Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Devran Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Devran Hoca’ya daha önce hiç denk geldiniz mi? Eğer geldiyseniz muhtemelen kendisi hakkında hiçbir bilgi edinemediniz. Evet doğru duydunuz çünkü diğer medyumların aksine Medyum Devran Hoca hakkında hiçbir bilgi internet mecrasında yer almamaktadır ama merak etmeyin! Bilgi bulma konusunda uzman ekibimiz Medyum Devran Hoca’yı da kadrajından kaçırmadı. Öyleyse keyifli okumalar dileriz.

Medyum Devran Hoca Kimdir?

Devran Hoca, kendisini aşk büyüsünde uzman olarak tanımlanmaktadır. Verdiği tüm hizmetler genellikle aşk ve bağlama üzerine olmaktadır. Büyü hizmetleri dışında ilişki ve evlilik danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Kendisiyle telefon görüşmesi yapanların beyanlarına istinaden kadın olduğu ileri sürülmüştür. Yaklaşık 40-45 yaşlarında olduğu tahmin edilen hocamız, henüz yeni yeni tecrübesini pekiştiren bir medyum olmakla birlikte ‘Ünlü Medyum’ şeklinde anılmaya çalışmaktadır.

Medyum Devran Hoca Biyografi

Medyum Devran Hoca hakkında elimizden geldiğince araştırma yapmamız ve sorup soruşturmamıza rağmen ne yazık ki kendisinin yaşamı hakkında pek bir bilgi edinememekteyiz. İstanbul’da yaşadığını öğrendiğimiz Devran Hoca, biyografi anlamında hiçbir şeyi dış kesim ile paylaşmamaktadır. Bu nedenle nereli olduğu, eğitimi ve mesleki bilgilerini nereden edindiği konusunda herhangi bir bilgiye ulaşamadık. ‘Medyum Devran Hoca Biyografı’ yazdığınız takdirde zengin bilgi içeriği olan Google’da bile herhangi bir bilgiye ulaşmak mümkün değildir. Üstte aktardığımız bilgiler dışında sizlere sunabileceğimiz başka bir bilgi ne yazık ki bulunmamaktadır.

Medyum Devran Hoca Şikayetleri

Medyum şikayetleri konusunda titizlikle çalışan ekibimiz yine sizlere en tarafsız bilgileri sunmak üzere karşınızdadır. Bu konuda ise şu ana kadar en çok şikâyet alanlar arasına Medyum Devran Hocayı sokmamız mümkündür. Kendisi hakkında detaylı bir bilgiye ulaşılamayan Devran Hoca, bu konudaki tutumunu iletişim kurulmasında da göstermektedir. ‘Ünlü Medyum’ hitabıyla açılan web sitesinde iletişim kanallarına detaylı olarak yer vermiş olsa da kendisine ne zaman aransa çoğunlukla meşgul çalmaktadır. Bu konu kendisine çok fazla şikâyet gelmektedir.

Medyum Devran Hoca Yorumları

Üstte vermiş olduğumuz bilgilere istinaden sizin Medyum Devran Hoca’ya yorumunuz ne olurdu? İsterseniz biraz düşünüp bizimle paylaşabilirsiniz veya yazımızın devamını okuyarak öyle karar verebilirsiniz. Bizce hiçbir medyum hakkında kesin bir tanıya karar vermeden önce yazılarımızı bitirmelisiniz çünkü bu kısımda tamamen başka bakış açılarından ve gözlemlerden bahsedeceğiz. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu bölümde tamamen sizler tarafından yapılan yorumlara yer verilmektedir. Medyum Devran Hoca hakkında varlığı ve yokluğu kesin değil, şeklinde bile yorumlar yapılmaktadır ama tüm bunların dışında kendisinden evliliğine dair güzel tüyolar aldıklarını söyleyenler de olmuştur. Kendisi hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamaması ve çoğunlukla aşk üzerine hizmet vermesi birçok kişiye deneyimsiz olduğu düşüncesi vermiştir. Kesin bir yargıya ulaşmak gerekirse kendisi medyumluk mesleğinde henüz çok taze olduğundan internet mecralarını belki de nasıl kullanacağını bilmeyen ve hizmetlerini tam olarak halka açacak kadar tecrübe kazanmamış olabileceğini söyleyebiliriz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İlk görüşte ki aşklara sadece inanan ben miyim yoksa bana Özel mi bilmiyorum. Sanki daha önceden çoğu kez karşılaşmis gibi. Şöyle anlatayım benim kız kardeşim 20 yaşında vefat etti ben daha 26 yaşındayım. Her sene kız kardeşimi ziyafete giderken ölümünden iki hafta sonra cuma günü yine ziyarete gittiğimde ise birtane orta yaşlarda adam bana doğru yaklaştı kardeşinin kocası olduğunu söyledi baya korkmuştum. Çünkü kardeşimin sadece erkek arkadaşı vardı. Onlarda evlenmediler. Ve o adama hiç benzemiyor. Kardeşimin saplantılı bir sapığı vardı acaba onun bir alakası varmı diye düşünürken Medyum Mesih hocam ile tanıştık. Medyum Mesih hocam genel bakım yaptığında ise ailemize karşıt dağılması için yapılan birkaç işlemler olduğunu öğrendik. Çok şükür Medyum Mesih hocam çok yardımcı oldu. Hocamız sayesinde birçok kötülüklerden kurtulduk. Medyum Mesih hocam sayesinde uzun sürmesine rağmen sonunda kurtulduk. Artık ailem ve ben tamamen güvende olduğumuzu biliyoruz çok şükür artık hepimiz huzurlu bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun. Sizler de sıkıntılarınızı Medyum Mesih hocamdan yardım isteyebilirsiniz kesinlikle sizlere de destek olacaktir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu