Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Dolunay

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Evet, gerçekten kadın bir medyumu incelemeyi özlemiştik! Bu nedenle bugün yazılarımızda kadın bir medyumu ağırlamaya karar verdik. Medyum Dolunay hakkında tüm bilinmeyenler ve merak edilenler işte bu yazımızda sizlerle olacak. Tüm merakınızı gidermeye hazır olun.

Medyum Dolunay Kimdir?

Medyum Dolunay yıldızname hizmetiyle adını duyurmuş kadın medyumlardan birisidir. Fal konusunda çok başarılı olan medyum hakkında ne yazık ki çok fazla bilgi edinebilmek mümkündür değildir. Elbette bizler, hiçbir zorlukta pes etmeyip kendisi hakkında gerçekten çok şaşıracağınız bilgilere rastladık. Eğer, Medyum Dolunay ile iletişime geçmeyi düşünüyorsanız, yazımızın geri kalanını mutlaka dikkatle okumalısınız!

Medyum Dolunay Biyografi

Kendisi 1968 yılında Kadıköy ilçesinde doğmuştur. Medyum Dolunay’ın ömrü Kadıköy’ün ara sokaklarında geçmiştir. Burada pek çok farklı hayata tanıklık eden Medyum Dolunay, aldığı eğitimi küçük yaşlarda imkânsızlık nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştır. Genç yaşta babasını kaybeden Medyum Dolunay, belki de bu nedenle hayatı hakkında pek fazla bilgiye yer vermemektedir. Yeni biri olmaya çalışan medyum, tüm sıkıntılarından zamanla arınmış ve hayatını başkalarının sıkıntılarını arındırmaya adamıştır. Medyum Dolunay hakkında en çok ilgimizi çeken detay ise kendisinin aynı zamanda medyumluk eğitimi vermesidir. Evet hatta, nasıl medyum olunur gibi pek çok yazısı da internet ortamında mevcuttur.

Medyum Dolunay Yorumları

Medyum Dolunay hakkında şaşırtacak bilgiler ise saymakla bitmiyor. Son derece yardımsever olan Medyum Dolunay ücretsiz olarak ta pek çok kişiye hizmet vermektedir. Bugün, pek çok medyumun ciddi rakamlar ile hizmet verdiği büyüleri bile ücretsiz olarak yaptığı söylenmektedir. Bu gerçekten halk arasında çok takdir görmüş ve adının yayılmasına da katkı sunmuştur.

Medyum Dolunay Şikayetleri

Araştırdığımız takdir de kendisi hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadığımız gibi kendisine yapılan şikayetlere de ne yazık ki ulaşamadık. Gözümüze takılan bazı şikayetler ise yani çok fazla olmayacak şekilde, yaptığı bazı işlemlerin hiçbir işe yaramadığı yönünde olmuştur. Bir medyumdan hizmet almak isteyen kişiler için belki de en ama en kışkırtıcı şikâyet bu olmaktadır. Fakat biz yine de kesin bir yargı verilmeden önce üstte bahsettiğimiz özelliklerin değerlendirilip kendisinden hizmet almaya öyle karar verilmesini doğru buluyoruz. Ne de olsa bir konuda her ne kadar uzman olursanız olun, başarısız olacağınız zamanlarda olacaktır. Bu durum asla sizi tam olarak yargılayabilen bir kısas olmamalıdır!

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim 7 aydır birlikte olduğum biri vardı ailem ne kadar istemese de nişanlanmaya karar vermiştik ve nişanladık bir kaç ay sonra nişanlımın beni aldattığını tesadüfen öğrendim dünyamın ışıkları söndü sanki nişanlana bilmek için ailemi karşıma almıştım ben istemiyorlardı çünkü şimdi nasıl söylerdim beni aldattığını herkes ben söylemiştim diyip durucaklardı bi yolunu bulup nişanlımı geri döndürmek istiyordum internette yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamla tanıştım derdimi anlattım bana dediki bağlama evlilik geri getirme her ne işlem olursa yapalım bende tamam dedim çünkü nişanlım tekrar bana bağlansın geri dönsün evlenelim istiyordum çünkü aileme açıklayamam dedim sağolsun o kadar koca yürekli bir adam ki bana yardımcı olacağını söyledi ve her gün bilgi vermemi istiyordu işinin üstğnde duruyordu ve bana dediki yaklaşık 14 gün sürecek bu çalışma bende tamam dedim ve bekliyordum hemüz daha 8.9 gün olmuştu bi anda telefonum çaldı ve nişanlım çok pişman olduğunu bana geri dönmek istediğini söyledi bende Medyum Mesih hocamın dediklerine uyarak nişanlımın geri dönmesine izin verdim inanılmaz bir sonuç verdi bana hocam çok mutluyum ve en yakın zamanda da düğünümüz var allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam teşekkürler.

  2. Merhabalar herkese ben 7 yıllık evliydim şehir dışında çalışıyordum 2 tane çocuğumda vardı bir süredir şehir dışındayım diye memleketime döneniyordum eşimle aramızda hiç bir sorun yoktu ama son 3.4 aydır görüşme yapamıyorduk ve ben ne olup bittiğini bilmeden benden boşanmak istediğini öğrendim ve deliye döndüm ne yapacağımı bilmiyordum memlekete dönüş yaptım ama ne eşim ne de çocuklarım var evi terketmiş gitmişler ben bir şekilde eşimin bana geri dönmesini istiyordum ama hiç bir haber alamıyordum kendisinden hiç bir iz yoktu arkasında kendisine dair hiç birşey bırakmamıştı bende arkadaş çevremden bir kaç kişinin bana önerisi üzerine Medyum Mesih hocamla tanıştım sagulsun ki iyi ve anlayışlı güzel bir hocaydı hocamla yaptığım görüşmede eşimi geri döndürmek istediğimi söyledim işleme başladıktan 20 gün sonra eşim bana geri döndü beni aradı herşeyi anlattı ve pişman olduğunu eve geri dönmek istediğini söyledi herşey Medyum Mesih hocam sayesinde gelişti herşey onun sayesinde oldu allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki sizi tanımışım iyiki sizinle görüşme sağlamışım şu an eşim geri evine döndü ve eskisinden de mutluyuz allah ne muradınız varsa versin inşallah hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu