Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Cihangir

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Söz konusu büyüler olduğunda en çok duyduğumuz ve halk arasında en çok yaygınlaşan papaz büyüsü olmaktadır. Papaz büyüsü kesin sonuç veren etkileriyle günden güne yayılmış ve bugün, günümüzde en çok bilinen büyü türü haline gelmiştir. Peki ne amaçla papaz büyüsü yapılır derseniz, papaz büyüsü yapılmasının temelinde aşık etme, ayırma veya bir insanı cezalandırma yatmaktadır.

Buradan da anlaşılacağı üzere papaz büyüsü kötü amaçlarla yapılan ve bu nedenle yapılırken kötü ruhlardan destek alınan bir büyüdür. Medyumlar, bir kişi kendilerine ilk papaz büyüsü yaptırma amacıyla geldiklerinde eğriden doğruya tüm olasılıkları anlatmaktadır. Kişi son raddede papaz büyüsünde ısrarcı ise bu hizmet, medyumlar tarafından en doğru yollarla sağlanır.

Bugün ise yorum köşemizde papaz büyüsü konusunda karşımıza çıkan medyumlardan biri olan Medyum Cihangir’i konuk edeceğiz. Kendisi hakkında hemen hemen hiçbir şey bilinmeyen bu gizemli medyumu eğer siz de merak ediyorsanız, hiç durmadan konuya girelim istiyoruz.

Medyum Cihangir Kimdir?

Üst paragrafımızda da bahsettiğimiz üzere kendisi karşımıza ilk olarak papaz büyüsü denilince çıkmaktadır. Papaz büyüsü konusunda iddialı ve öne çıkan medyumları her zaman daha çok merak etmişizdir çünkü medyumlar genel olarak papaz büyüsü yapmaktan çekinirler. Kara büyülerin en büyüğü olarak bilinen papaz büyüsü, medyumların en son tasnif ettiği bir olaydır. Fakat çoğu medyum, tüm negatif olasılıklar, kulağa hoş gelmeyen yapılış aşaması ve sonuçlara rağmen bu büyü ile ön plana çıkmaktan haz duyarlar. İşte! Medyum Cihangir de onlardan birisidir, diyebiliriz.

Medyum Cihangir Biyografi

Medyum Cihangir kendisi hakkında hiçbir bilgiye direkt olarak ulaşılmasını sağlamamaktadır. Bunun yerine kendisine iletişim adreslerinden ulaşarak tanışıp, bilgi edinmenizi sağlar. Elbette bu da onun hakkında bilgi edinebilmek için iyi bir seçenektir. Bizler de kendisiyle tanışıp gereken bilgileri sizler için aldık. Kendisi doğma büyüme İstanbullu ve hata şu an Cihangir semtinde ikamet etmektedir. Medyum unvanını alırken ismini de yaşadığı yere göre değiştirmiştir. Bizce bu gerçekten güzel bir ayrıntı. Şu anda kendisi yalnız olarak yaşan 30’lu yaşlarında genç bir medyumdur. Halen ilahiyat üzerine eğitimler ve kurslar almaktadır. İlerleyen yaşlarda hedefi akademik bir unvana sahip olmaktır.

Medyum Cihangir Yorumları

Her medyum da olduğu gibi Medyum Cihangir için de hem iyi hem de kötü yorumlar yapılmaktadır. Biz elbette şikayetlere geçmeden önce sizlere kendisine gelen iyi yorumlardan bahsetmek isteriz. Yapılan yorumlara göre son derece iletişimi iyi olduğu öğrendiğimiz Medyum Cihangir, her derdiniz için sizi uzun uzun dinleyebilmekte ve sözünüzü kesmemektedir. Bizler de kendisiyle iletişim kurduğumuzdan dolayı bu yoruma katılmaktayız. Gerçekten kendisi iletişim kurma anlamında çok iyidir. Kendisiyle konuşurken cinsiyet ve yaş fark etmeksizin oldukça rahat olabilirsiniz.

Medyum Cihangir Şikayetleri

Yazımızın ilk başından itibaren sizlere vermek istediğimiz mesajı anlayabildiyseniz, muhtemelen Medyum Cihangir’e gelebilecek eleştirileri ve şikayetleri de önceden sezebilmişsinizdir. Evet, bu durum hiç şaşmaz! Eğer papaz büyüsü gibi büyük bir işe kalkışıyorsanız, her zaman bu işin arkasında durabilmelisinizdir. Medyum Cihangir’e gelen şikayetlere baktığımızda ise ne yazık ki öyle olmadığını görüyoruz. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişileri enine boyuna bilgilendirmediği gibi işlemin ardından da oluşan olumsuzluklar konusunda yardımcı olmadığı ve bu denli büyük bir işi etik kurallarına uygun yapamadığını öğrenmekteyiz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben iki senedir nişanlıydım. nişanlım yavaş yavaş benden soğumaya başladığını hissediyordum, eskiden sürekli arayan, sabahlara kadar mesaj gönderen insan şimdi aradığımda bazen açmıyor, mesajlarıma saatler sonra soğuk cevap veriyor, buluşmamak için bahaneler üretiyordu. ben de o öyle yaptıkça üstüne gidiyordum. sonunda bir gün ayrılmak istediğini, başkası olduğunu söyledi. şok olmuştum dünyam başıma yıkıldı. arkadaşlarımdan biri kesin büyü yapmışlardır deyince internette araştırma yaptım. bir çok internet sitesinde Medyum Mesih Hoca ismi geçiyordu, ben de bu kadar insan onu konuşuyorsa bir bildikleri vardır diyerek aradım. Mesih hocam benimle çok ilgilendi sağolsun, yaptığı detaylı bakımda gerçekten de nişanlıma büyü yapıldığı ortaya çıktı. hemen bozmak için gerekeni yaptık büyüyü bozduk ve nişanlımı bana geri bağladı sagolsun medyum Mesih hocam iyiki varsınız

  2. İyi günler 2 yıllık sevgilimden ayrılmak üzereydik her gün sorunlarımız olmaya başlamıştı bana karşı soğuk davranıyordu artık her buluşmamızda kavga eder olmuştuk iki insan gibi oturup konuşamıyorduk bir türlü küçük şeyleri bile büyütür olmuştu kız arkadaşım elimden ne geliyorsa barışmak için herşeyi yapmaya çalışıyordum ama yine memnun edemiyordum artık dermanım kalmamıştı ama seviyordum bırakmak istemiyordum ama ilişkimizin ayrılığa gittiğinin farkına varmaya başlamıştım artık bi hoca bulmam gerekiyordu bir çok hocayla görüştüm ve en son Medyum Mesih hocama denk geldim Hocama bütün herşeyi anlattım kız arkadaşımla aramızda ne oluyor ne bitiyor hepsini anlattım ve o da bakım yaptı bakımı yaptıktan sonra bana kız arkadaşımı geri bağlayacağını tekrar aşık edeciğini söyledi hocam yaptığım işlem sonucunda ben çok mutlu oldum çünkü Medyum Mesih hocam sayesinde kız arkadaşımla aramız düzeldi ve eskisinden daha iyiyiz şu an allah senden razı olsun Medyum Mesih iyiki tanımışım sizi tavsiyede bulunmak istiyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu