Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Emre Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bir türlü başaramadığınız ve üstesinden gelemediğiniz herhangi bir derdiniz olduğunuzda medyumları son çare olarak görüp onlara başvurmak istersiniz. Fakat bazı kişiler bu durumu fırsat bilip sizden faydalanmak isterler. Bu nedenle bir medyuma başvurmak istediğimiz zaman son derece gözük açık ve araştırmacı olarak hareket etmeliyiz.

Bizlerin amacı da bildiğimiz, gördüğümüz ve öğrendiğimiz tüm medyumları araştırarak sizlere yorumlamak ve onlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır. Böylelikle bir medyum ile çalışmadan önce ona güvenip güvenemeyeceğinize karar vermenizi biraz olsun kolaylaştırmak istiyoruz. İçinde bulunduğumuz şu dünyada her geçen gün birine güvenebilmenin zorlaştığını biliyoruz. Biz, tüm bunlara aykırı olarak hareket ettiğimizden dolayı bize gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi söylemek istiyoruz.

Medyum Emre Hoca Kimdir?

Bugün, henüz mesleğinde çok taze olduğunu bildiğimiz bir medyumu kaleme alacağız. Medyum Emre Hoca muhtemelen çok sık duyacağınız bir isim olmayacaktır fakat olur da yine de kendisine rastlarsınız ve merak edersiniz diye sizlere onu tanıtmak istiyoruz. Medyum Emre Hoca hakkında bulamayacağınız her bilgiye altta yer alan biyografi kısmında yer vereceğiz.

Medyum Emre Hoca Biyografi

Üstte de bahsettiğimiz gibi mesleğinde daha çok taze olan bu hocamız, fallara merak salmasıyla bu işe koyulmuş medyumlardan biridir. Henüz 27 yaşlarında olan Emre Hoca gerçekten medyumlar arasındaki en genç isim diyebiliriz. Kendisi aslen İzmitli ve şu anda İstanbul’da ikamet ediyor. Turizm mezunu olmuş ve mesleği sayesinde birçok bölgeyi, şehri ve ülkeyi gezebilmiştir. Her zaman kulaklarımızın çok aşina olduğu ‘’ Çok okuyan değil, çok gezen bilir.’’ Sözü burada da karşımıza çıkıyor aslında. Medyum Emre Hoca çok genç yaşta olmasına rağmen gezgin tecrübeleri sayesinde çok şey öğrenmiş diyebiliriz.

Medyum Emre Hoca Yorumları

Medyum Emre Hoca daha çok fal alanında çalıştığı için büyü hizmetleri ile değil baktığı fallar ile ön plana çıkmaktadır. Kendisinden hizmet alanları araştırdığımız zaman genelde fal konusunda hizmet alındığını görmemizden anlıyoruz bu durumu. Havas ilmi, yıldızname ve Kahve Falı gibi birçok konuda yetkinliği olduğu söylenmektedir. Ayrıca fal bakarken eğlenceli yorumuyla da kendini sevdirmiştir.

Medyum Emre Hoca Şikayetleri

Medyum Emre Hoca hakkında ortaya atılan en büyük şikayetlerden biri kendisinin parayı aldıktan sonra telefonları açmaması yönünde olmuştur. Bir müşterisinin söylediklerine göre henüz yarım kalmış bir işlemi parayı aldıktan sonra tamamlamadan iletişimi kesmiştir. Bu durum ne yazık ki bizlere yazımızın en başında bahsettiklerimizi hatırlatmaktadır. Medyum Emre Hoca da bir mağduriyeti fırsat bilenlerden midir? Fal konusunda gerçekten yardımcı ve faydalı olduğu dile getirilen Medyum Emre Hoca acaba henüz çok yetkin olmadığı büyüler konusunda sadece fırsatçı mı davranmaktadır? Bizler elimizden geldiğince size kendisi hakkında bilgiler sunmaya çalıştık, artık bundan sonrası sizlerin takdiridir diyoruz. Başka tarafsız ve doğrucu bir medyum yorumunda görüşmek dileğiyle.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. İnsanların bizi bir kukla gibi kullanmaları herkesin zoruna gider. Kendini kötü hissetmem sadece bu sebeb değil birileri sanki hayatıma yön vermek için çaba üzerinde oluyordu. Allah karşıma Medyum Muhammed El Ziyad hocamı çıkardı. Hocama sıkıntımı bahsettikten sonra birkaç basit işlemler sonucu artık kendi kararlarimi kendim verebiliyorum. İnsanların beni kendi hür düşüncelerime engel olmalarını sağlayabiliyorum. Allah Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan razı olsun .

  2. Merhaba arkadaşlar ben de uzun zamandır medyum hoca arayışındaydım bir çok hocaya gittim bir çok hocayla görüştüm ama bir türlü olumlu güzel sonuç alamadım giden sevgilim ile alakalı bir işlem yaptırmak istiyordum internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı gördüm kendisini aradım derdimi anlattım bana yardımcı olabileceğini söyledi iyimser ve sıcakkanlı bir insan gerçekten çok yardımcı oldu bana sevgilimle aramdaki buz ve sorunları yaklaşık yapmış olduğu bir haftalık çalışma içersinde çok güzel netice ve gelişmeler yaşadım Medyum Muhammed El Ziyad hocam çok iyi bir insan kendisine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum

  3. Selamın aleyküm hayırlı günler ilk önce biz hanımlar olarak evlilik hepimizin hayalidir. Ben kurduğum yuva ile mutlu bir hayat sürmek isterken. Çoğu ciddi ilişkin bile en fazla 3 , 4. Ay sürmekte. Kimle evlilik konusu konuşsak hep bir problem hep bir sıkıntı çıkıyor. Artık ne yapalım derken Allah karşımıza Medyum Muhammed El Ziyad hocami çıkardı .Allah razı olsun hocamdan artik ben konusmasam bile kendisi evlilik konusunu açıyor ve mutlu etmeye başlıyor beni Allah Medyum. Muhammed El Ziyad hocamdan razı olsun

  4. Herkes bu hayatta ikinci bir şansı haketmeli diyoruz. Peki göz göre göre üst üste aldatmasina rağmen neden hala kopamıyorum ondan . Sonuçta hiçbir kızın bayanın kabul etmiyecegi şeyler heleki üst iste her zaman yapan birinden kopamamak insana acı çektirmek tek basja birşey değil
    Uzun araştırmalar sonucu Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan razı olsun ki. İlk baslarda ben bile inanamaz.alay konusu ederken Allah Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan razı klsj.

  5. Herkesin de tahmin ettiği üzere böyle kendisini çok medyum diye tanıtan fakat 5 para etmeyen birsuru hoca var. Fakat Medyum Muhammed El Ziyad Hoca sözünün eri çıktı. Eşimi geri evine gelmesi için herşeyi yapardım. Bu nedenle birkac hoca diye tanıtan bazı şahıslar tarafından kandirildim alay konusu oldum. Artık bir umudum kalmamışken Allah karşıma Medyum Muhammed El Ziyad hocayı çıkardı. İlk başlarda diğerleri gibi zannettim. Fakat Medyum Muhammed El Ziyad hocamın hakkını asla odeyemeyiz Allah Medyum Muhammed El Ziyad hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu