diğer medyumlardan çok farklı ve esrarengiz gören Cafer Şahin, gerçekten kendisi hakkında merak uyandırıyor. Biz de sizleri daha fazla bekletmeyip kendisini daha yakından kaleme almaya başlıyoruz.

Medyum Cafer Şahin Biyografi

Medyum Cafer Şahin, şu anda 52 yaşında ve iki çocuk babası olarak İstanbul’da hayatını sürdürmektedir. Kendisi, doğuştan medyum olduğunu ileri süren ve geleceği gören ermişlerden olduğunu düşünmektedir. Bildiğiniz üzere elbette medyumluk doğuştan gelen bazı yetenekler gerektirir. Bu yetenekler tamamen içgüdüsel olabilmekle birlikte fiziksel de olabilmektedir. Medyumlara kısaca kalp gözü açık insanlar diyebiliriz. Bu kişiler sezgileri sayesinde birçok tehlikeyi veya hayırlı olabilecek durumları sezebilir. Fakat geleceği görebilir mi, bu tartışılır.

Medyum Cafer Şahin 14 yaşından beri birçok olağanüstü olayın başına geldiğini ifade etmiş ve bunların yanı sıra geleceği de tamamen sezgileri ile görebildiğini söylemiştir. Çoğu medyum için gelecek hakkında fikir edinebilmek yalnızca bazı güçlü büyüler ve fallar ile bir nebze mümkündür. Fakat tamamen sezgilere dayanarak geleceği görebilmek biraz sıra dışıdır. Medyum Cafer Şahin tüm bunların aksine geleceği hiçbir şey gerekmeden sezgileriyle görebildiğini ve gördüklerinin garanti olduğunu iddia etmektedir.

Medyum Cafer Şahin Yorumları

Medyum Cafer Şahin’in en öne çıkan özelliği ücretsiz ve garantili verdiği hizmetlerdir. Tüm bu detaylar birçok müşterinin dikkatini çekmektedir. Web sitesinde paylaştığı iletişim numaralarından kendisiyle iletişim kurmak isteyenler ise bunun gerçekten zor olduğunu ifade etmektedir. Öncelikle danışman benzeri bir kişinin hatta çıktığı ve çok fazla bilgi talep ettiğini ama tüm bunlara rağmen uygun görmeyip Medyum Cafer Şahin ile görüştürmediğini söylemektedir. Medyum Cafer Şahin’e sıklıkla bu konuda yorumların geldiğini görmekteyiz. Bu durum müşteriler için hem vakit hem de nakit kaybına yol açmaktadır.

Medyum Cafer Şahin Şikayetleri

Üst paragrafta da bahsettiğimiz gibi Medyum Cafer Şahin’i öne çıkaran en önemli özelliği ücretsiz ve garantili olduğunu söylediği hizmetleridir. Amacı, kendinde doğuştan var olan özellikleri insanlara yardım amacıyla iyi yönde kullanmak olan Medyum Cafer Şahin, bunu yaparken ücret talep etmenin doğru olmayacağını düşünmüştür. Fakat gelen şikayetlere göre kendisine gidildiği takdirde belli bir giriş ücretinin bulunduğu hatta bununla da kalmayıp çeşitli nedenlerden dolayı ücret talep edildiğini görülmüştür. Medyum Cafer Şahin her ne kadar direkt hizmetleri için ücret talep etmiyor gibi görünse de başka yollarla yine sizden ücret almış olmaktadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Öncelikle herkesw merhabalar ben 2 yıldır evliydim eşimle aramızda bazı sorunlar oluşmaya başlamıştı ailesi beni en baştan istememişti biz birbirimiz seviyorduk bi şekilde evlendik ailesi beni hala istemiyordu ve biz birbirimiz bu kadar çok severken ne olduğunu bile bilmeden sorunlarımız olmaya başlamıştı ama hep kendisi bi sorun çıkarıyordu ayrılmak istediğini söyledi boşanma davası açtı ama ben ayrılmak istemiyordum boşanmayı arkadaşlarım bana destek olmaya çalışıyordu bizi tekrar barıştırmak için ellerinden geleni yaptılar ama ailesi bırakmıyordu eşimi beni istemediklerini söylüyorlardı ve bi gün arkadaşlarımın bana tavsiyesi üzerine Medyum Muhammed El Ziyad hocamla tanıştım konştuk derdimi anlattım eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi ve 2 hafta içerisinde bu büyüyü bozacağını ve eşimi tekrardan bana bağlayacağını söyledi ve benden istekleri oldu bende tamam dedim isteklerini yerine getirdin ve Medyum Muhammed El Ziyad hocam eşimi bana geri döndürdü teşekkür ediyorum size allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam herkese tavsiyede bulunmak istiyorum arkadaşlar iyi günler

  2. Herkese merhabalar ben 3 yıllık evliydim ama eşimle aramızda sorunlar olmaya başlamıştı sürekli herşeye bir tavır yapmaya başlamıştı kayınvalidem en baştan beni hiç istemiyordu zor bi şekilde evlenmiştik ama eşimle birbirimizi çok seviyorduk ve arkadaşlarım bana bir hoca önerdi tek çarem hocaya gitmekti artık bende arkadaşlarımın bana önerdiği Medyum Muhammed El Ziyad hocamı aradım konuştum derdimi anlattım baktı eşimin üzerine yapılmış olan bi büyü olduğunu söyledi bende eşimin bana tekrar bağlanıp beni tekrar sevmesini istiyordum hocama gerekli konuşmayı yaptım hocam bu büyüyü bozup eşimi bana geri döndüreceğini söyledi be işlemin 14 gün süreceğini söyledi benden yapmam gereken bir kaç bişe istedi yaptım dedikleri yerine getirdim ve işlem sonucunda eşim bana geri döndü allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam

  3. Ben 5 aydır bi kıza aşığım bu kızla 3 yıldır tanışıyoruz ama ben bu kızı istiyorum bana aşık olsun benimle birlikte olsun beni sevsin bağlansın istşyordum ama ben bu kıza aşık olduğumu söyledim ama ben istemediğini söyledi bana ben her ne olursa olsun sadece onu istiyordum onun içinde elimden ne gelirse yapmaya hazırdım ve herşeyi yaptım ne yaptıysam istemiyordu ne denediysem olmadı araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum bu kızı istediğimi söyledim bana bağlansın aşık olsun istiyordum hocam bana bu işlemin 10 gün süreceğini söylemişti be işleme başladık ve benden bir kaç istekleri oldu hepsini yerine getirdim yaptım işlem başlamıştı daha 10 gün olmadan kız bana aşık olduğunu gelip söyledi ve şu an birlikteyiz allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam arkadaşlar hepinize tavsiyede bulunmak istiyorum iyi günler

  4. Arkadaşlar ben 10 aylık birlikte olduğum kızla 3 ay önce nişanlandık ailesi beni hiç istemiyordu ama biz birbirimizi seviyorduk önümüzdeki yaza düğünümüz vardı ve ne olduğunu bile bilmiyordum ki nişanlım benden ayrılmak istediğini söyledi henüz hiç bir sebep yokken ve herşeye bir bahane üretmeye başlamıştı bazen iyi bazen kötü oluyordu bir anı bir anını tutmuyordu ben nişanlımın bana geri dönmesini geri bağlanmasını istiyordum ama o beni istemiyordu sebebini de bilmiyordum bi gün araştırma yaparken Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum aradım dersimi tek tek anlattım baktı nişanlımın üzerinde bir büyğ olduğunu söyledi bende nişanlımın bana geri dönmesini istiyordum ve hocamla konuşmalarımızı yaptıktan sonra işleme başladık benden istekleri oldu ve yerine getirdim yaklaşık 2 hafta süreceğini söylemişti bana hocam ama daha aradan 10 gün geçti ve eski nişanlım beni arayıp buluşmak istedi buluştuk ve gerç döndü bana ve ailesi de beni istiyor artık yaza evleniyoruz allahın izniyle allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam allah ne muradın varsa versin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu