Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Edis

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Edis hakkında tüm bilgileri öğrenmeye ne dersiniz! Nerede medyumluk yaptığını, hakkında ne şikâyetler olduğunu ve dahasını bu yazımızda aktaracağız. Bakalım Medyum Edis’e büyü yaptırmak isteyecek misiniz?

Medyum Edis Kimdir?

Medyum Edis, Trabzon’da medyumluk yapmaktadır ama Trabzon’da medyumluk yapmadan önce başka bir yerde medyumluk yapıyordu. Trabzon’a taşınmasının altındaki neden ne? Yoksa sadece taşınmak istediği için mi Trabzon’a gitti, bunları sizler için araştıracağız. Trabzon’daki vatandaşlarımızın bu konu hakkındaki düşüncelerini de bu süreçte merak ettik, araştırdık.

Medyum Edis Biyografi

Medyum Edis Ordu’da doğmuş olan bir medyumdur ama Ordu’da medyumluk yapmamaktadır. Medyum Edis gençliğini Ordu’da geçirmiştir. Medyumluk yapmaya da Ordu’da başlamıştır. Eğitimlerini almak için İstanbul’da bir medyum bulan Medyum Edis İstanbul’a gitmiştir. Yeterince eğitim aldığını düşünen Medyum Edis doğduğu yer olan Ordu’ya gitmiştir. Biraz Ordu’da medyumluk yapmış, Trabzon’a taşınmaya karar vermiştir. Ordu’da medyumluk yaparken Trabzon’a taşınma nedenini oldukça merak ettik. Sonuçta bu mesleğe Ordu’da başlamış biri, müşterilerini de kazanmış birinin neden bir anda Trabzon’a gitme kararı bize oldukça ilginç geldi. Biz de hemen bu duruma yazımızda yer vermeyi istedik.

Medyum Edis Yorumları

Medyum Edis Ordu’da medyumluk yaparken biranda Trabzon’a taşınmaya karar vermesindeki sebebi biraz irdelemek gerekir. Ordu’da müşteri kazanmış, orada tanınan biriydi. Biranda yeni baştan başlamaya karar vermiştir. O yaştan sonra Trabzon’da tanınırlık zor olsa gerek, tamamen Trabzon’a taşınmak istemesi mi yoksa başka bir neden mi? Bu soruya Kendimizce yanıtlar bulmaya çalışacağız. Bakalım bizi haklı bulacak mısınız?

Medyum Edis Şikayetleri

Yukarıda anlattığımız durumu şaibeli bulduğumu için sizler için Ordu’daki vatandaşlarımızla görüştük. Bunun için biraz uğraştığımızı söylememiz gerek çünkü vatandaşlarımız bizimle çok da konuşmak istemedi. Sanırım biraz çekindiler. Adlarının gizli kalacağını söyleyip ikna etmenin bir yolunda bulduk. Medyum Edis hakkında çok şikâyet olduğunu gördük. Hatta hakkında dolandırıcı bile dediler. Biliyorsunuz önceki yazılarımızda dolandırıcılık konusunu iyice incelemiştik. Yine karşımıza çıktı. Medyum Edis’e büyü yaptırdıklarında büyü işe yaramamıştır. Bunu Medyum Edis’e söylediklerinde onları terslemiş, bir daha aramamaları gerektiğini söylemiş.

Medyum Edis büyüyü tekrar edeyim bile dememiş, telefonlarını bile açmıyormuş. Bu büyülerin karşılığında Medyum Edis para alıyor, bir de insanları mağdur ediyor. Bir medyuma yakışmayan hareketler de bulunuyor. Bu dolandırıcılık değil de nedir? Belki de bu iddialardan kaçmak için Trabzon’a taşındı. Yoksa memleketinden taşınmaya neden karar versin. Belki de kişisel hayatındaki sorunlarında sebep Trabzon’a taşındı. Bizde tam olarak bu durumu çözemedik. Yine de tedbiri elden bırakmamanız gerek. Trabzon’daki okuyucularımıza söylüyoruz Medyum Edis’e çok da güvenmesinler. Eğer güvenip dolandırılırsa bizden çıkmış olacaktır. Biz görevimizi yaptık, gerisini sizlere bırakıyoruz. Bir yazımızın daha sonu geldik, umarız ki yazımızdan keyif almışsınızdır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar ben aylardır bir türlü yaptırdığım işlemlerden sonuç alamıyordum eşimle ayrılmıştık eşimi geri döndürmek istiyordum ama hiç bir hoca işlemi gerçekleştiremedi araştırmalarıma devam ettim Medyum Mesih hocamı buldum hocama yaptırmak istediğim işlemden bahsettim ve yapabileceğini söyledi hocam yaptığı bakımdan sonra benden istekleri oldu basit işlerdi bende hocamın dediklerini yerine getirdim ve işleme başladık 18 gün süren bir çalışma sonrasında nasıl oldu bilmiyorum ama eşim bana geri döndü ve barıştık şu an çok mutluyuz allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun herkese tavsiye ediyorum gerçekten güvenilir iyi bir hoca iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu