Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Efsa

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İsimleri medyumların ilimlerinin kimlikleridir. Sektörde öncelikle isimleri ile ardından ise bu isimlerin ardında yatan tecrübeleri ve deneyimleri ile bilinirler.

Medyum Efsa Kimdir?

Medyum Efsa kapsamında sizler adına bir araştırma gerçekleştirdik. Araştırmamız dahilinde güvenilir ve birincil kaynaklardan yararlandık. Bulduğumuz sonuçları ise sizlerle yazımız vasıtası ile paylaşıyoruz.

Medyum Efsa Biyografisi

Medyum Efsa ermeni bir aileden gelmektedir. 13 Yaşından itibaren gizli ilimler öğretilerine merak duymaya ve güçlü hislerinin farkına varmaya başlayan medyum Bulgar ortadox kilisesinde eğitim almaya başlamıştır. Dini eğitimler alarak hislerini geliştiren ve bu gelişimi ile birlikte de çeşitli manevi yöntemlerde güçlenen medyum farklı alanlarda deneyimler kazanmıştır. Havas ilmi ile birlikte vefk ve ritüel işlemlerinde kendisini geliştirmiştir. 38 yaşında olan medyum farklı kiliselerde farklı zamanlarda çalışmakta ve eğitimler vermektedir.

Medyum Efsa Yorumları

Medyum Efsa hakkında yaptığımız araştırmamızda en doğru ve net sonucu yorumlar vermektedir. Medyum ile çalışmış kişileri incelediğimizde kendisinden bağlama, aşk ve geri döndürme ritüelleri kapsamında işlem yaptırdıklarını ve dönüş aldıklarını belirttikleri sonucuna ulaştık.

Medyum Efsa Şikayetleri

Medyum Efsa hakkında yapılan yorumlar içerisinde farklı konulardan bahsedenler de bulunmaktadır. Medyum ile birebir görüşmenin zor olduğu, geri dönüş alamadıkları için medyum ile çalışamadıkları kişilerin yorumlarında belirttikleri şikayetlerdendir.   

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar ben Almanya’dan yazıyorum eşimden 12 yıllık bir evliliğimiz vardı beni terk etti yaşadığımız sorunların üstesinden gelemiyoruz ve onu nasıl geri döndüreceğini bilmiyordum ne yapabilirim diye düşünmeye başladım ve daha sonra karşıma çıkan Medyum Mesih hocam karşıma çıktı hocamla görüşme yapmaya başladık hocama sorunlarımızı anlattık ve işler için bana bir süre verdi ve bende işler için onayımı verdim işlemlere başladık Medyum Mesih hocamın yapmış olduğu 14 günlük işlemler sonucunda eşim bana geri döndü ve aramızdaki bütün sorunlar çözüldü Medyum Mesih hocamı herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  2. Selamünaleyküm bir süredir eşimle ailemiz arasında huzurumuz kalmıştı artık yorulmaya başlamıştık sürekli kavga ediyorduk sürekli anlayamıyorduk her şeyde kavga ediyorduk üzerime çok geliyordu kendi evime gitmek istemiyordum her evime gittiğimde nasıl bir kavga edeceğimi düşünmeye başladım evime gittiğim zaman sanki beni düşmanı olarak görüyordu Bu durum benim canımı sıkmaya başlamıştı çözüm yolu aramaya başladım Medyum Mesih hocamı gördüm ileştime geçtik ve bana birkaç işlemden bahsetti ve onay istedi onayımı verdim işlemlerime başladı 14 gün süre verdi ve bu 14 gün süre içerisinde işlemimi bitirdi ve eşimle tekrardan anlaşa bilmeye başladık eve gittiğim zaman artık kavga etmemeye başladık bütün sorunlarımız çözüldü aileme tekrardan huzur geldi Medyum Mesih hocama çok teşekkür ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu