Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Dilşah

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar farklı alanlarda yaptıkları çalışmalar ile bilinir ve öne çıkarlar.  Bu alanlar uzmanlık isteyen ve aynı zamanda da farklı ve bilinmeyen ilim sahibi olmayı gerektiren alanlardır.

Medyum Dilşah Kimdir?

Medyum Dilşah gizli ilimler öğretilerine sahip bir isimdir. Bu öğretiler kapsamında manevi yöntemler çalışmaları ile kişilere yardımcı olduğundan bahsetmektedir.

Medyum Dilşah Biyografisi

Medyum Dilşah kadın medyumlar arasında ismi duyulan ve bilinen bir medyumdur. Kadınlar genellikle ilişkileri ve çeşitli dilekleri kapsamında işlem yaptırmak istediklerinde kendilerine kadın medyumları daha yakın hissedebilirler. Medyum büyük annesinin güçlü hislerini miras aldığından bahsetmektedir. Ritüel işlemleri için farklı ilim öğretilerini kadın medyum hocalardan ve büyük annesinden öğrenerek ritüel işlemlerini uygulamaya başladığından bahsetmektedir.

Medyum Dilşah Yorumları

Medyum Dilşah hakkında yapılan yorumlar içerinde en sık rastlanan nokta medyuma kadınların ulaştığı ve kendisinden ayrılık ve şirinlik ritüeli işlemlerinde hizmet aldıklarıdır.

Medyum Dilşah Şikayetleri

Medyum Dilşah hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda medyuma ulaşarak kendisi ile iletişime geçmenin zor olduğu belirtilenlerdendir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir süredir eşimden ayrıyım çocuklarımı bana göstermiyor ne yaptıysam ne ettiysem çocuklarımı bana göstermiyor çocuklarım beni çok seviyor beni istiyor fakat eski eşim çocuklarıma kötü davranıyor eski eşim çocuklarım yurtdışına çıkardı tamamen çaresiz kalmış durumdaydım daha sonra araştırma yapmaya başladım ve karşıma Medyum Muhammed El Ziyad hocam çıktı sorunlarımı anlattım ve bana yardım edebileceğini söyledi daha sonra bana bazı işlemlerden bahsetti ve işlemlere başlamak için benden onayımı istedi onayımı verdim ve işlemlerime başladı daha sonra Ve bana 14 gün süre verdi ve bu 14 gün süre içerisinde de işlemlerini bitirdi eski eşim çocuklarını bana geri verdi ve bir daha çocuklarını görmek istemediğini söyledi çocuklarım bana geri döndü ya bana yeter Allah razı olsun hocam sizden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu