Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ensar

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilimlere duydukları ilgi ve alaka kapsamında dikkat çekerler. Kişiler medyumların ilgilendikleri alanlara dikkat ederek araştırma yaparlar.

Medyum Ensar Kimdir?

Medyum Ensar hakkında birincil ve güvenilir kaynakları dikkate alarak bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği, ilgilendiği alanlar kapsamında ulaştıklarımızı da yazımızda sizlere aktarıyoruz. Farklı medyumların haklarındaki bilgilere de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Medyum Ensar Biyografisi

Medyum Ensar hakkındaki araştırmalarımız dahilinde öncelikle medyum kendisi hakkındaki özel bilgilerde Mersin doğumlu olduğunu ve burada büyüdüğünü belirtmektedir. Uzun yıllar havas, ilmi ledun ve hüddam ilmi kapsamında eğitimler aldığını ardından ise uzmanlık alanlarını genişlettiğini de eklemektedir. Büyü ve vefk işlemleri çalıştığından da kaynaklarda bahsetmektedir. İran, Fas, Mısır gibi ülkelerde bulunarak hem dilini hem de uzmanlıklarını eğitimlerle geliştirdiğini de eklemektedir.

Medyum Ensar Yorumları

Medyum Ensar hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyuma ulaştıkları süreçte hızlıca ve sorunsuzca işlemlere başlanıyor olduğundan ve bunun yanı sıra bekledikleri sonucu da medyum ile sorunsuzca konuşabiliyor olduklarından bahsetmişlerdir.

Medyum Ensar Şikayetleri

Medyum Ensar hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun güvenilir bir kaynağa sahip olmadığından, kendisine direkt ulaşılabilecek güvenilir bir iletişim kanalı bulunmadığından şikayetlerinde bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim uzun bir süredir ilişkim var ama sevgili olduğumuz günden beri erkek arkadaşımın eski sevgilisi bir türlü bizle uğraşmaktan vazgeçmedi,ne kavgalar ne tartışmalar yaptık ama yok kız artık hastalıklı gibiydi birimizden birine zarar vermesinden çok korkuyordum.Benim erkek arkadaşımda böyle hoca işlerine çok karşı bir çocuk ama ben o kadar bu durumdan sıkılmıştım ki ondan gizli Muhammed El Ziyad adındaki hocaya ulaştım durumu tek tek detaylı bir şekilde anlattım.Uzaklaştırma bağ koparma işlemi yapmamız gerektiğini söyledi.Beraber bir yola girdik o ne dediyse ben yaptım hocamda sağolsun çok üstüme düştü sürekli bir gelişme var mı diye soruyordu 10 günü geçtikten sonra kızdan birdaha ne ses ne soluk çıkmadı.Yıllardır bıkmadan usanmadan peşimizi bırakmayan kız Muhammed El Ziyad hocam sayesinden hayatımızdan tamamen çıktı.Şuan sakin huzurlu bir ilişkimiz vardı normalde yorum atmam ama öyle bir dertten kurtuldum ki şükürler olsun.Her şey için çok çok teşekkür ederim hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu