Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Enis Köksal

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler kapsamındaki bilgi ve öğretilerine güvenilen kişilerdir. Bu güven medyumların deneyimlerinin araştırılması ile oluşturulur.

Medyum Enis Köksal Kimdir?

Medyum Enis Köksal ismini ve bu ismin ardında yatan deneyimi güvenilir ve birincil kaynaklar vasıtası ile araştırdık. Araştırmamız dahilinde bulduğumuz güvenilir sonuçları sizler ile yazımız aracılığı ile paylaştık.

Medyum Enis Köksal Biyografisi

Medyum Enis Köksal ilk olarak ailesinden eğitim almıştır. Güçlü aile bağları ile gizli ilimler eğitimleri alarak sektöre giriş yapan medyum zamanla farklı medyum hocalardan eğitimler almaya devam etmiştir. Havas ve hüddam ilmi öğretileri ile kendisini geliştiren medyum bu öğretileri ile manevi yöntemler uygulamalarına devam etmektedir.

Medyum Enis Köksal Yorumları

Medyum Enis Köksal hakkında yapılan yorumlarda kişiler medyum ile genel olarak kilit, sabun, papaz büyüsü çalışmalarında iletişime geçtiklerini belirtmişlerdir.

Medyum Enis Köksal Şikayetleri

Medyum Enis Köksal hakkında yapılan yorumlarda kişiler medyuma ulaşmanın ve hakkında bilgilere erişmenin zor olduğu konularında şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Öncelikle selamünaleyküm ben kazandığım parayı elimde tutamıyordum sürekli çarçur oluyordu kazandığım parada az bir para değildi sanki paranın bereketi kalmamış gibiydi aldığım para 3 4 gün içerisinde bitiyordu Ne yapacağımı bilmiyordum gerçekten düşünmeye başlamıştım sürekli bir engel çıkıyor sürekli bir şeyler çıkıyor ve param sürekli gidiyordu elimde hiç param kalmıyordu daha sonra yatırım yapmaya çalıştım ama yine de param orada da Çarçur oldu daha sonra karşıma Medyum Amir hocamı önerdi bir kaç arkadaşım Ben de hocamla iletişime girdim hocam ona derdimi anlattım ve bana elinden geleni yapacağını söyledi bazı işlemler söyledi bu işlemlere başlamak için onayı mı istedi onayı mı verdim işlemlerime başladı Ve bana bir süre verdi o süre içerisinde işlemlerini bitirdi ve kendi iş yerimi açtım gerçekten de bütün sorunum çözüldü allah razı olsun Medyum Mesih hocamdan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu