Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Deste Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün medyum yorumlarımızda kadın hocalardan biri olan Medyum Deste Hoca’yı misafir edeceğiz. Medyum denildiğinde aklınıza genelde erkek bireyler geliyor değil mi! Fakat bilinenin aksine dünya üzerinde kadın medyumların sayısı da oldukça fazladır. Tam bu noktada başarı konusunda da medyumları cinsiyetçi kalıba sokmamanızı dileriz. Her medyum, aldığı eğitim, yaptığı araştırma ve tecrübelerine göre eleştirilmelidir.

Medyum Deste Hoca Kimdir?

Medyum Deste Hoca genç ve alanında oldukça iddialı olan medyumlardan biridir. O kadar iddialıdır ki 72 saatte etki garantili geri döndürme büyüsü hizmeti verdiğini bile dile getirmektedir. Bir kadın olarak özel konularda bir medyum hizmeti almak istediğinizde, kendinizi daha rahat hissedeceğiniz kadın medyumlara bırakırsınız. Bu nedenle Medyum Deste Hoca’nın müşterileri ile birlikte hizmetleri de genelde kadınlara yönelik olmaktadır.

Medyum Deste Hoca Biyografi

Eğer kendisi hakkında daha detaylı bir biyografi arayışındaysanız, doğru yere geldiniz demektir. Medyum Deste Hoca’nın kendisi hakkında çok fazla detayın internet ortamında yer almadığı öğrendiğimiz bilgiler arasındadır. Uzun araştırmalarımız ve bağlantılarımız sayesinde kendisinin 40’lı yaşlarında evli ve çocuklu bir medyum olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisi İstanbul’da yaşamını sürdürmekte ve uzun yıllardır kişisel kazancını medyumluk ile sağlamaktadır. Hatta kendisinin medyumluğu bir fal merkezi içerisinde yaptığı söylenmektedir.

Medyum Deste Hoca Şikayetleri

Gel gelelim yazımızın en can alıcı noktasına… Genç ve iddialı olarak tanımladığımız Medyum Deste Hoca’dan daha önce hiç hizmet aldınız mı? Eğer aldıysanız, sizlerin de yorumlarını aşağıdaki yorum bölümümüzde görmek isteriz. Biz, araştırmamızı yaparken kendisinden çok fazla hizmet alan kişilere rastlayamadık. Fakat buna rağmen kendisine çok fazla müşteri yorumu geldiğini görmüş olduk. Bu durum birçok kişiye yorumların sahte olabileceğini düşündürmüş ve şikâyet kapsamında fazlaca dile getirilmiştir. Bizler, sizlere medyum yorumlarımızı aktarırken kesinlikle tarafsız olmaya ve öğrendiklerimizi direkt olarak aktarmaya çalışmaktayız. Bu nedenle yaşanan bu durum hakkında herhangi bir görüşte bulunmayarak tamamen sizin takdirinize bırakıyoruz.

Medyum Deste Hoca Yorumları

Araştırmalarımız sırasında Medyum Deste Hoca hakkında en önemli olarak görebildiğimiz yorumlardan birkaçı, kendisinin sahip olduğunu ileri sürdüğü vergi levhasının sahte olduğunun dile getirilmesidir. Devlet dairesinde görev alan bazı yorumcular, vergi levhası hakkında biraz inceleme yaptığında kesin olarak sahte olduğu yargısına ulaşmış ve bu durum nedeniyle hatta kendisine para cezası kesildiğini bile ileri sürmüşlerdir. Bir fal merkezi içerisinde hizmet verdiğini öğrendiğimiz Medyum Deste Hoca’nın vergi levhası kendisine değil, hizmet verdiği kuruma ait olabileceği kanısındayız. Bu durum ise bir karmaşıklığa yol açmış olabilir. Resmî belgeler konusunda her zaman doğru bilgiler verilmesi taraftarıyız. Umuyoruz ki bu konuda bir sahtelik söz konusu değildir. Elimizden geldiğince sizlere doğru ve tarafsız bilgiler aktarmaya çalıştığımız yazımızı böylece noktalıyor ve okuduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Öncelikle herkese bu güzel güne başlayan bizi bu güzelliğe aliştiran yüce Rabbime şükrediyorum. Böyle güzel olan nimetlere ne kadar şükretsem de az olacaktır. Yanlız bu kadar güzel şeylere rağmen bazı insanlar halen kendileri için ufak tefekler bile olsa çıkar, fitne ve fesat bulmak için herşeyi yapabiliyormuş bunu öğrendim. Hayatımda başarılı olduğum kadarıyla da her başarılı olmami kıskanan da en yakını olabilirmiş demekki. Neden mi öyle söyledim. Çünkü benim bu durumda olmama rağmen halen mutlu olmanı istemiyenler oluyor. 48 yaşındayım işimde belki çok iyiyim fakat etrafımda bir tane eş dost kalmadı. Sanki her başarılı olduğunda ruhum daha dibe kitlenir gibi. Bende neden diye merak ederken Medyum Mesih hocamla tanıştım. Hocamız kendisi bizzat birebir ilgilenmesi ile zaten hocamıza sonsuz güvence verdiğinin defalarca kanıtlar. Hocamız ile birlikte birkac islemler sonunda gerçekten beklemedigim insandan darbe almak insanı mahfrder. Tam da o sırada Allah Medyum Mesih hocami çıkarmış olması da bir mucizeyi neyseki artık Medyum Mesih hocamla tanışmışiz sizlerinde dertlerine çözüm bulacağına eminim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu