Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Dönay

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar herkes tarafından bilinmeyen ve hakim olunmayan bit alan olan gizli ilimler alanında ilim, bilgi sahibi isimlerdendir.

Medyum Dönay Kimdir?

Medyum Dönay hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde medyumun kimliği, sahip olduğu ilmi beceriler, tecrübeleri, çalışma alanları ve kendisini tanıyanların yorumları kapsamında edindiğimiz bilgileri yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Dönay Biyografisi

Medyum Dönay hakkındaki araştırmamız çerçevesinde öncelikle kendisinin Ermeni asıllı olduğu bilgisine ulaştık. Ermeni kökenli büyük bir aileden geldiğinden ve ailenin son torunu olduğundan bahsetmektedir. Dedesinin ilmi ledun, cefr, duru görü, simya alanları dahilinde çalışıyor olması kendisinin de bu alanların içerisinde büyümesine ve merak duymasına sebep olduğundan bahsetmektedir. Medyum dedesinden aldığı simya eğitimlerinin ardından kendisinde farkına vardıkları duru görü yeteneğinin ardından büyük hocalardan eğitimler aldığından da bahsetmektedir. Uzun yıllar gizli ilim öğretileri alanlarında genel aldığı eğitimler ile uzmanlaştığını da eklemektedir.

Medyum Dönay Yorumları

Medyum Dönay hakkında yapılan yorumları da inceledik. Kişiler medyum ile çalıştıkları alanların genel olarak büyü işlemleri olduğundan, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü ve büyü bozma alanlarında medyumdan destek alıp kendisi ile çözüme ulaştıklarını yazmışlardır.

Medyum Dönay Şikayetleri

Medyum Dönay hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler medyum hakkında detaylı bilgi almak adına direkt olarak kendisi ile iletişime geçilemediğinden, medyumun kişiler ile direkt kendisinin muhatap olmuyor olmasından şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm arkadaşlar ben 12 yıldır evliyim eşimi çok seviyorum eşimle hemen hemen bu son bir yıldır Pek iyi anlaştığımızı söyleyemem ufak ufak başlayan tartışmalarlarımız gün geçtikçe Çığ gibi büyüyerek katlanmayacak kavgalara döndü bu düzeltmek için bir çok kez konuştum hediyeler çiçekler aldım fakat işe yaramadı bunun üzerine yakın bir arkadaşıma bunu anlattım o da bana medyum Mesih hocayı önerdi ilk başta deli saçması gelse de denemek istedim ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceği söyledi benim de on üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu