Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Erkay

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Güçlü sezgileri barındırmak, ilim sahibi olmak medyumların üstelerinde taşıdığı özelliklerdendir. Bu özellikler ile birlikte kişilerin güvenini ve kendilerine geri dönüşlerini kazanırlar.

Medyum Erkay Kimdir?

Medyum Erkay hakkında yaptığımız araştırmamız içerisinde medyumun kimliğini, ismini, kişisel bilgileri, aldığı dini ve manevi eğitimlerini ve işlemlerini araştırarak ulaştığımız sonuçları tarafsız bir çerçeveden sizlere yazımız vasıtası ile aktardık.

Medyum Erkay Biyografisi

Medyum Erkay Süryani asıllı medyumlar arasında yer almaktadır. Süryani bir ailenin son çocuğu olarak dünyaya geldiğinden bahseden medyum ailesini küçük yaşta kaybetmesinin ardından dedesinin kendisini büyüttüğünden bahsetmektedir. Dedesinin Katolik kiliseler içerisinde papazlık yaptığını ve bundan dolayı da hep onun yanında olduğu süreçte dini eğitimlerini tamamladığından da bahsetmektedir. Bu süreç içerisinde hem dedesinin hem de kiliseye ziyarete gelen hocaların kendisindeki güçlü sezgilerin, ilmi kuvvetin farkına varmasının ardından farklı gizli ilmi eğitimlerine başladığını da eklemektedir. Büyük medyum hocalardan aldığı simya, hüddam, havas, ilmi ledun ilim öğreti eğitimlerinin ardından kendisini de metafizik ve astroloji alanları dahilinde geliştirdiğini eklemektedir.

Medyum Erkay Yorumları

Medyum Erkay hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıkları süreç içerisinde kendisinden büyü işlemlerinde destek aldıklarını papaz büyüsü, sabun büyüsü, bağlama büyüsü, kırmızı ip büyüsü, Süryani büyüsü ve saç büyüsü medyumun çalıştığı farklı işlemler arasında yer alarak kişilerin yorumlarında belirttikleri işlemlerdendir.

Medyum Erkay Şikayetleri

Medyum Erkay hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun hakkında güvenilir bir doğrultuda herhangi bir kişisel bilgiye ulaşmanın zor olduğundan, iletişim kaynaklarından ise kendisi ile direkt irtibata geçilme sürecinin kesintili ve uzatmalı bir süreç olduğundan bunun da kendilerini soğuttuğundan şikayetlerinde bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu