Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Cerkutay Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar farklı alanlar dahilinde çalışmalar gerçekleştirmelerinden ötürü merak edilen isimlerdir. Araştırmalar yapan kişiler medyumların kimlikleri uğraştığı alanlar dahilinde bilgi sahibi olmayı amaçlarlar.

Medyum Cerkutay Hoca Kimdir?

Medyum Cerkutay Hoca hakkında sizlerin de bizlere bu ismi ulaştırması sonucunda bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği, işlemleri, ilgi alanları dahilinde ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Cerkutay Hoca Biyografisi

Medyum Cerkutay Hoca hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikli olarak medyumun Ermeni kökenli bir aileden geldiği bilgisine ulaştık. Süryani asılları da bulunan bir ailenin küçük torunu olduğundan bahseden medyum kendisini hoca olan dedesinin büyüttüğünden de bahsetmektedir. Medyum ilk dini eğitimlerini dedesinden almasının ardında kendisinin girdiği farklı ortamlar içerisinde parapsikoloji, simya, duru görü alanlarından bilgi sahibi olduğundan bahsetmektedir. Zamanla dahil olduğu ortamların gizli ilimlerin konuşulduğu ortamlar olması ile birlikte duyduğu alanlarda daha fazla bilgi sahibi olmaya başladığından zaman içerisinde de kendisindeki güçlü hislerin ve duru görü yeteneklerinin açığa çıktığından bahsetmektedir.

Medyum Cerkutay Hoca Yorumları

Medyum Cerkutay Hoca hakkında yaptığımız araştırma süreci içerisinde kendisinden destek alan, medyumu tanıyan kişilerin yorumlarını da değerlendirdik. Medyumu tanıyan kişiler kendisinden genel olarak büyü ve ritüel işlemlerinde destek aldıklarını özel olarak aşık etme ritüeli, geri döndürme büyüsü işlemlerinde medyuma ulaştıklarını yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim 6 yıl süren bi ilişkim vardı sonlandı fakat geri dönmesini istiyordum. Birkaç isimle çalışıp dolandırıldım. Tavsiye ve araştırma üzerine Medyum Muhammed El Ziyad Hoca ile tanıştım. işlemlere başladık. 21 gün süren işlemmerin her günü farklı bi evre ve her geçen gün daha iyi bir şekilde yol alıyorduk. Muhammed El Ziyad Hoca gerçekten işinde bir numara bana vermiş olduğu tüm sözleri sadece lafta bırakmadı yerine getirdi Allah razı olsun kendisinden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu