Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Çağatay Dede

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Medyumlar gizli ilimler ve manevi yöntemler kapsamında ilim ve bilgi sahibi olan kişilerdir.

Medyum Çağatay Dede Kimdir?

Gizli ilimler ve manevi yöntemler uzun araştırmalar, deneyimler, başarılı sonuçlar ile ilerlenerek öğrenilen ve yöntemleri uygulanabilen alanlardır. Medyum Çağatay Dede bu deneyimlere ve ilimlere sahip isimler arasında yer almaktadır.

Medyum Çağatay Dede Biyografisi

Süryani kökenli olan Medyum Çağatay Dede Mardin Dargeçit’te yaşamaktadır. Hüddam ilminin öğretilerine sahip dedesinden bu ilme ve öğretilerine sahip olabileceği eğitimler almıştır. Yaklaşık 8 yıl dedesi ile eğitimlere devam ettiğinden bahseden medyum İsrail, Kuveyt, Almanya, Hollanda gibi ülkelerde de eğitimler alarak deneyimler edinmeye devam ettiğini kendisi hakkındaki bilgilere eklemektedir.

Medyum Çağatay Dede Yorumları

Medyum Çağatay Dede hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden kilit, papaz ve intikam büyüsü gibi farklı çalışmalarda destek alarak sonuca ulaştıklarını yazarak medyumdan bahsetmişlerdir.

Medyum Çağatay Dede Şikayetleri

Medyum Çağatay Dede hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma zor ulaştıkları kapsamında şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar herkese ben eşimin ailesinin bana sergilediği tavırlardan ve kötü davranışlardan dolayı bakım yaptırmak istiyordum durmadan beni kötülüyorlar ve bana çok kötü davranıyorlardı internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda Medyum Amir Ahmed Hocam çıktı karşıma hocama yaptırmak istediğim işlemi söyledim ve çalışmaları başlattı hocamın yapmış olduğu bakım çalışmaları sonucunda üzerlerinde bir büyü gözüktüğü söyledi bu büyüyü bozmak ve aramızın düzelmesi için yapacağı işlemlerden dolayı benden tekrar onay istedi ve onayımı verdim işlemleri başlattı yapmış olduğu 21 gün süren işlemler sonucunda eşimin ailesiyle aramız düzeldi ve şu an çok iyi ve mutlunuz iyiki varsınız Medyum Amir Ahmed hocam Allah ne muradınız varsa versin inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu